Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

23 minut temu

zabawki dla chłopców

44 minut temu

Urlop w górach

godzinę temu

Domek w górach

godzinę temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:57:20

Ja bym schowała te piersi i stanik nieco bardziej :D
Tak z ciekawości-ile ważysz i ile masz cm? Mam podobną figurę do Twojej :)

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 11:07:02

Cytat
ooliskaa
ja zrzucilabym ten tishirt z mikey i te biodrowki poszarpane/ niskie w dodatku, ktore podkreslala Twoje niedoskonalosci,
a postawila na jednokolorowe, zwykle rurki z troche wyzszym stanem. jestes kobieta i traktuj siebie w tych kategoriach,
widze Cie np. w czarnych azurkowych rajstopkach, platformach, czarnej sponicy z wysokim stanem/ olowkowej ;-) + chociazby biala bokserka! w tych wloskach na ostatnim zdjeciu wygladasz najlepiej ;-)

poza tym masz sliczna buzke,

Jak ja kocham takie wypowiedzi: "[...] jesteś kobietą, więc traktuj siebie w tych kategoriach[...]- ręce opadają:p, bo kobieta ma chodzić w butach na 10 cm obcasie i kieckach wiecznie, to stereotypy, których pogłębiania nie znoszę! Już dawno wywalczono, aby kobiety mogły spodnie nosić, więc jeśli je lubi to nie widzę przeszkód i nie znaczy to, że nie jest kobieca a często nawet bardziej niż te w spódnicach, bardziej kobieco wyglądają często nogi w fajne rureczkach i do tego balerinki niż odsłonięte nogi w spódnicach i wysokie buty ( a tak przy okazji niskie buty są przynajmniej zdrowsze dla nóg, te co chodzą non stop w szpilach będą mieć wkrótce problemy z nogami i nie tylko!)
Kobiety same nakręcają stereotypy a potem się dziwią głupim docinkom facetów, gorszemu traktowaniu, uznawania kobiet za głupsze, gdyż faceci to klasyfikują, że dla kobiet się tylko wygląd liczy i tylko o to dbają a nie to jest w życiu ważniejsze i w przypadku niektórych kobiet rację mają a potem generalizują na całą populację kobiet, drażni mnie to, bo reszta kobiet na to nie zasługuje, ale heurystyka reprezentatywności często o zgrozo zwycięża.
Dzięki bogu czy innej wielkiej sile wersja dla niewierzących, ja na szczęście nie jestem tą stereotypową, "typowo" myślącą kobietą!
Nie można dać się zwariować, na co dzień nie ma co przesadzać z ubiorem, trzeba być zadbanym w sensie uczesanym, umytym to podstawa + skromny ubiór.
Wysokie buty i inne rzeczy bardziej elegantsze zostawmy na jakieś okazje a nie na co dzień, co się z niektórymi kobietami dzieje:/
Jak widzę tony, tapet, spódnice i wysokie buty u lasek na co dzień, to mi się słabo robi, codzienne czynności to nie wybieg.
Mam warunki do chodzenia w spódnicach itp., ale tego nie robię, spódnic mam na palcach od jednej ręki zliczyć i ubieram na specjalne okazje i również jestem kobieca, podobać się również podobam, ale mi to nawet nie potrzebne, bo jestem singielką z wyboru ;).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 11:07 przez Magdaa1987.

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 14:41:02

Cytat
ecri16
Ja bym schowała te piersi i stanik nieco bardziej :D
Tak z ciekawości-ile ważysz i ile masz cm? Mam podobną figurę do Twojej :)


mam 174cm wzrostu i 70kg

Chętna na metamorfozę!

07 mar 2011 - 23:21:56

nie rob dziubka dobra rada ;) no i troszke zmien styl bo nic do niczego nie pasuje

niezweryfikowana
Posty: 1.367
Ostrzeżenia: 1/5

Chętna na metamorfozę!

