Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:37:43

ja nic nie używam:/
prócz pasty:/
ech:/

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:37:55

jeśli naprawde chcesz dobrze wybielić, idź do stomatologa zrobić nakładki do wybielania, koszt ok 150zł i kup na internecie strzykawki opalescence lub pola night. Koszt 8strzykawek to ok 120zł. I tym sposobem będziesz miała wybielanie za 270zł, ktore u stomatologa kosztowałoby ok tysiąca..

Tylko żeby wybielać musisz mieć zdrowe zęby i pamiętać, że wypełnienia nie zmienią swojego koloru

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:44:10

Cytat
hrabina_san
ja w kazdym razie dzisiaj kupuje biala perle :) mam sporo znajomych, ktorzy ja uzywali i maja super zeby. mam nadzieje, ze u mnie tez zadziala, tym bardziej ze moje przebarwienia sa typowo od kawy czy papierosow.. ehh i ponoc biala perla najlepiej radzi sobie z tego typu przebarwieniami :)

Kup biała perłe dla palaczy bo taka też jest, co prawda troche trudniej ja dostać ale...
A właśnie koleżanaka nade mną ma 100% racje nawet przy wybielaniu pasta (np. biała perła) czy paskami trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe !!
Ps. I jeszcze jedno dla mnie biała perła nie zapewnia uczucia świeżosci, znaczy nie czuje sie takiej "miety" jak po innych pastach, ale temu mozna zaradzic kupując dobry płyn do płukania ust :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-12 09:48 przez jagoda_xd.

Biała perła-białe zęby?

12 paź 2011 - 09:49:15

chcialam zapytac ile będzie jeszcze wątków o tej paście lub plastrach?

Biała perła-białe zęby?

13 paź 2011 - 07:48:50

heh... jak to możliwe, że każda z was płaciła zupełnie inną sumę za pastę? Jedna za 10 zeta, a inna za 50 zeta. Raczej mówicie o czymś zupełnie innym. Poczytajcie sobie jeszcze o tej paście - http://ajona.pl/ajona.html

Biała perła-białe zęby?

16 paź 2011 - 00:25:01

ja mam dużo tych białych pereł ale nie mogę używać:( Chetnie komus oddam :)

Biała perła-białe zęby?

16 paź 2011 - 10:48:28

Cytat
natasza69
miałąm białą perłę i po niej śnieżnobiałę zęby- ponad 2lata temu wybielałam, w tamte wakacje jesczez poprawiłam efekt whitestrips i nadal się utzymuja białe- nei szarzeją.. polecam to i to a co do pasty to hollywood tylko mi cos pomogła- reszta do kitu

dokładnie. biała perła :) tylko wkładki, 50 zł nie całe w aptece.
ja wybielałam dwa lata temu, na początku tego roku powtórzyłam przez miesiąc i dalej mi się super trzyma, żadnych szarzeń.
polecam w 99 %, ponieważ po białej perle, robią się strasznie wrażliwe zęby na ciepło, zimno ;)
mi to jednak nie przeszkadza, bo wczesniej też tak miałam, więc bez różnicy.
na prawdę warto! :)

Biała perła-białe zęby?

16 paź 2011 - 10:53:23

Ja używam Białej Perły, ale ona działa tylko chwilowo. Jak chwilę przestałam jej używać i zaczęłam inną pastą myć nie wybielającą, to zęby wróciły do takiego samego stanu jak były :/ poza tym ta pasta nie nadaje się dla ludzi, którzy mają problem z dziąsłami.

Biała perła-białe zęby?

20 paź 2011 - 07:56:49

Cytat
carolineschmidt
ja nic nie używam:/
prócz pasty:/
ech:/

Używasz samej pasty, ale jakiej i jakie ona przynosi efekty? Kilka postów wyżej napisałam, że można uzyskać atrakcyjną biel po prostu pastami do zębów, bez żadnych dodatkowych metod.

Biała perła-białe zęby?

20 paź 2011 - 08:22:53

pasta BLANX

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

Biała perła-białe zęby?

23 gru 2011 - 23:31:16

Cytat
angelo
heh... jak to możliwe, że każda z was płaciła zupełnie inną sumę za pastę? Jedna za 10 zeta, a inna za 50 zeta. Raczej mówicie o czymś zupełnie innym. Poczytajcie sobie jeszcze o tej paście - http://ajona.pl/ajona.html



dziewczyny piszą o paście-koszt ok. 10zł i o żelu wybielającym- ok. 50zł
czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:04:14

Ja 4 dni temu zakupiłam Białą perłe system w aptece za ok.80 zł, drogo niestety, ale zamawiając na allegro wyszłoby trochę mniej, ale musiałabym czekać a tak już ją mam i szczerze widać u mnie ogromne efekty, ponadto nie mam żadnej nadwrażliwość jedynie zęby trochę bolą, ale jest to ból do wytrzymania, opłaca się wytrzymać dla białych zębów a mam nadzieję, że po pełnej kuracji takie będą ;) Osobiście polecam ;)

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:09:04

podobno nie ale zadnych badan na szkodliwosc nie robiono ze wzgledow oczywistych chociaz odradzaja stosowanie past wybielajacych i w czasie ciazy i karmienia piersia

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:10:28

UŻywałam biała perłe. Działała, ale dziś mam zniszczone szkliwo, ciągły osad i strasznie wrażliwe zeby. Koszmar!

Biała perła-białe zęby?

02 maj 2013 - 12:11:22

polecam paski blend-a-med 3D white lux - są super, wybielałam rok temu i efekt nadal się utrzymuję. Oczywiście już te zęby nie są aż tak śnieżnobiałe jak na początku (ale to dlatego, że piłam herbatę) teraz zastanawiam się nad tą białą perłą. Z tego co wiem kosztuje ok. 30 zł, a paski 89zł(w promocji 59zł) teraz tych pasków już nie ma - wycofali, a szkoda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przekombinowane...:/