Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

19 gru 2016 - 11:35:37

Utrata wagi to kompleksowy plan. Odchudzanie to nie tylko dieta i aktywność fizyczna. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.Dietetyk Vitagenum.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

jak szybko schudnąć??

28 sty 2017 - 11:00:27

Schudnij ze SLIM EXTREME, ja już chudnę. Schudłam już 2,5 kg w pierwszym tygodniu stosowania.Więcej informacji na moim blogu. Link do bloga znajdziesz w moim profilu.
Jestem autoryzowanym dystrybutorem tego suplementu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-28 11:01 przez annafm.

jak szybko schudnąć??

19 lut 2017 - 18:47:27

O tak suplementy najlepsze... proszę Was ;-)
Trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać - innego sposobu nie ma na pozbycie się kilogamów tłuszczu. Są szybkie metody typu głodówki czy diety 700-800kcal ale pamiętajcie że szybki spadek masy ciała zawsze wiąże się z rozciągnięciem skóry!
Trzeba nauczyc sie zdrowo odzywiać ciągle a nie jedynie dla zrzucenia paru kg ;)

jak szybko schudnąć??

26 lut 2017 - 14:06:27

Niestety jak już sie zapuścimy przez parę miesięcy czy lat to ciężko potem zgubic nadprogramowe kilogramy. Zgadzam się z większością, że zrównoważona dieta i regularne ćwiczenia mogą zdziałać cuda.Do tego jakiś naturalny suplement regulujący apetyt i metabolizm

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

29 mar 2017 - 12:12:36

nie ma drogi na skróty

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

06 maj 2017 - 15:06:22

Schudnąć można w prosty i zdrowy sposób. Bez zbędnych diet i katujących ćwiczeń.

Polecam szczerze i uczciwie przepisy na zdrowe smoothies- nie tylko te oczyszczające ( e-book tutaj) . Jest to jeden z bestsellerów jeśli chodzi o kategorię zdrowie i odchudzanie (bo okazuje się, że tą metodą nie tylko się chudnie, ale i leczy pewnie schorzenia i choroby). Autorka Marta Wierzbicka - dietetyk, z wieloletnim doświadczeniem. Osoba, która miała problem z otyłością przez wiele lat.Teraz, kiedy udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów po 12 latach, uczy innych jak to zrobić w prosty, nie katujący nikogo sposób. Więcej o niej można poczytać na jej blogu CLICK. Na prawdę warto! Znam dużo osób, które dzięki takim koktajlom schudły kilkanaście kilogramów w 2 miesiące od momentu podjęcia działań. Majątku nie trzeba wcale wydawać, żeby być zdrowym i szczupłym. tańczy

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

22 maj 2017 - 15:15:15

Na pewno nie można działać na własną rękę. Działanie na własną rękę jest złe.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 6/5

jak szybko schudnąć??

24 maj 2017 - 23:08:57

sama dieta to za malo, zrezygnuj z pustych węglowodanów i cukrów i wspomagaj sie suplementami.. ja mam ten problem ze uwielbiam jeść a im wiecej jem tym gorzej, dlatego biore glukomannan (tutaj mozesz o nim poczytac http://vitispharma.pl/katalog/produkt/produkty/dicoplus/dicoplus ) dzieki niemu jem mniej ale regularnie, do tego troche cwiczen i jest super



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-06 21:56 przez polariska.

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

28 cze 2017 - 07:53:42

Dokładnie! Nieraz wystarczy tylko dobry suplement i aktywność fizyczna a dieta? Wystarczy że zdrowo jej i unikasz cukru i słodyczy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-28 07:55 przez hazel.

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 3/5

jak szybko schudnąć??

24 lip 2017 - 09:44:27

Na skuteczne schudnięcie dobre są produkty Wellness. Szybko i przede wszystkim zdrowo się po nich chudnie. Więcej informacji mogę udzielić na pw:)

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

10 sie 2017 - 16:04:57

ja myślę, że chodzi przede wszytsjkim o ćwiczenia i zmiane nawyków żywieniowych, potem możne eksprymwentować z dodatkami, suplementami, zabiegami



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-10 16:06 przez Sandra7878.

jak szybko schudnąć??

16 sie 2017 - 11:47:19

ja się zdecydowałam na zabiegiem urządzeniem zeltique i powiemm wam, ze widze efekty, az 3 cm w brzuchu, bo na to miejsce wykonywałam zabieg i redukcje cellulitu tez widziala

jak szybko schudnąć??

17 sie 2017 - 09:42:43

a gdzie to takie cuda? to jets coś z ogrzewanie?

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

21 sie 2017 - 09:21:26

ja uwazam, ze zaden problem, zeby sokrzystac, wiadomo to pozwoli zrzucic po jakims czasie tylko kilka centymetrów, ale to zawsze dobre dla wymedelowania ciala

jak szybko schudnąć??

22 sie 2017 - 23:04:00

Polecam post Daniela , super sprawa mało że kilogramy spadaja to poprawia sie zdrowie a skóra sama sie regenreuje nie ma żadnych fałdek czy obwisłej skóry .

Inaczej jest to dieta Dr Dąbrowskiej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-22 23:04 przez Bianka_1202.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brwi metoda cieniowania