Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:40:57

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 17:04 przez lilyanne.

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:43:21

Ale właśnie do rudego trzeba być lekko przynajmniej opaloną, blada cera i rudy kolor nie wygląda dobrze =[

Ładnie ci było w blond, w rudym też może być ciekawie =]

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:45:53

jejku jakaś Ty ślicza ! ;o ;) zostaw włoski w spokoju bo są bardzo ładne i ładnie podkreślają Twoją urodę. Moim zdaniem do rudego masz za słodką buzię ;) pozdrawiam

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:46:05

Jak Cię kusi to zetnij, przecież włosy odrosną :) ja uwielbiam rude włoski i myślę, że ładnie by Ci było - masz karnację oliwkową, a nie solariowo spaloną więc myślę, że byłoby ładnie. Tylko, że jak rude to ładne by były jednak dlugie... :)

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:47:14

Nie wiem czy masz obciąć, bo jak ja chciałam to mi wszyscy odradzali a teraz mówią, że dobrze mi w krótszych, więc nie wiem...

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:47:52

ale jestes sliiiczna!! ja bym zostala przy brazie jest super:) zazdroszcze urody :)

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:49:47

jak juz chcesz spróbowac z rudym to kup sobie szmponetke i zobaczysz jak bedziesz sie czuła w tym kolorku ale broń boże nie sinaj :) a i bardzo ładna jestes ale to pewnie juz wiesz :)

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:50:41

nie scinaj1 w blondzie wygladalas jak ksiezniczka;) teraz tez ladnie zostaw tak, jak jest;)

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:51:28

Cytat
Mercy
Nie wiem czy masz obciąć, bo jak ja chciałam to mi wszyscy odradzali a teraz mówią, że dobrze mi w krótszych, więc nie wiem...

chlopak tez mnie męczy zebym zostawila :) wkurzal sie jak rozjasnialam :D bo mialam byc Megan Fox i koniec ! :D ale ja cuduje ;D

pojde poprostu do fryzjera... teraz jeszcze przegladam fryzury na necie i spodobaly mi sie takie delikatne grzywki na bok... tylko ze wiecie jak to jest z fryzjerami, idziesz, mowisz ze chcesz delikatnie a oni zachowuja sie jakby mieli kosiarki w rękach :D

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:52:31

śliczna jesteś najładniej wyglądasz w blondzie i rudy też będzie ci pasował :D

zweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:52:41

ładnie Ci w brązie. kocham rudy, ale pasuje właśnie osobom o jasnej karnacji. jeżeli masz zniszczone włosy (tak wyglądają na zdjęciu, ale może się mylę) to zetnij, ja bym Cie widziała w totalnie krótkiej, ale dziewczęcej fryzurze ;d
i nie, w blondzie okropnie, serio, w brązie jest bardzo ładnie :) w blondzie wyglądasz tandetnie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 16:53 przez pormyczeek.

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:54:08

nie ścinaj!!! jesteś przepiekna!!! najlepiej Ci we włoskach karmelowych! najwyżej jakaś grzyweczka na bok;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:54:38

nie scinaj!!! a w blond wygladalas jak marzenie ;)mmm

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:55:36

Cytat
pormyczeek
ładnie Ci w brązie. kocham rudy, ale pasuje właśnie osobom o jasnej karnacji. jeżeli masz zniszczone włosy (tak wyglądają na zdjęciu, ale może się mylę) to zetnij, ja bym Cie widziała w totalnie krótkiej, ale dziewczęcej fryzurze ;d
i nie, w blondzie okropnie, serio, w brązie jest bardzo ładnie :) w blondzie wyglądasz tandetnie


juz nie sa zniszczone ;p ale nawet nie wyobrazacie sobie jakie mialam siano na głowie, gdy zrobiłam ten blond... ;/ na szczęscie odrzyly. i podcinalam je co jakis czas... nadal koncowki mam jasne, co widac na zdjeciu, ale sa juz w miare zdrowe :)

doradzcie !

02 mar 2011 - 16:57:05

w blondzie wyglądasz barbiowato, chyba, że tak lubisz
rudy na pewno doda Ci ostrości, ale do różowych ciuszków to nie za bardzo będzie fajnie
nie ścinaj i farbuj na rudo, bo włoski masz piękne. ja sama jestem rudzielcem od roku :D
a jeśli chodzi o rozjaśnianie czy dekoloryzację, to zależy na jakim odcieniu rudego Ci zależy
rudy wcale nie pasuje tylko osobom o jasnej karnacji, typowa "pani jesień" może mieć cerę prawie śniadą, nie słuchaj ich
o dżizas i nawet nie myśl o szamponetce jak tu ktoś wyżej radził. kolor dobrze nie wyjdzie, a włosy i tak przyniszczysz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 17:00 przez brzeszczot2.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

siłownia zielona góra