Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:15:57

usuń woskiem.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:16:01

ja chodze na wosk i mam spokój na dlugo. nigdy nie miałam ani długich ani ciemnych wlosow na rekach,mimo wszystko uwazam że gładka kobieca ręka wyglada ładniej.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:17:27

podcinaj :)

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:18:11

ja tez mam ale nie gole, bo bedą ciemniejsze i grubsze ;) wiesz co robie przed wakacjami? rozjasniam sobie farbą ;) wtedy ją jasniejsze, a gdy sie opalce ich wcale nie widac, jesli bedziesz miala pytania co do tego rozjasniania to pisz na priv; )

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:19:27

Ja kremem to robię.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:35:31

a ja rozjasniam wodą utlenioną najczesciej albo takim płynem do rozjasniania, włosy tak jak normalne stają sie słabsze ,jaśniejsze ,

wlosy na rekach ! pomocy!

17 sty 2011 - 15:42:17

Witaj anulla95,

niektóre kobiety skarżą się na zbyt widoczne owłosienie rąk, ale nie warto wpędzać się w kompleksy. Łatwo można temu zaradzić. Najdłuższy efekt gładkości uzyskasz po depilacji depilatorem. Odradza się golenia rąk maszynką jednorazową, ponieważ zgala ona włosy do poziomu skóry, a następnego dnia pojawiają się kłujące odrosty. Jeśli potrzebowałabyś dalszej pomocy, zapraszam do kontaktu bezpośredniego - ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

---------------------------------
Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

wlosy na rekach ! pomocy!

17 sty 2011 - 15:48:55

Ja mam włosy na rękach i w dupie to mam, nie golę. Ani mnie to nie brzydzi, ani powodzenia nie ujmuje, nie wiem czemu kobiety tak dramatyzują. Pewna znana mi osoba ma włosy w kolorze blond i goli je, bo 'to nieestetyczne', tak więc ręce ma gołe, a na dłoniach już włosy są, w dodatku kiedy się dotknie takiej kłującej ręki to na wyrzyg bierze. To dopiero jest nieestetyczne.

wlosy na rekach ! pomocy!

17 sty 2011 - 15:51:21

tez mam i do tego ciemne! i wcale sie tym nie przejmuje;] a jak Tobie przeszkadza mozesz chodzic na lasery kilka sesji tak zeby juz nie odrastaly albo jak masz ciemne wcierac wode utleniona wtedy beda jasniutkie i mniej widoczne:)

wlosy na rekach ! pomocy!

17 sty 2011 - 15:52:13

nigdy nie goliłam ;) i teraz nie mam...;p

http://forum.szafa.pl/8/2852543/_subject_.html

wlosy na rekach ! pomocy!

17 sty 2011 - 15:54:14

ja moje zgoliłam. z tym, że generalnie włosy na nogach i rękach rosną mi BARDZO wolno, więc widać je dopiero po niecałym tygodniu.

wlosy na rekach ! pomocy!

17 sty 2011 - 15:59:17

Zgadzam się z opiniami, że jak się dotyka takiej kującej łapy, to tragedia...
Każdy ma włosy na rękach, ja też mam i mi one osobiście nie przeszkadzają. Mam je jednak jasne, bo jestem blondynką.

Ale kiedyś widziałam w programach tv, że kobiety mając takie długie i ciemne, przede wszystkim CIEMNE włoski na rękach, farbowały je sobie farbą do włosów na jasny blond... :)

Może to i głupie, ale chyba lepsze od podcinania i Jerzego Jeża na łapie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolorek wloskow jak taki uzyskac?