07 mar 2011 - 23:37:41

Cytat
linkus
najładniej wyglądasz na czarno białym zdjęciu z grzywką.Na twoim miejscu zapuściłabym odrobinę włosy i zrobiła mocno wycieniowanego z przodu boba.
Co bym zmieniła? nie rób "dziubka" .Nie wiem kiedy dziewczyny nauczą się ,że na zdjęciach z dziubkiem wyglądają jakby miały problem z nerwami twarzowymi.Jesteś ładna ,wary Ci nie potrzebne
w 100% sie zgadzam
styl bardziej kobieco, elegancko i będzie pieknie a jeśli chcesz schudnąć to 3-4 kilo 10 to przesada

Chętna na metamorfozę!

09 mar 2011 - 22:16:08

Cytat
iza_avon
Cytat
ecri16
Ja bym schowała te piersi i stanik nieco bardziej :D
Tak z ciekawości-ile ważysz i ile masz cm? Mam podobną figurę do Twojej :)


mam 174cm wzrostu i 70kg


tez mam podobnie

Chętna na metamorfozę!

09 mar 2011 - 22:18:33

ja tez cos bym z soba zrobila ;/ ehh

Chętna na metamorfozę!

09 mar 2011 - 22:23:19

Wyrzuć te spodnie..!!!!!!!!!!! Makijaż jest ok
bluzy wymień na sweterki najlepiej lub żakieciki
ubrania w bardziej stonowanych kolorach i bez młodzieżowych t-shirtów !!!
Włosy w porządku tylko grzywke może taką długą zapuś ;D

Chętna na metamorfozę!

13 mar 2011 - 15:13:26

Na pewno zmień swój styl ubierania bo jak dla mnie jest okropny ://
Hmm wiesz chyba z grzywką nawet lepiej a za bardzo ci na oczy włazi
A no i wiesz takie zdjęcia że ci całe cyce widać to...eh
+ nie rób takiego dziubka !! ;D

Chętna na metamorfozę!

19 mar 2011 - 11:42:38

Jak dla mnie powinnaś nosić bluzki odcięte pod biustem, które ładnie by były dopasowane na biuście z dekoltem ale nie takim dużym jak na zdjęciu i luźniejsze na brzuchu. Najlepiej jakąś fajną tunikę:) Spodnie ładnie obcisłe na tyłku.Co do włosów ładnie Ci w czarnych z grzywką na bok choć ja w czasie układania dałabym trochę pianki i je uniosła, aby nadać więcej objętości. Widać, że jesteś raczej zakręconą osobą i w typowo kobiecym stylu na szpilkach nie będziesz się dobrze czuć

Chętna na metamorfozę!

19 mar 2011 - 11:46:19

Jak dla mnie jest ok. Tylko przestań robic te ,, dziubki" :-)

Chętna na metamorfozę!

19 mar 2011 - 11:50:00

przede wszystkim schowaj piersi i nie rób dzióbka, reszta się sama ułoży;p

Chętna na metamorfozę!

19 mar 2011 - 11:51:33

Zapuszczanie włosów długo trwa, a sztucznego przedłużania nie polecam... Doradzam propozycję fryzury, którą podała Nasia_1989. Dodatkowo wymień te jeansy na jakąś sukienkę z podkreśloną talią ;) Jesteś bardzo ładna - nie rób dziubka (od razu pomyślałam, że nie czujesz się dobrze we własnym ciele i próbujesz odwrócić uwagę).

Styl bardziej kobiecy (nie koniecznie elegancki!) wydobędzie z Ciebie to, czego nie widać w tych T-shirtach. Rozumiem, że wygoda najważniejsza, więc kompletuj nową garderobę z głową ;) Myślę, że jeśli sama czujesz potrzebę zmian, to czas zadziałać!

Chętna na metamorfozę!

30 mar 2011 - 12:34:34

Twój styl jest straszny! Zacznij ubierać się bardziej kobieco, zmień kolor włosów... Masz ładne piersi, ale eksponowaie biustonosza to troche obciach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przed i po prostowaniu :)