Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

4 minuty temu

Budowa domu

28 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:13:35

najbardziej podobasz mi się
na czarno białych fotkach z grzywką ;)
a spodnie z dziurkami w ogóle do Ciebie nie pasują,
i błagam nie rób dziubka :D

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:22:54

za tydzien idę do kolezanki ktora ma praktyki w salonie fryzjerskim i zdaje sie na jej wenę... czyli jednym slowem mysle ze wyjdzie z tego cos fajnego ;-) teraz moja fryzura jest fatalna bo próbuje odżyć po nieudolnych próbach szukania wlasnego stylu (bylo duzo cieniowania, golenia maszynką i farbowania) teraz kiedy nie farbowalam juz troszke dluzej niz zwykle zauwazylam ze wlosy mi sie bardziej poprawily ;) co do tych 10kg ktore planuje schudnac to niestety mus, bo wazę 76kg przy wzroscie 174cm... o przepraszam, juz 70kg bo dzisiaj sie ważylam ;) jednak udalo mi sie wytrwac dluzej z odchudzaniem niz od poniedzialku do środy jak za kazdym wczesniejszym razem ;) co do dziubków to wtedy było tak odruchowo ;) nałogowo tego nie robię hehe ;] koszulki z nadrukami wprost uwielbiam! wiec nie ma mowy zebym z nich zrezygnowala! ;P ale spodnie mogę wywalic ;) z góry dziękuję za te pozytywne rady i te złośliwe również ;)

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:24:56

zacznij od zmiany min na zdjęciu

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:29:42

Ja uważam, że (jeżeli masz ten rubin czy to rudy na głowie) powinnaś farbnąć się na czerń. Masz ładne duże oczy więc kreska, mocno wytuszowane rzęsy i ok :) co do garderoby.. dziewczyny mówiły coś o szpilkach ale po zdj widać że nie jest to Twój styl i zapewne czułabyś się mało komfortowo latając na obcasach. osobiście uważam ze każdy powinien ubierać się w to co lubi nie podążając ślepo za modą. widać że lubisz luzacki styl bycia więc ja byłabym przy rurkach i płaskich bucikach. jakaś luźniejsza bluzeczka :) Osobiście podoba mi się jak czarnowłosa dziewczyna nosi czarne bluzki :)

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:31:42

chowaj cycki ;D

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:32:30

Cytat
gbr06
Ja uważam, że (jeżeli masz ten rubin czy to rudy na głowie) powinnaś farbnąć się na czerń. Masz ładne duże oczy więc kreska, mocno wytuszowane rzęsy i ok :) co do garderoby.. dziewczyny mówiły coś o szpilkach ale po zdj widać że nie jest to Twój styl i zapewne czułabyś się mało komfortowo latając na obcasach. osobiście uważam ze każdy powinien ubierać się w to co lubi nie podążając ślepo za modą. widać że lubisz luzacki styl bycia więc ja byłabym przy rurkach i płaskich bucikach. jakaś luźniejsza bluzeczka :) Osobiście podoba mi się jak czarnowłosa dziewczyna nosi czarne bluzki :)

mi tez sie podoba ;) szpilki lubię, ale bez przesady... na codzien do pracy biegam w szpilkach i to wystarczy ;)

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:34:49

do takiego noska, absolutniue nie pasuje grzywka!!!!!!!!!!!!!!!!!


no chyba ze taka na bok..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 10:35 przez milenka1991.

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:39:54

Cytat
milenka1991
do takiego noska, absolutniue nie pasuje grzywka!!!!!!!!!!!!!!!!!


no chyba ze taka na bok..

? ;O
No dobra.. ..:P
I jeżeli chcesz schudnąć to ogranicz kaloryczne słodycze, ziemniaki i takie tam :) do tego poćwicz godzine dziennie i bedzie super :)
czekam na zdj po metamorfozie :)

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:40:39

10kg mi daj pilnie potrzebuje ;)
spódniczki polecam buty na obcasach bluzki z dekoltem włosy bym dodała czerwone akcenty w typie tych ps zdjęcia z neta



Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:44:25

schowaj te cycki a nie wywalaj tak .. nie mówię tego z zazdrości bo tez mam co pokazać !!

i skończ z dziubkami

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:46:09

Cytat
sylwia_tequila
Zmień styl ubierania najlepiej :) Bardzo ładna jestes ale powinnas się bardziej kobieco ubrac :P

Nie, nie, nie słuchaj takich rad w stylu sportowym Ci do twarzy.
Kobieta by być seksi nie musi latać w mini i szpilkach, najbardziej sexy jest to co ukryte i intryguje ;).
Chodzenie na co dzień w szpilkach to głupota, tylko cizunie tak chodzą.
Ja na co dzień chodzę na luzie a buty na obcasach i eleganckie stroje zostawiam sobie na ważniejsze okazje i dobrze jest ;).
Jak trochę schudniesz będzie ok, nic więcej nie trzeba ;)

zweryfikowana
Posty: 446
Ostrzeżenia: 1/5

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:48:36

ja zrzucilabym ten tishirt z mikey i te biodrowki poszarpane/ niskie w dodatku, ktore podkreslala Twoje niedoskonalosci,
a postawila na jednokolorowe, zwykle rurki z troche wyzszym stanem. jestes kobieta i traktuj siebie w tych kategoriach,
widze Cie np. w czarnych azurkowych rajstopkach, platformach, czarnej sponicy z wysokim stanem/ olowkowej ;-) + chociazby biala bokserka! w tych wloskach na ostatnim zdjeciu wygladasz najlepiej ;-)

poza tym masz sliczna buzke,

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:48:49

Zmień styl na bardziej kobiecy i może jakiś kolorek nowy? :) Sama zastanawiam się nad jakimś ciemnym, ale ciepłym brązem, z tym, że na daną chwilę mam bardzo ciemny brąz i wątpię, że da się coś z tym zrobić :D

I nie rób takich min do zdjęć- bez nich wyglądasz 100 razy lepiej ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-06 10:55 przez DiabelRogaty.

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:51:48

ubieraj się bardziej kobieco ?

Chętna na metamorfozę!

06 mar 2011 - 10:55:48

na piątym zdj wyglądasz bardzo fajnie, ja bym tylko zapusciła włoski :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przed i po prostowaniu :)