Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 694
Ostrzeżenia: 1/5

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 19:51:40

Z góry zakładam, że nie wiem czy dodałam do odpowiedniego działu ten wątek.
Jeżeli nie , proszę o przeniesienie .;)
otóż mam pewien problem z...
WŁOSAMI na rękach !:(
Są bardzo długie, normalnie jak facet.
chciałabym się ich pozbyć, ale w ten sposób by odrastały wiele wolniej i żeby nie były coraz twardsze i kujące jak na nogach.
znacie jakies dobre sprawdzone sposoby ?
prosze pomozcie.
latem to straszniee wygląda gdy na codzien chodzi sie w krotkim rekawku.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 19:56:53

pamietam , ze jak byłam w podst to miałamtakiee dłuuugie włosy na rekach ze szok(ale jasne) mama mi zawsze mowiła ze bede bogata haha(ie wiem skad ona takiprzesad wziela) w kazdym razie ja je sobie troche podcinałam NIE GOLIŁAM ICh tylko tak delikatnie, a pozniej juz nic nie robiłam, teraz są mniejsze moze sie starłyalobo cos
moja rada ; nie gól ich !! ewentualnie lekko podetnij

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 19:59:51

ogol po prostu. tak jak ja to robie od wielu lat.
to mit, ze jak sie goli to robia sie twardsze i czarne.
takze tym sie nie kieruj.
facetom robia sie twardsze i ciemniejsze na twarzy to dlatego iż sa coraz starsi, a golenie nie ma na to wplywu :)

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:00:37

i ja też niestety mam ten problem mam czarne włosy na rekach i nogach ... gole je już 15 lat :/

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:05:15

Przede wszystkim nie gol! Mam taką znajomą co goli wygląda to okropnie. Hmm może po prostu przyzwyczaj się do nich wg mnie ludzie nie zwracają na to uwagii no ale łatwo mi mówić - mam takie na brzuchu i jakos sie tego wstydzę. Może wybierz się do kosmetyczki? Nie komunij sama - ja na brzuchu wyrwałam kilka penseta i odrastaja dgube i brzydkie, kiedys musze cos z tym zrobic tzn blizej lata.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:05:30

ja też gole:D u mnie w klasie wiele dziewczyn goliło:) ja moich sie wstydziłam a teraz mam problem z głowy. Gole co kilka dni, a jak jest zima i nie chodze na krotki rekaw to rzadko:D

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:06:28

Cytat
isse
ogol po prostu. tak jak ja to robie od wielu lat.
to mit, ze jak sie goli to robia sie twardsze i czarne.
takze tym sie nie kieruj.
facetom robia sie twardsze i ciemniejsze na twarzy to dlatego iż sa coraz starsi, a golenie nie ma na to wplywu :)

moim zdaniem to nie jest mit, na nogach już nie mam takich włosów jak kiedyś, więc coś w tym jest.
ja nie mam włosów na rękach prawie wcale , może dlatego ,że kiedyś z nudów je sobie przypalałam , haha.
może spróbuj depilacje woskiem , co prawda skutki takie jak po goleniu ale długo nie odrastają :)

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:06:44

Ja golę i żyję ! Nie prawda, nie robią się ciemniejsze i twardsze. Trzeba latem regularnie je golić tak jak nogi, a jesli jesteś zbyt leniwa na częste golenie to proponuję wosk. Ja miałam jasne włoski na rekach, mój problem polegał na tym że one były długie i non stop stały, tak jakbym ciągle miała gęsią skórkę lub jakby mnie prąd kopnął.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:09:48

Koleżanka w szkole goliła ręce. Nie zwróciła bym uwagi ale kiedys złapałam ją za ręke i az odkoczyłam. Widac jeszcze nie było a ręce juz były szorstkie i kłujące. Nie rób tego błędu!!! Lepiej spróbuj może kremem do depilacji.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:10:34

Kup krem do depilacji rąk eveline, używam go i bardzo dobrze się sprawdza. I nie martw się o to że będą ciemniejsze i trwardsze, bo tak jak dziewczyny napisały to mit. ;)

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:12:17

Ja używam kremu do depilacji. Takiego najzwyklejszego. Po nim ręce są gładkie, włosy odrastają, ale problem z głowy jest na długo. Ja 'depiluję' co jakieś 3 miesiące, zależy. Kremy do depilacji 'wypalają' włoski i je osłabiają, więc nie odrastają jakieś potworne. Naprawdę polecam.

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:12:58

weź sobie woskiem usuń i tyle, boże jakie dramaty :>

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:13:40

moja kolezanka goli depilatorem i ma spokoj na dluuugo a raczki gladziutkie :)

PS: pomozecie?
http://forum.szafa.pl/9/2820747/2820778/_subject_.html#msg-2820778

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:13:40

Cytat
isse
ogol po prostu. tak jak ja to robie od wielu lat.
to mit, ze jak sie goli to robia sie twardsze i czarne.
takze tym sie nie kieruj.
facetom robia sie twardsze i ciemniejsze na twarzy to dlatego iż sa coraz starsi, a golenie nie ma na to wplywu :)

Moja koleżanka tak robiła, jak się zetknęło z jej przedramieniem to czuło się takie kłucie... fuj, nic fajnego..



Lepiej nic nie rób..

wlosy na rekach ! pomocy!

08 sty 2011 - 20:15:10

Moja koleżanka też goliła włoski na rękach, choć nie wiem po co, bo miała krótkie i blond. Ale jak ją dotknęłam to aż mnie dreszcz przeszedł, kłujące i szorstkie :/ Lepiej nie gól. Może przycinaj tak jak tu ktoś radził?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolorek wloskow jak taki uzyskac?