Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

07 mar 2014 - 09:36:35

bieganie :)

jak szybko schudnąć??

19 mar 2014 - 23:36:44

Cytat
Karolina301194
bieganie :)

Popieram, a jeśli nie lubisz to jakikolwiek inny sport 4-5 razy w tygodniu po 45 min.

jak szybko schudnąć??

20 mar 2014 - 21:03:06

ja polecam dietę owsiankową! codziennie jem owsiane płatki górskie na czczo, zaparzone wodą z odrobiną miodu lub żurawiną...można jeść dwa razy dziennie aby jeszcze bardziej przyspieszyć metabolizm. Polecam pić duuużo wody aby błonnik mógł napęcznieć w żołądku. Dodatkowo stosuję zasadę: jedz mało i często, ograniczam słodycze...
Nie dość że szybko wróciłam do wagi sprzed ciąży to jeszcze później straciłam 10 kg :)

jak szybko schudnąć??

22 mar 2014 - 21:57:43

Ja przytyłam najpierw przy kuracji hormonalnej jakieś 5 kg, a następnie w ciąży 7. Uzbierało się trochę. Ważyłam 73 kg i czułam się fatalnie. Teraz mam między 53 a 55 kg, w zależności od okazji do podjadania;-(
Ćwiczę co dziennie: rozciągam się, ćwiczę ręce, nogi i brzuszki. Ze 4 razy w tygodniu chodzę na stepie po 40/50 min + pozostałe ćwiczenia. Do tego w pogodę kijki. Zamierzam jeszcze chodzić na siłownię ze 2 razy w tygodniu po tym weekendzie i jeździć na rowerze. Oczywiście nie wszystko na raz. Lubię ćwiczyć i kiedy z jakiegoś powodu nie mogę tego robić czuję się fatalnie. Do tego błonnik, ryby, kurczak na parze, warzywa, kasze, dużo wody, herbata zielona, czerwona i ziołowe herbatki. Ograniczyłam słodycze - grzeszę z reguły w soboty. Może wygląda to na obsesję, ale dzięki temu nie tylko spaliłam zbędne kalorie ale i psychicznie lepiej się czuję.
Jeszcze smaruję się rozgrzewającym balsamem z dodatkiem olejków.
Jednak za nim schudłam, trochę czasu minęło. Też w pewnym momencie stanęłam w miejscu na 65 kg. Na szczęście mam to już za sobą - od stycznia tego roku ;-)
Powodzenia

jak szybko schudnąć??

03 kwi 2014 - 22:48:48

FAKT SZYBKO MOŻNA SCHUDNĄC WIEM TO PO SOBIE...ALE TRACI SIE POŁOWE WŁOSÓW NA GŁOWIE A O TYM NIKT JUŻ NIE MÓWI;)
ps.oczywiście mówie tu o diecie dukana:)ale jeśli chodzi o chudniecie warto:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-03 22:49 przez princepolos.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

13 kwi 2014 - 14:24:40

ruch dobra dieta na pewno są pomocne, ale niestety są takie partie ciała, które bardzo trudno jest wyszczuplić i moim zdaniem wtedy najlepszym sposobem jest zabieg wyszczuplający. Jak się któraś z was będzie zastanawiać nad tym, jaki wybrać warto zajrzeć tutaj http://www.marekwasiluk.pl/zimny-laser-krilipoliza-kawitacja-ultradzwiekowa-hifu/ fajnie opisane poszczególne zabiegi, dzięki temu łatwiej będzie podjąć odpowiednią decyzję.

jak szybko schudnąć??

22 kwi 2014 - 18:18:30

5małych posiłków dziennie odrzucic białe pieczywko, makarony, tłuste, i słodkie, ostatni posiłek o 19 :)

jak szybko schudnąć??

26 kwi 2014 - 16:11:45

Ja ostatnio trafiłam na ciekawy wątek o cynamonie i miodzie. Było tam napisane:

UTRATA WAGI
Pij wymieszany w szklance wody miód i cynamon, codziennie rano pół godziny przed śniadaniem na pusty żołądek i wieczorem przed snem.
Przyjmowane regularnie obniżają wagę nawet u bardzo otyłych ludzi. Nie pozwalają na gromadzenie się tłuszczu w organizmie nawet przy wysokokalorycznej diecie.

To chyba raczej dieta cud. :D

jak szybko schudnąć??

29 kwi 2014 - 09:54:31

Super artykuł, a co do kofeiny nie wiedziałam, że ma aż takie właściwości:)

jak szybko schudnąć??

29 kwi 2014 - 12:22:07

ćwicz z chodakowską i dieta ( pij dużo wody nie jedz słodyczy i zero smażonego )

jak szybko schudnąć??

29 kwi 2014 - 23:18:27

Na cellulit też dobrze, robi, więc smacznego :)

jak szybko schudnąć??

30 kwi 2014 - 21:45:25

Mialam to samo po dukanie leci polowa wlosow ktora nie odrasta niestety;-)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

05 maj 2014 - 21:22:39


Na pewno wypróbuję dodawnie ziół i przypraw do mich dań - myślę że to zadziała.
p.s. fajny artykuł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebuję zmiany - zdjęcie