Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 16:58:50

duże plastiki noszę raz na jakiś czas, a normalnie to granatowe



Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:00:40

Ja również noszę soczewki. Niewielu osobom pasują okulary.

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:03:00

a To moje :)

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - Obraz 007[1] (9 KB)

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:04:16

ja noszę takie zwykłe, oprawki prawie nie widzialne (o takie mi chodziło) ale teraz bym chciała takie z grubą ;D

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:10:04

Cytat
maga
ja wyglądam w okularach tak.
polecam oprawki w Fielmanna. Niedrogie a bardzo ładne



Mam teraz te same co ty i tez jestem zadowolona z fielmana

zweryfikowana
Posty: 347
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:15:36

moje aktualne oprawki, ale w tym miesiącu zmieniam na nowe:



Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:33:23

To będą twoje pierwsze okulary? jeśli tak nie sugeruj sie wyglądem innych. Ja nosze okulary od 18 lat :D i już troche sie naprzymierzałam. Obejrzyj 10-40 oprawek aż dobierzesz idealne. Muszą pasować pod ciebie pod twój styl ubierania pod kształt twarzy, rysy itp. Oprawek nie zmienia się co miesiąc więc modą sie nie kieruj. Zastanów sie czy chcesz z noskami czy bez. Plastikowe czy metalowe.

Oczywiście jak już je dostaniesz pochwal sie wyborem :)

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:38:50

ja mam soczewki od 2miesięcy :) używam purevision i płacę 30 zł za 6 sztuk, co starcza na 3 miesiące ciągłego noszenia :) (nie ściągam ich na noc nawet) jest to strasznie wygodne :))

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 17:49:19

pamietaj o tym, ze dobrze dobrane oprawki to oko w samym centrum szkla (nie przy gorze, nie przy dole oprawki) i gorna linia oprawek nie moze zaslaniac brwi, powinna byc minimalnie pod
jak to bedzie sie zgadzac to znaczy, ze okulary sa dobrane idealnie, pozostanie tylko strona estetyczna
wszyscy rzucili sie na Wayfarery, a te akurat nie wszystkim pasuja, bo malo kto wie/pamieta o podstawowych zasadach, ktore podalam na poczatku :)

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 18:06:26

To już moja 6 lub 7 para, więc mam nadzieję że nie będzie takiego problemu jak za pierwszym razem :) Dziękuję Wam bardzo za pomoc :)

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 18:12:27

rowniez nosze okularki :) polecam siec salonow Lynx - moze nie nalezy do najtanszych, ale okularki sa super!

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 18:19:25

ja mam takie :P ale niedługo zmieniam.
Firma: Gentelman.
tak, tak, kupiłam na męskim dziale :D

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 18:52:02

Cytat
nicolenkaa
ja mam soczewki od 2miesięcy :) używam purevision i płacę 30 zł za 6 sztuk, co starcza na 3 miesiące ciągłego noszenia :) (nie ściągam ich na noc nawet) jest to strasznie wygodne :))


dziewczyno proszę cię, nie rób tego ! ściągaj soczewki na noc, bo możesz mieć poważne problemy z oczami później.
nosiłam oasisy chyba 6 lat 24h na dobę, wszystko było w porządku, aż pewnego pięknego dnia (tuż przed ważnym egzaminem) zrobił mi się na rogówce WRZÓD ! egzamin oblałam, soczewek już nie noszę. zostały mi ze dwie miesięczne, ale narazie je trzymam na jakiś wyjazd czy coś.

noszę okulary takie:

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 19:11:58

Cytat
zzaba
Cytat
nicolenkaa
ja mam soczewki od 2miesięcy :) używam purevision i płacę 30 zł za 6 sztuk, co starcza na 3 miesiące ciągłego noszenia :) (nie ściągam ich na noc nawet) jest to strasznie wygodne :))


dziewczyno proszę cię, nie rób tego ! ściągaj soczewki na noc, bo możesz mieć poważne problemy z oczami później.
nosiłam oasisy chyba 6 lat 24h na dobę, wszystko było w porządku, aż pewnego pięknego dnia (tuż przed ważnym egzaminem) zrobił mi się na rogówce WRZÓD ! egzamin oblałam, soczewek już nie noszę. zostały mi ze dwie miesięczne, ale narazie je trzymam na jakiś wyjazd czy coś.

noszę okulary takiezły/quote]

ale ładnie wyglądasz, już nie mogę się doczekać tej jutrzejszej wizyty jak patrze na Was i te piękne okularki :)

Dziewczyny w okularach :) Proszę

03 kwi 2011 - 19:16:30

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-28 00:29 przez mischaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tragiczne brwi !