Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko schudnąć??

10 maj 2015 - 19:05:30

ja po ciąży schudłam 11 kg. w miesiąc , nosiłam XXL, teraz w M wejdę :)

jak szybko schudnąć??

22 cze 2015 - 16:27:30

Ja mam fajną dietkę nazywa się OXY Hyperbiałkowa,mam rozpiskę na cały miesiąc pięć posiłków dziennie,dania są pyszne i nie chodzę głodna jak przy innych dietach,jeśli ktoś jest zainteresowany to prześlę dietkę na e-maila za 20zł.

jak szybko schudnąć??

05 lip 2015 - 07:07:42

Cytat
pecha
ja w ciąży przytyłam 16kg a po ciąży schudłam 20kg, nie stosowałam jakiejś specjalnej diety, jadłam małe posiłki ale często, ograniczyłam słodycze i nie jadłam po 20, jestem za leniwa na diety ;)

tak, to najlepszy sposób:) a specjalne diety musisz skonsultować z lekarzem, bo nie zawsze dla każdego jest dobra ta sama dieta, a po za tym szybko traci się dużo kg a potem idzie wolniej:)więc spokojnie, jedz kilka razy dziennie małe posiłki i nie daj sie wkręcić w diety za opłatą szybko działające;) stosowałam białkowa dietę schudłam tyle ile chciałam ale rozwaliłam sobie układ trawienny. Unikaj ciężkostrawnych produktów i dużo pij (wodę mineralna nie gazowaną).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-05 07:14 przez AminaEwa.

jak szybko schudnąć??

19 lip 2015 - 09:35:01

vitalia.pl tam znajdziesz tania diete i ćwiczenia. jak nie chcesz kupowac od dietetyka to dziewczyny na forum cos doradzą.. masz chyba z milon potraw o niskiej kaloryczności. zajrzyj tam

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

jak szybko schudnąć??

30 lip 2015 - 15:08:27

szybko nie da rady. chudnąć trzeba powoli i najlepiej przy pomocy ćwiczeń

jak szybko schudnąć??

25 wrz 2015 - 23:44:41

-300kcal dziennie niż Twoje zapotrzebowanie, góra 100gram kcal dziennie z węgli, większość białko i oczywiście zdrowe tłuszcze.

jak szybko schudnąć??

05 paź 2015 - 18:32:14

Ja się odchudzałam na diecie 1200 kcal i do tego siłownia. 6 kg w miesiąc. Powodzenia!

jak szybko schudnąć??

05 paź 2015 - 19:14:47

dietę dukana odradzam, możesz zniszczyć sobie nerki. Warto jeść częściej ale mniejsze porcje, ograniczyć produkty pszenne i słodycze, pić dużo wody, zołowe herbatki, biegać, polecam też treningi xhit daily oraz z mel b :)

jak szybko schudnąć??

16 paź 2015 - 15:29:05

jeśli nie chcesz mieć efektu jojo, to nie da się schudnąc szybko ;)
trzeba to robić powoli i w normalny sposób, jeść cześciej, co 3-4h, organiczyć slodycze, fast-foody i tłuste, smażone rzeczy i przede wszystkim ruszać się ;)

dieta i ruch zdziałają cuda ;)

jak szybko schudnąć??

