Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

13 sty 2012 - 20:45:17

Przede wszystkim dużo owoców grejpfrutów, kiwi dobre spalacze tłuszczów

jak szybko schudnąć??

13 sty 2012 - 22:51:43

dieta dukana? hm schudłam 25 kilo ale teraz mam chora wątrobę i przejdę operacje stawu stopy. ;(
i do tego nadmiar skóry z brzucha pomimo tego ze ćwiczę fitness basen itd.
gdybym wtedy miała zdecydować o diecie- uwierzcie mi każdy jest jaki jest.

jak szybko schudnąć??

14 sty 2012 - 13:22:25

ja wiem!!

nie jesc nic... tzn. prawie nic

moja dieta od kilku dni wyglada tak:
8:00 kanapka z maslem i bialym serem lub kanapka z pomidorem maslem i cebula
12:00 jablko czasem inny cytrus ale nie banan
14:00 obiad 5 frytek lub kawalek ziemniaka i do tego mini mini kotlet albo kurczak smazony biale mieso wyjadam plus jakas sorowka albo 2 paluszki rybne jeden zmieniak i surowka
16:00 jogurt czasem jogurt z musli albo mleko z platkami ale miseczka malutka
18:00 kolacja to samo co n sniadanie tylko zamieniam skladniki do kanapki czasem ogorek rzodkiewka itp.

do tego pije wode, raz na dwa dni musze wypic slodka kawe bo inaczej bym zwariowala i herbate slodka raz na dwa dni cwicze na rowerku godzinke codziennie!! i po 3 dniach mam 2.5kg mniej :)

jem w ilosciah takich by nie czuc tego glodu ssacego, do tego oczywiscie jem witaminy w tabletkach pije calcium codziennie :) moja siostra schudla tak 20kg w 3 miesiace, ani wlosy nie wypadaly ani paznokcie sie nie lamaly, cera byla normalna no i dla tego ze cwiczyla to byla jedrna teraz nosi rozmiar xs a wczesniej nosila l/xl masakra :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-14 13:26 przez natalia-valentino.

zweryfikowana
Posty: 847
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

14 sty 2012 - 13:39:50

Cytat
Paja88
Ja schudłam 10 kg w 3 miesiące.
Jem 2 razy dziennie :).
Na śniadanie jem 2 kawałki chleba razowego (bez masła), piję rano przed śniadaniem szklankę wody z cytryną.
Na obiado - kolacje zieloną herbatkę i coś lekkiego, najpóźniej kolacje jem o 18 - stej.
Przestałam jeść słodycze i nie słodzę (tylko troszkę kawe:)).
Cztery razy w tygodniu ćwiczę.

Polecam :))



Gratuluje. Twój organizm nieźle dostaje popalić, zacznij tylko jeść troszkę więcej a przybierzesz kg na nowo :)

jak szybko schudnąć??

14 sty 2012 - 21:57:51

Nie da się szybko schudnąć bez jojo. Polecam wizytę u dietetyka on dobierze jadłospis dostosowany do wieku i stylu życia. ja jestem w trakcie diety i schudłam już prawie 10 kg co najważniejsze nie głodując:) oczywiście jest trochę zabawy bo trzeba jeść to co w jadłospisie ale da się przyzwyczaić:)

jak szybko schudnąć??

14 sty 2012 - 23:55:30

a może polecacie jakieś dobre tabletki?

jak szybko schudnąć??

16 sty 2012 - 18:01:53

Właśnie mniej żreć to najlepsza dieta :-)Jedz połowę tego co jesz. To działa! :-)

jak szybko schudnąć??

17 sty 2012 - 14:42:17

Cytat
MaszaGudicz
Ja mam szwagierkę, która twierdzi że im mniej je tym więcej tyje. Jak wytłumaczyć ten fenomen?
Sobie zawsze nakłada na talerz niewiele a mi walnie z gara wszystko, bo nie chce żeby się zmarnowało.
Chyba zazdrości mi figury. Swojej wagi nie podaje bo to tajemnica państwowa. Fotografować też nie można bo się boi tabloidów.

Nie zazdrości Ci figury tylko zpowolniła sobie metabolizm głodując się. W takim przypadku organizm robi sobie "zapasy" przez co się tyje i wolniej trawi jedzenie. Właśnie dlatego diety głodowe przynoszą odwrotne skutki.

jak szybko schudnąć??

17 sty 2012 - 18:36:52

Cytat
olusia4516
Dieta Dr Dukana :)
Rezultaty powalajace.. http://www .dieta-dukan. pl/
Nie polecam Dukana : ( pół roku na diecie znarnowane, bo teraz ważę więcej niż przed. Przeszłam wszystkie fazy i w odpowiednim czasie.]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 18:47 przez all_day.

jak szybko schudnąć??

17 sty 2012 - 19:33:51

Zdrowa dieta.Mniejsze posiłki i dużo ruchu :)

jak szybko schudnąć??

17 sty 2012 - 20:11:34

muj ojciec warzył 141 kg a 2 miesiące puźniej warzył 128kg!!!
on urzywał fajnej diety, jadł co 2 godziny 6 razy dziennie ale bardzo lekkie posiłki takie jak warzywa owoce a mięso tylko 1 lub 2 cienkie plastry.
jak sie je co 2 godz to jest sie najedzonym.bardzo poskutkowało polecam

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

17 sty 2012 - 20:20:01

http://coffeeandcigarets.blogspot.com/

Dzisiaj zalozony blog - bede sie dzielila tym co zjadlam, jakie cwiczenia wykonywalam i jakie sa efekty

dodatkowo bede dodawac motywujace zdjecia i cytaty oraz filmy(rowniez z cwiczeniami

zachecam do odwiedzin :)

jak szybko schudnąć??

20 sty 2012 - 14:33:03

Kupiłam sobie platfore wibrujaca ,była promocja w biedronce.
Narazie jeszcze zadnych efektów nie widac bo mam ja tydzien czasu ale mam nadzieje ze nie wyrzuciłam pieniedzy w błoto:)
Moze któras z was ma taki sprzet i podzieli sie opinia?

jak szybko schudnąć??

21 sty 2012 - 00:17:44

Moja kuzynka jest przy kości i mówiła,że nie je po 18 i chudnie:)

jak szybko schudnąć??

21 sty 2012 - 10:16:51

Najszybsza metoda na odchudzanie jest......UWAGA! grypa jelitowa(żoładkowa)+sesja w ciagu 7 dni straciłam 7 kg. Co prawda to była głownie woda, ale zeby isc na jakis wazny egzamin nie jadlam i 3 dni zeby nie mialo co mnie "meczyc". Oczywiscie zartuje. Nikomu nie życze takiego bombowego połączenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana, która z was tego używała? :)