Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 45 46 -->

jak szybko schudnąć??

24 wrz 2014 - 17:17:18

Ruch działa cuda, naprawdę. Biegałam dwa razy w tygodniu i odstawiłam słodycze, nie jadłam po 18.00 i schudłam 13 kilogramów. Teraz jestem w ciąży i jestem pewna, że jeśli nie będę mogła zrzucić na-kilogramów wrócę do biegania chociaż wcześniej nie miałam kompletnie kondycji to nie jest tak strasznie jak się może wydawać. Po drugim razie po bieganiu czujesz się jak po świetnym rześkim prysznicu, toksyny parują.

jak szybko schudnąć??

01 paź 2014 - 10:38:05

Wystarczy odstawić cukier-słodycze, sól-chipsy itd, tłuste, smażone, fast foody-frytki itp, no i troszke ruchu. Nie musi być przesadnie. Ja np. jeżdzę od czasu do czasu rowerkiem i wystarcza. Nie jem tego co podałam powyżej i waga stoi w miejscu, nie tyje. Dzięki temu zżuciłam pare kilo i dalej utrzymuje swoją wage. Np. jesli chodzi o słodycze, to organizm człowieka do normalnego funkcjonowanie potrzebuje cukry tylko z owoców i warzyw. Te całe czekoladki, batoniki itd, to już za dżo. Przesada. Dlatego trzeba odpuśić.

jak szybko schudnąć??

14 paź 2014 - 21:03:09

ja uważam,że najlepsze efekty są jak się połączy kilka rzeczy, dietę- ale nie głodzenie się, ćwiczenia w miarę regularne :P trzeba też pić dużo wody i dbać o skórę, żeby nie zwiotczała, jakieś balsamy ujedrniające itd
srodki wspomagajace spalanie tluszczu tez sa ok, wiadomo,że same nic nie zdzialaja,ale jesli sie je stosuje razem z dieta i cwiczeniami to z wlasengo doswiadczenia wiem,ze efekty sa zauwazalne duzo szybciej.
Najlepsze sa sprawdzone preparaty, l-karnityna, blonnik itd, ja bralam
http://www.bcaa.pl/olimp/l-karnityna-forte-plus-80tab-2558.html

sam fakt wspomagania organizmu specjalnymi preparatami w walce z kilogramami dziala mobilizująco i podbudowuje psychicznie ale akurat w tym przypadku moge potwierdzic ze dziala :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 21:07 przez starahipsterka.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

15 paź 2014 - 13:32:56

tak, ale na pewno trzeba to robić z głową, bo bardzo łatwo zrobić sobie krzywdę

jak szybko schudnąć??

17 paź 2014 - 16:12:23

A ja byłam na diecie dukana i odradzam jej stosowanie. Fakt schudłam kilka kilogramów ale b. źle się czułam Byłam osłabiona, senna, miewałam częste bóle brzucha.do dziś odczuwam skutki tej diety i muszę uważać na to co jem...
A zrzucone kilogramy wróciły :(
Ale wciąż walczę o dobrą sylwetkę tylko teraz z głową. :)
Moja rada schudnąć można, tak naprawdę, tylko wtedy gdy ma się głowę na karku.
Pozdrawiam

jak szybko schudnąć??

22 paź 2014 - 13:20:36

Na "diecie" Dukana rozwaliłam sobie nerki ....

jak szybko schudnąć??

28 paź 2014 - 15:28:25

można zrobić sobie dietę "nie jem pieczywa" podobno dobra...

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

jak szybko schudnąć??

29 paź 2014 - 11:18:16

Dieta warzywno owocowa brzmi po prostu jak wegetarianizm

jak szybko schudnąć??

06 lis 2014 - 14:39:31

zdrowa dieta, 5 posiłków dziennie, oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij 200-300kcal i się trzymaj tego :)
do tego zapisz się na siłownię, łącz ćwiczenia siłowe z aerobowymi,
odezwij się, pomogę Ci :)

jak szybko schudnąć??

18 lis 2014 - 19:26:12

Nie polecam odchudzania się w szybkim czasie - szybszy efekt jo-jo wróci. Jeżeli jesteś cierpliwą osobą, będziesz cieszyć się długim, trwałym efektem. Unikaj słodyczy, a jak cierpisz na słodyczomanię - wystarczy jeden cukierek na dzień, nic się nie stanie, a będzie lepiej, gdyż po diecie będziesz rzucać się na kupkę słodyczy i będziesz znów wyć, że przytyłaś. Jedź w umiarkowanej ilości, nie podjadaj miedzy posiłkami. Pij bardzo dużo wody. Polecam porannego ćwiczonka, jeżeli masz duży apetyt. Wystarczą brzuszki, a nie będzie Cię męczyło burczenie żołądka. Polecam również wychodzić na spacerek szybkim marszem.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

30 lis 2014 - 11:35:47

od września schudłam już 10 kg ;* moja dieta polega na śniadaniu i obiedzie coś zdrowego malo kaloeycznego + codziennie po 2 h cwiczę na magicznym urządzeniu STEPER ;*

jak szybko schudnąć??

09 gru 2014 - 12:34:57

Polecam wyrzucenie z diety tego co niezdrowe i co nie sprzyja chudnięciu. Można na samym wstępie wyrzucić z codziennego jadłospisu: mleko, pieczywo pszenne i żytnie (zastąp je np. orkiszowym), ogranicz cukier do minimum, ziemniaki (zamień na ryż, kaszę). Prosty sposób na przyspieszenie metabolizmu to picie dziennie nad czczo 1 szklanki wody niegazowanej z wyciśniętą cytryną. Po kilku dniach poczujesz poprawę. ;) Po za tym ciężko jest schudnąć jeśli w naszej diecie dużą część zajmują produkty wysoko przetworzone.. Staraj się unikać posiłków przygotowywanych w 5-10 minut z opakowania.

Według mnie skuteczna dieta to: zmiana nawyków ze złych na zdrowe, zmiana diety, aktywność fizyczna, zmiana sposobu myślenia, oczyszczenie jelit z kamieni kałowych, złogów, aby móc zwiększyć efektywność całej diety. Aby to wszystko przyspieszyć i zwiększyć efekty można z dużą skutecznością włączyć suplementy diety. Trudno utrzymać dietę tak jak należy, dlatego suplementy to dobre rozwiązanie w momentach słabości. ;)

jak szybko schudnąć??

13 sty 2015 - 18:36:20

Z dnia na dzien nie przytyłaś i równie szybko tego nie zrucisz. Radykalne diety Ci nie pomogą, czy będziesz już całe życie opierała się np. na diecie dukana.
Zdrowy tryb życia + ćwiczenia (nawet lekkie, skakanka, spacer, trucht, 30min dziennie)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko schudnąć??

16 mar 2015 - 22:38:14

polecam wizytę u dietetyka, znajomi zrzucili około 9-12 kg w miesiąc:)

polecam wizytę u dietetyka, znajomi zrzucili około 9-12 kg w miesiąc:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-16 22:38 przez Monissia21.

jak szybko schudnąć??

20 mar 2015 - 00:11:45

Bardzo dużo ćwiczeń warzy i chudego mięsa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

korekcja nosa *** chirurdzy