Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

17 gru 2015 - 02:01:42

Ja zdecydowanie polecam <moderacja> + dietę węglewodanową, mi waga spadła z 89 do 83 w 3 miesiące



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:36 przez moderator.

jak szybko schudnąć??

17 gru 2015 - 18:35:56

5 małych posiłków dziennie, odstawienie słodyczy i będzie na wadze mniej :-)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

21 gru 2015 - 22:29:44

Musisz zdrowo się odżywiać, ćwiczyć i się wysypiać. Tutaj wszystko jest opisane <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-29 17:37 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

17 lut 2016 - 11:18:27

W odchudzaniu się nie ma "szybko", tylko "skutecznie". Pisze to osoba która sama miała porządny efekt jojo po szybkiej kuracji odchudzającej i teraz ponownie walczy z nadwagą. Pierwsza "dyszka" leci szybko, gorzej z drugą - sama to przerabiam. Mi pomógł orbitrek i zdrowia dieta - jedzenie małych posiłków co 3 h, bez białego pieczywa, białego makaronu, ziemniaków, słodyczy, tłuszczu zwierzęcego i wieprzowiny oraz odstawiłam alkohol.
Co do ćwiczeń, zaczynałam od 15 minut dziennie 3xw tygodniu (orbitrek). Teraz jest to 4x dziennie, po 25-30 minut. Piję dużo wody, najlepiej z cytryną. Rano jem koktajl na bazie kefiru albo płatki z pełnego ziarna z mlekiem sojowym. Wcinam duuużo kasz z dodatkiem warzyw.

jak szybko schudnąć??

18 lut 2016 - 10:26:01

Ja kiedyś kupiłam adi.. u ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) i mi pomógł. Schudłam 8 kg w miesiąc bez ćwiczeń, polecam wypróbować.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

jak szybko schudnąć??

09 mar 2016 - 18:20:24

Kolejny wątek na forum, gdzie ludzie chcą SZYBKO schudnąć. Dlaczego wiele osób nie potrafi zrozumieć, że jak się za szybko chudnie, to jojo jest gwarantowane, a skóra wisi?! Optymalna utrata wagi, to ok 4kg na miesiąc. Dieta + ćwiczenia + suplementy [moderacja - link]. To wystarczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 09:33 przez moderator.

jak szybko schudnąć??

04 maj 2016 - 13:39:17

ile osób tyle metod...ja postawiłam na ćwiczenia siłowe, wiec dźwigam hantle i inne ketle. Oczywiście zminimalizowałam (nie odstawiłam) cukry . Jem 5xdz co 3h wcale nie mało, bo na poziomie 350kcal i zaczynam być głodna. Nie trzymam sie zasad powszechnie panujących typu: nie jedz po 18, nie jedz owoców, nie jedz ziemniaków i innych tym podobnych BZDUR! Jaki mam efekt wagowy? Minimalny bo ok 5kg/ roku. Jaki mam efekt w centymetrach? ze 104 w biodrach zostało 96, udo 64cm kiedyś, dziś 55cm w obwodzie. Dla mnie to duże zmiany. Tymbardziej, że mam 38lat i 1 ciąże za sobą. Odchudzanie dietą (nierozsądną) prowadzi do efektu jojo, obwisłej skóry i spalania mięśni czego efektem jest tzw. skinny fat. Oczywiście nie jest to odchudzanie na szybko!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-04 13:40 przez JutkaMamaJulka.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

27 lip 2016 - 12:35:51

Nie ma tak, że można szybko schudnąć!

jak szybko schudnąć??

28 lip 2016 - 12:51:00

ponoć środek, który hamuje wchłanianie węglowodanów skrobiowych Belight Plus się sprawdza, brał ktoś? Gadałam z koleżankami z siłowni i ponoć szybciej spalają tkankę :P

jak szybko schudnąć??

17 sie 2016 - 21:12:43

Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :)
1 miesiąc 8kg mniej

jak szybko schudnąć??

25 sie 2016 - 22:19:24

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 13:50 przez Emirates777.

jak szybko schudnąć??

21 wrz 2016 - 19:26:53

Ruszać się i nie jeść samych węglowodanów prostych (bo większość produktów ze sklepu się z nich składa "węglowodany w tym cukry";) tylko więcej białka i tłuszczów.
http://mauer-kredyty.pl
http://mauermedia.pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-05 18:20 przez luika.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

25 paź 2016 - 07:24:00

Wydaje mi się, że nie ma co się nastawiać na jak najszybsze chudnięcie, ale przede wszystkim na skuteczne i bezpieczne. Można ćwiczyć tak, jak się lubi, można zmienić dietę na bardziej zdrową. Wiem też, że niektórym pomagają dodatkowe spalacze i ostatnio nieco o tym czytałam na spalacze-tluszczu.com.pl, ale sama póki co opieram się głównie na diecie i ćwiczeniach. Jeżeli to nie da oczekiwanych efektów, to może skorzystam z takich wspomagaczy. A i pamiętajcie o wodzie - niby banał, a wpływa na cerę i figurę.

jak szybko schudnąć??

10 gru 2016 - 13:52:45

po pewnym czasie organizm sie przyzwyczaja do diety i wysilku fizycznego. ja wazylam kiedys prawie 135 kg.... takze wiem co mowie....schudniecie do wagi 60 kg zajelo mi 2 lata, oczywiscie bez nadmiaru skory sie nie obylo. Obecnie waga stoi w miejscu uz od jakis dluzszy czas. Powinnas uzbroic sie w cierpliwosc.
Wkoncu ruszy z miejsca. Pozatym nie waga jest najzwaniejsza a zdrowie i dobre samopoczucie.Bez wzgledu na rozmiar mozna byc piekna zadbana kobieta.

jak szybko schudnąć??

15 gru 2016 - 19:20:32

Do tego potrzeba przede wszystkim dużej cierpliwości... Samo się to wszystko na pewno nie zrobi i na pewno nie szybko... No i warto się wspomagać różnymi suplementami jak np. https://niwki.pl/produkt/olej-lniany/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-18 18:28 przez Annot10.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kompletna metamorfoza