Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:38:31

Otóż mam dosyć długie włosy i bardzo chciałabym w nich coś zmienić np zrobić sobie loki. Niestety zwykłe lokówki są zbyt cienkie i jak nawinę włosy do końca to loki robią się tylko na końcówkach. Czy macie może jakieś doświadczenie z grubymi lokówkami ? 38 mm to są te najgrubsze z tego co się zorientowałam. Możecie mi polecić jakąś dobrą markę, firmę ? Bardzo proszę :(

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:39:57

Ja mam remingtona i jest super kupiłam na allegro za 60 zł

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:41:35

Mam taką lokówkę . . ale jeżeli masz grube i ciężkie włosy to nie wyjdę na niej łądne loki ... ja jestem zawiedziona bo wychodzą takie lekkie fale i nie przypominają one loków ... Na tej małek lokówce może spróbuj jakiegoś innego sposobu kręcenia bardzo duż o jest filmików na you tube . .

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:42:57

oj nie pomogę Ci, ale trzymam kciuki, żebyś znalazła
możesz tez wypróbować loki robione prostownicą...wyglądają dość efektownie i są szybkie w "produkcji"

swoją drogą, kobiety to nieprzewidywalny gatunek,,,kupują prostownice, żeby potem kręcić nimi włosy...jak Ci mężczyźni mają nas ogarnąć...

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:42:59

no właśnie czytałam opinie remingtona i dziewczyny pisały że bardzo szybko się włosy rozprostowują :(

Cytat
orijanna
oj nie pomogę Ci, ale trzymam kciuki, żebyś znalazła
możesz tez wypróbować loki robione prostownicą...wyglądają dość efektownie i są szybkie w "produkcji"

swoją drogą, kobiety to nieprzewidywalny gatunek,,,kupują prostownice, żeby potem kręcić nimi włosy...jak Ci mężczyźni mają nas ogarnąć...

mam prostownicę taką cieniutką ale nie umiem robić loków ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-02 13:44 przez nata220.

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 14:01:43

zajrzyj na tutoriale jutuba-pokazane jest wszystko z ta prostownicą

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 14:09:38

też bym chciała wiedziec jaka lokówka jest ok. mnie zależy z kolei na falach takich hollywood zkich;) wiecie o co chodzi? Mam małą lokówkę i znije sychodzxą mi małe zakręcone loczki a nie o to mi kaman. A moze nacie jakieś inne sposoby kręcenia/falowania włsów poza lokówką oraz prostwonicą?

HELP !!! Gruba Lokówka

08 lut 2011 - 16:19:21

Witaj Nato,

jeśli chcesz kupić lokówkę o dużej średnicy, wynoszącej 38mm, polecam Ci model Philips SalonCurl Pro HP 4684. Jego zaletą jest szybkie nagrzewanie (30 sekund), a także wysoka temperatura maksymalna – 210 °C. Możesz ją w łatwy sposób zmieniać i regulować w zależności od swoich potrzeb i rodzaju włosów, ponieważ lokówka posiada ustawienia cyfrowe. Warto także wspomnieć o wygodnym w obsłudze, długim kablu, oraz chłodnej końcówce, którą możesz bezpiecznie trzymać podczas stylizacji.

Na koniec zamieszczam recenzję jednej z konsumentek, która wypróbowała tę lokówkę: „Bardzo fajna, jestem zadowolona mam długie włosy i chciałam mieć pofalowane włosy i ta lokówka super się sprawdziła. Przy wyborze kierowałam się firmą i temperaturą do jakiej się nagrzewa lokówka”.

Mam nadzieję, że moje porady pomogą Ci w podjęciu decyzji. W razie pytań lub wątpliwości, służę pomocą: ekspert(at)philips.com

-----------------------------------------------------------------------

Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki kolorowe