Obecnie rozmawiamy o:

usługi stomatologiczne

gorący temat

Przedszkole

10 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

50 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FRYZJER Kraków i okolice

20 mar 2011 - 09:31:45

Dziewczyny znacie może jakiegoś naprawdę dobrego fryzjera z Krakowa lub okolic? Chciałabym znaleźć kogoś kto dobierze mi odpowiednią fryzurkę i kolor włosów bo wreszcie chciałabym coś zmienić i rozpuścić moje włoski, które nie były rozpuszczone od wieków....
Niestety fryzjerzy u których byłam zupełnie nie potrafią dobrać mi fryzury...za każdym razem wychodząc z salonu z powrotem wiąże włosy bo wyglądam strasznie...

Jeśli znacie kogoś naprawdę fajnego a przede wszystkim nie bardzo dobrego to PISZCIE:) A może wśród Was jest taka osóbka?:)))
Nikt nie pomoże???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-20 12:44 przez kinior20.

FRYZJER Kraków i okolice

21 kwi 2014 - 22:02:42

W Black Pearl mają bardzo dobre fryzjerki, salon na prawdę na wysokim poziomie a ceny dużo niższe niz w innych w tej okolicy. Jestem bardzo wymagająca a tam zawsze obetną mnie tak jak sobie tego zyczę, myślę, że na pewno dobiorą Ci fajną fryzurkę.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

FRYZJER Kraków i okolice

03 paź 2014 - 16:49:52

Od siebie mogę polecić panią Martynę Karkocha VICI HAIR, bo jest bardzo miła, energetyczna i przede wszystkim wie jak doradzić każdemu i jak wyczarować coś z niczego - dosłownie ;)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

FRYZJER Kraków i okolice

13 paź 2014 - 13:41:41

O, to rzeczywiście będzie trzeba kiedyś sprawdzić jej usługi:)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

FRYZJER Kraków i okolice

23 kwi 2015 - 14:42:07

W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to Kaczmarzyk - jedyny z krakowskich fryzjerów, którego aktualnie mogę polecić - rzeczywiście zdrowe podejście, zaangażowanie, porządne kosmetyki - świetny facet.

FRYZJER Kraków i okolice

05 maj 2015 - 16:18:33

Mi fajna fryzurke zrobili w Pearl przy ul Szlak, mam dosyc problematyczne wlosy a teraz duzo lepiej sie ukladaja, moze warto sprobowac tam

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

FRYZJER Kraków i okolice

07 paź 2015 - 18:57:45

Ja byłam u Pani Ani w salonie Vici i zrobiła mi genialny flamboyage :) Polecam serdecznie, salon bardzo ładny, fryzjerki sympatyczne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

farbowanie z brązu na rudy