Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:38:31

Otóż mam dosyć długie włosy i bardzo chciałabym w nich coś zmienić np zrobić sobie loki. Niestety zwykłe lokówki są zbyt cienkie i jak nawinę włosy do końca to loki robią się tylko na końcówkach. Czy macie może jakieś doświadczenie z grubymi lokówkami ? 38 mm to są te najgrubsze z tego co się zorientowałam. Możecie mi polecić jakąś dobrą markę, firmę ? Bardzo proszę :(

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:39:57

Ja mam remingtona i jest super kupiłam na allegro za 60 zł

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:41:35

Mam taką lokówkę . . ale jeżeli masz grube i ciężkie włosy to nie wyjdę na niej łądne loki ... ja jestem zawiedziona bo wychodzą takie lekkie fale i nie przypominają one loków ... Na tej małek lokówce może spróbuj jakiegoś innego sposobu kręcenia bardzo duż o jest filmików na you tube . .

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:42:57

oj nie pomogę Ci, ale trzymam kciuki, żebyś znalazła
możesz tez wypróbować loki robione prostownicą...wyglądają dość efektownie i są szybkie w "produkcji"

swoją drogą, kobiety to nieprzewidywalny gatunek,,,kupują prostownice, żeby potem kręcić nimi włosy...jak Ci mężczyźni mają nas ogarnąć...

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 13:42:59

no właśnie czytałam opinie remingtona i dziewczyny pisały że bardzo szybko się włosy rozprostowują :(

Cytat
orijanna
oj nie pomogę Ci, ale trzymam kciuki, żebyś znalazła
możesz tez wypróbować loki robione prostownicą...wyglądają dość efektownie i są szybkie w "produkcji"

swoją drogą, kobiety to nieprzewidywalny gatunek,,,kupują prostownice, żeby potem kręcić nimi włosy...jak Ci mężczyźni mają nas ogarnąć...

mam prostownicę taką cieniutką ale nie umiem robić loków ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-02 13:44 przez nata220.

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 14:01:43

zajrzyj na tutoriale jutuba-pokazane jest wszystko z ta prostownicą

HELP !!! Gruba Lokówka

02 lut 2011 - 14:09:38

też bym chciała wiedziec jaka lokówka jest ok. mnie zależy z kolei na falach takich hollywood zkich;) wiecie o co chodzi? Mam małą lokówkę i znije sychodzxą mi małe zakręcone loczki a nie o to mi kaman. A moze nacie jakieś inne sposoby kręcenia/falowania włsów poza lokówką oraz prostwonicą?

HELP !!! Gruba Lokówka

08 lut 2011 - 16:19:21

Witaj Nato,

jeśli chcesz kupić lokówkę o dużej średnicy, wynoszącej 38mm, polecam Ci model Philips SalonCurl Pro HP 4684. Jego zaletą jest szybkie nagrzewanie (30 sekund), a także wysoka temperatura maksymalna – 210 °C. Możesz ją w łatwy sposób zmieniać i regulować w zależności od swoich potrzeb i rodzaju włosów, ponieważ lokówka posiada ustawienia cyfrowe. Warto także wspomnieć o wygodnym w obsłudze, długim kablu, oraz chłodnej końcówce, którą możesz bezpiecznie trzymać podczas stylizacji.

Na koniec zamieszczam recenzję jednej z konsumentek, która wypróbowała tę lokówkę: „Bardzo fajna, jestem zadowolona mam długie włosy i chciałam mieć pofalowane włosy i ta lokówka super się sprawdziła. Przy wyborze kierowałam się firmą i temperaturą do jakiej się nagrzewa lokówka”.

Mam nadzieję, że moje porady pomogą Ci w podjęciu decyzji. W razie pytań lub wątpliwości, służę pomocą: ekspert(at)philips.com

-----------------------------------------------------------------------

Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Soczewki kolorowe