Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Sklep internetowy

21 minut temu

Biznes

25 minut temu

tabernakula sklep

45 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:37:43

ja nic nie używam:/
prócz pasty:/
ech:/

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:37:55

jeśli naprawde chcesz dobrze wybielić, idź do stomatologa zrobić nakładki do wybielania, koszt ok 150zł i kup na internecie strzykawki opalescence lub pola night. Koszt 8strzykawek to ok 120zł. I tym sposobem będziesz miała wybielanie za 270zł, ktore u stomatologa kosztowałoby ok tysiąca..

Tylko żeby wybielać musisz mieć zdrowe zęby i pamiętać, że wypełnienia nie zmienią swojego koloru

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:44:10

Cytat
hrabina_san
ja w kazdym razie dzisiaj kupuje biala perle :) mam sporo znajomych, ktorzy ja uzywali i maja super zeby. mam nadzieje, ze u mnie tez zadziala, tym bardziej ze moje przebarwienia sa typowo od kawy czy papierosow.. ehh i ponoc biala perla najlepiej radzi sobie z tego typu przebarwieniami :)

Kup biała perłe dla palaczy bo taka też jest, co prawda troche trudniej ja dostać ale...
A właśnie koleżanaka nade mną ma 100% racje nawet przy wybielaniu pasta (np. biała perła) czy paskami trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe !!
Ps. I jeszcze jedno dla mnie biała perła nie zapewnia uczucia świeżosci, znaczy nie czuje sie takiej "miety" jak po innych pastach, ale temu mozna zaradzic kupując dobry płyn do płukania ust :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 09:48 przez jagoda_xd.

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:49:15

chcialam zapytac ile będzie jeszcze wątków o tej paście lub plastrach?

Biała perła-białe zęby?

13 paź 2011 - 07:48:50

heh... jak to możliwe, że każda z was płaciła zupełnie inną sumę za pastę? Jedna za 10 zeta, a inna za 50 zeta. Raczej mówicie o czymś zupełnie innym. Poczytajcie sobie jeszcze o tej paście - http://ajona.pl/ajona.html

Biała perła-białe zęby?

16 paź 2011 - 00:25:01

ja mam dużo tych białych pereł ale nie mogę używać:( Chetnie komus oddam :)

Biała perła-białe zęby?

16 paź 2011 - 10:48:28

Cytat
natasza69
miałąm białą perłę i po niej śnieżnobiałę zęby- ponad 2lata temu wybielałam, w tamte wakacje jesczez poprawiłam efekt whitestrips i nadal się utzymuja białe- nei szarzeją.. polecam to i to a co do pasty to hollywood tylko mi cos pomogła- reszta do kitu

dokładnie. biała perła :) tylko wkładki, 50 zł nie całe w aptece.
ja wybielałam dwa lata temu, na początku tego roku powtórzyłam przez miesiąc i dalej mi się super trzyma, żadnych szarzeń.
polecam w 99 %, ponieważ po białej perle, robią się strasznie wrażliwe zęby na ciepło, zimno ;)
mi to jednak nie przeszkadza, bo wczesniej też tak miałam, więc bez różnicy.
na prawdę warto! :)

Biała perła-białe zęby?

16 paź 2011 - 10:53:23

Ja używam Białej Perły, ale ona działa tylko chwilowo. Jak chwilę przestałam jej używać i zaczęłam inną pastą myć nie wybielającą, to zęby wróciły do takiego samego stanu jak były :/ poza tym ta pasta nie nadaje się dla ludzi, którzy mają problem z dziąsłami.

Biała perła-białe zęby?

20 paź 2011 - 07:56:49

Cytat
carolineschmidt
ja nic nie używam:/
prócz pasty:/
ech:/

Używasz samej pasty, ale jakiej i jakie ona przynosi efekty? Kilka postów wyżej napisałam, że można uzyskać atrakcyjną biel po prostu pastami do zębów, bez żadnych dodatkowych metod.

Biała perła-białe zęby?

20 paź 2011 - 08:22:53

pasta BLANX

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Biała perła-białe zęby?

23 gru 2011 - 23:31:16

Cytat
angelo
heh... jak to możliwe, że każda z was płaciła zupełnie inną sumę za pastę? Jedna za 10 zeta, a inna za 50 zeta. Raczej mówicie o czymś zupełnie innym. Poczytajcie sobie jeszcze o tej paście - http://ajona.pl/ajona.html



dziewczyny piszą o paście-koszt ok. 10zł i o żelu wybielającym- ok. 50zł
czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:04:14

Ja 4 dni temu zakupiłam Białą perłe system w aptece za ok.80 zł, drogo niestety, ale zamawiając na allegro wyszłoby trochę mniej, ale musiałabym czekać a tak już ją mam i szczerze widać u mnie ogromne efekty, ponadto nie mam żadnej nadwrażliwość jedynie zęby trochę bolą, ale jest to ból do wytrzymania, opłaca się wytrzymać dla białych zębów a mam nadzieję, że po pełnej kuracji takie będą ;) Osobiście polecam ;)

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:09:04

podobno nie ale zadnych badan na szkodliwosc nie robiono ze wzgledow oczywistych chociaz odradzaja stosowanie past wybielajacych i w czasie ciazy i karmienia piersia

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:10:28

UŻywałam biała perłe. Działała, ale dziś mam zniszczone szkliwo, ciągły osad i strasznie wrażliwe zeby. Koszmar!

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:11:22

polecam paski blend-a-med 3D white lux - są super, wybielałam rok temu i efekt nadal się utrzymuję. Oczywiście już te zęby nie są aż tak śnieżnobiałe jak na początku (ale to dlatego, że piłam herbatę) teraz zastanawiam się nad tą białą perłą. Z tego co wiem kosztuje ok. 30 zł, a paski 89zł(w promocji 59zł) teraz tych pasków już nie ma - wycofali, a szkoda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przekombinowane...:/