14 lis 2015 - 00:24:59

Przede wszystkim, choć zawsze bardzo nie chcemy tego słuchać, nie da się schudnąć w 15 dni tego co się zrobiło w 15 miesięcy czy parę latek. Wszystkie błyskawiczne diety nie tylko powodują późniejszy efekt jojo, ale przede wszystkim na zawsze (!) już obniżają naszą przemianę materii, przez co później coraz ciężej jest ten efekt jojo zgubić. Każda, nawet super zdrowa dieta obniża naszą przemianę materii, dlatego tak ważne jest, żeby mądrze ją zaplanować i przeprowadzić od początku do końca. Z wszystkimi półgłodówkami i błyskawicznymi dietami jest tak, że bardzo ciężko na nich wytrzymać przez co szybko je rzucamy i odchudzamy się od nowa. Ale za każdym razem startujemy z jeszcze niższym poziomem przemiany materii i jest jeszcze ciężej! Dlatego szczerze tego nie polecam! Doświadczyłam już kilku głodówek, bulimii przez co w efekcie spasłam się aż nad to i bardzo ciężko dochodziłam do obecnej wagi, która już jest "w normie" ale XS to to nie jest ;)
Uwierz, że jeszcze bardziej frustrujące niż borykanie się z kilkukilogramową nadwagą jest borykanie się z nią przez kilka lat.
Mi się wydaje, że najważniejsze są "pierwsze efekty", widoczne tylko dla ciebie, ale poprawiające mega samopoczucie. Dlatego polecam wybranie rozsądnej diety (popieram pomysł wyeliminowania mięsa), przestrzeganie kilku ogólnych zasad odchudzania (dużo wody, mało a często) i maksimum wytrwałości przez pierwszy tydzień ;)A przede wszystkim konsekwentny brak samooszukiwania się ;) Może kilka miesięcy odchudzania to więcej niż 2 tygodnie, ale ten czas i tak upłynie, więc naprawdę warto, szczególnie że teraz jest zima więc nie trzeba się aż tak spieszyć:P Życzę ci powodzenia, wytrwałości i trzymam kciuki!

jak szybko schudnąć??

06 gru 2015 - 16:08:11

Cytat
agnette87
po ciązy nadal zostało mi 7 kg nadwagi:-( chociaż na samym początku zrzuciłam 11... teraz waga stoi w miejscu i pomóżcie, może macie jakieś ciekawe pomysły na diety


Jak ktoś mnie pyta "jak szybko schudnąć" to zawsze odpowiadam, że jak chcesz szybko to nie chcesz tak naprawdę schudnąć...

Chudnięcie to proces długotrwały i dla zdyscyplinowanych, dla ludzi którzy mają świadomość zdrowego odżywiania i chcą zmienić tryb życia.

W Twoim przypadku utrudnieniem jest absorbująca opieka nad dzieckiem ale nie jest niemożliwe pogodzenie ze zdrowym trybem życia.

Zacznij od literatury na temat zdrowego odżywiania, zrezygnuj z gotowych produktów w kuchni i przypraw mix, odstaw biały chleb, makarony, oraz słodycze i alkohol jeśli nie karmisz piersią i lubisz.

Ćwiczenia wystarczą ok 30-40 min po przebudzeniu przed śniadaniem, lub po karmieniu jeśli budzisz się z dzieckiem. Do tego codzienny spacer 1-2h z dzieckiem.

Efekty zobaczysz po 3-4 tygodniach systematycznego działania... plusem jest że na stałe, bo wszystko co robisz powoli przynosi trwałe efekty w przeciwieństwie do nagłych ataków na organizm.

Pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

jak szybko schudnąć??

07 gru 2015 - 14:46:33

A ja zapisałam się na Redustim. Czytałam o tym sporo, to nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej polem magnetycznym. W Vici Clinic w Krakowie, w salonie do którego chodzę, jest promocja za 12 zabiegów 2 tys.zł, i się skusiłam. Już po 2 jestem i widzę poprawę. Jestem dobrej myśli :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

07 gru 2015 - 23:35:03

Jeżeli ktoś chce trwale zrzucić kilogramy i nie ucierpieć na zdrowiu to niestety nie ma dróg na skróty. Najbezpieczniejsze jest racjonalne żywienie z dużą ilością ruchu

jak szybko schudnąć??

08 gru 2015 - 13:48:16

Niestety nie ma nic za darmo. Musisz po prostu narzucic sobie choc maly rezim. Przede wszystkim przestan jesc slodkie, nie pij herbaty, ani kawy z cukrem, nie jedz owocow po 18. Slodycze zastap wlasnie owocami. Jedz mniej a czesciej, zacznij biegac, cwiczyc. Zacznij jesc zdrowa zywnosc, nie smieciowa. Daje Ci 100% pewnosci ze schudniesz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

metamorfoza