Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 17:51:30

Mam problem, mam wąsy .. ;/
Chciałam je usunąć, lecz mama mówi, że nie mogę, bo później będą mi jeszcze bardziej rosły... ;/
może są jakieś tabletki na te hormony czy cośś?
co radzicie ? ale coś mądrego! ?

zweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 17:53:37

Moja kumpela ma to samo na dekolcie, pod nosem i plecach. Usuwa u kosmetyczki systematycznie.

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 17:56:13

brunetki maja przechlapane:) radze Ci usunac je woskiem, kup w plastrach i po prostu usun:) moja koleznaka tez ma taki problem, usuwa je regularnie co 3-4 tyg. woskiem, i wcale nie rosna wieksze, to mit, kolejny dotyczacy depilacji, Twojje mamie radze wiecej poczytac a nie opowiadac takie bajki...

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 17:57:36

Jak będziesz u lekarza, to wspomnij o tym, bo może masz problemy z hormonami. Ja poszłam do endokrynologa i wyszło choróbsko. Usuwać możesz, ale chyba lepiej nie golić, tylko wyrywać.

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 20:40:08

Oczywiście, że nie golić!
Pomacaj sobie kolesia po 40, po 50....
Wyrywanie osłabia włosy, czy wąsy nie wiem, te na nogach na pewno więc pewnie i te pod nosem;).
A laser?

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 1/5

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 20:40:12

ja regularnie woskiem usuwam :)

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 20:46:50

Idz do rossmana i kup sobie plastry do depilacji twarzy ^^ też mam problem z widocznym wąsikiem, usuwam go własnie takimi plastrami. Włosków rośnie mniej i są słabsze, wiec polecam :) można też iść do kosmetyczki ale to ta sama metoda tylko, że przepłacasz :) ( 6 plastrów kosztuje kolo 6 zł, a jednorazowa wizyta koło 10, wiec opłaca się zrobić to samemu :) )

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 20:47:05

podobno częste przecieranie wacikiem nasączonym wodą utlenioną powoduje rozjaśnienie włosków o 1-2 tony, ale nie sprawdzałam tego na sobie.

niezweryfikowana
Posty: 1.256
Ostrzeżenia: 1/5

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 20:49:09

Ja też mam ten problem co Ty, bo chyba mam coś z hormonami i muszę się do lekarza wybrać, a co do tego wąsika to usuwam go regularnie u kosmetyczki, nie jest to drogie, bo coś ok. 8 zł. I nie prawda, że będą Ci jeszcze bardziej rosły ! Może jakbyś je goliła to owszem, ale po wyrywaniu ich woskiem to je tylko osłabia - odrasta ich mniej i są słabsze. Pozdrawiam :)

wąsy u dziewczyny

28 kwi 2011 - 20:49:11

zapytaj dokładnie w dobrym salonie- sa takie zabiegi, po których np 7seriach przestają Ci rosnąc włosy w danym miejscu- ale są to drogie, laserowe zabiegi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja metamorfoza - 10kg :)