Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biała perła-białe zęby?

11 paź 2011 - 07:54:04

już się wypowiadałam na temat wybielania, biała perła jest rewelacyjna ! mam żel, a codziennie myje pastą biała perła, do tego paski wybielające blendamed, mam bieluśkie ząbki, a miałam już fatalne od kawy :) więc ja szczerze polecam :)

Cytat
R_Scarlett
Białą Perłę polecam, cena warta efektu, poza tym jest b. wydajna.
Jedyny minus to formowalne gumowe nakładki w zestawie. Szybko się zużywają.


dokładnie, te nakładki to beznadzieja, zastanawiałam się zrobić sobie odlew u dentysty ale to koszt 200zł u mnie ;/ale i tak się zastanawiam bo żel mi leży w szafce :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-11 07:56 przez studentkai.

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 07:43:06

He? Codziennie myjesz zęby białą perłą? Przecież to wybielanie kosztuje cię majątek. Do tego jeszcze paski wybielające? Uważasz, że jak zaprzestaniesz korzystania z tej pasty to utrzymasz biel? Bo chyba raczej nie...

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 07:48:37

Cytat
angelo
He? Codziennie myjesz zęby białą perłą? Przecież to wybielanie kosztuje cię majątek. Do tego jeszcze paski wybielające? Uważasz, że jak zaprzestaniesz korzystania z tej pasty to utrzymasz biel? Bo chyba raczej nie...


dokładnie, codziennie myję pastą biała perła, to taka sama pasta jak inne, tylko dająca efekty i nie jest wcale droga bo 11zł na allegro, a kupuję po 4 sztuki więc się opłaca, jak wiesz pasty w sklepie też kosztują nawet 12zł :) a paski wybielające raz w tygodniu bo już tak często nie muszę :)

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 07:56:13

Cytat
Beatriss1206
biała perła działa:) a u mnie paski nic nie daly

pierwsze słysze.. biała perła.. to jest jakaś pasta do zębów czy co? `bo może bym sobie kupiła.. kwestia jakich pieniążków?

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:06:57

ILE KOSZTUJE TA BIAŁA PERŁA???

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:09:07

własnie, ile kosztuje ta bieła parła? mógłby ktos dac linka, bo na all sa rozne i rozne ceny.

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:24:03

Cytat
syla2964
ILE KOSZTUJE TA BIAŁA PERŁA???
ja dałam 60 zł za 2 tubki w aptece

Różne ceny sa bo jest pasta biala perla zel i costam jeszcze ja uzywalam zelu tego ze szczekami i działa:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 08:24 przez izulciiaa.

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:30:49

ja używam od czasu do czasu,żeli opalescence i mam cały czas śnieżnobiałe zęby. tylko,że zaopatruje ię u dentysty. odlew kosztował mnie 500zł a żele kosztują 80 za tubkę. ale efekty..no cóż :-) na allegro nie odważyłabym się kupić. poza tym, któraś z was pisała,że po paskach zęby są wrażliwe, nie można wybielać zębów na potege bo to ściera szkliwo! potem będzie tylko płacz a koronki to strasznie kosztowna sprawa. nie warto psuć sobie zdrowia. znam takie przypadki dlatego przestrzegam, wszystko z umiarem dziewczyny.. i w granicach zdrowego rozsądku

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:35:36

Ja kupiłam w aptece 2 tubki + pastę do zębów za 49 zł.
Stosuję już ok 2,5 tyg i widzę efekty :)

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:38:49

Ja stosowalam białą perłę na górne zęby i jest różnica pomiędzy tymi, a tymi dolnymi, jednak nie sa snieznobiale, ani nawet biale. :D
Ale różnica ewidetna jest :)
teraz zamierzam poprawić kuracje paskami blendamed. :)

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 08:41:03

Cytat
Chasia
na mnie białą perła nic nie działała, więc nie mogę polecić. Ale całkiem niezła jest Blendamed 3D Wite Luxe Glamour :)

uzywam i jest super:)

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:25:06

Cytat
Kukurydzianaa
Cytat
Beatriss1206
biała perła działa:) a u mnie paski nic nie daly

pierwsze słysze.. biała perła.. to jest jakaś pasta do zębów czy co? `bo może bym sobie kupiła.. kwestia jakich pieniążków?

białą perłę można kupić w żelu ( w opakowaniu są 2 tubki żelu plus nakładki na zęby ) albo normalna pasta do zębów :)

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:30:13

polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 14:28 przez gosza007.

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:33:15

ja używam raz na pół roku pasków Blendamed i jestem zadowolona ;) (efekt - śnieżno białe, ale nigdy nie miałam bardzo żółtych więc nie wiem do końca)

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:34:04

ja w kazdym razie dzisiaj kupuje biala perle :) mam sporo znajomych, ktorzy ja uzywali i maja super zeby. mam nadzieje, ze u mnie tez zadziala, tym bardziej ze moje przebarwienia sa typowo od kawy czy papierosow.. ehh i ponoc biala perla najlepiej radzi sobie z tego typu przebarwieniami :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHCE COS WKONCU ZMIENIC!