Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

53 minut temu

Druk ścienny

godzinę temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 15:52:24

mlodziutka dziewczyna ktora "robi" sie na stara lampucere. po pierwsze wywal ta czarna kredke do oczu - na mocny makijaz masz jeszcze czas. panterkom mowimy NIE!

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 15:53:49

Ja uważam podobnie jak dziewczyny - swoją metamorfozę zacznij od zmiany stylu - o ile to co pokazałaś na zdjęciu można w ogóle nazwać stylem. Sweterek + wytarte spodnie + te okropne buciory = masakra. To samo z makijażem - chyba, że wyszedł tak na tym zdjęciu tylko. Maluj się delikatniej, ubieraj bardziej dziewczęco, może skróć włosy trochę i metamorfoza gotowa. Jesteś szczupła i ładna więc prawie każda fryzurka powinna Ci pasować - byle nie coś w stylu emo ;/

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 15:58:26

boski sweterek !!

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 16:02:34

ta fryzura co byś chciała sobie zrobić jest emo... na pewno to chcesz? poza tym sportowe buty w ogóle nie pasują do góry, jeansy można jeszcze znieść do góry... zrób sobie może prostą grzywkę, albo na bok

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 16:06:16

nie noś dziurawych spodni i będzie ok

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 16:08:16

bardzo będzie Ci pasować ta fryzurka

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 16:10:26

ja proponuje zmiane butów na całkiem inny styl i te spodnie mi nie pasują, ale sweterek boski.
Może grzywka? I na pewno mniej makijażu:P

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 16:12:37

może grzywkę sobie zrób? :))

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 18:53:06

POKAŻ LEPIEJ INNE SWOJE ZDJĘCIA

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 18:54:32

ładna jesteś, ja cię widzę w grzywce na prosto :) i będzie good :)

zweryfikowana
Posty: 172
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką przejść metamorfozę?

16 paź 2010 - 19:01:49

postaw na naturalność... i bardziej stonowane zestawy, bo jakoś ten panterkowy sweter średnio współgra z różowymi sznurówkami (generalnie z tymi skatowskimi butami średnio).
Poza tym masz ładne włosy, cerę raczej też, więc moim zdaniem wystarczy lekki makijaż dla podkreślenia urody : )
WIDZĘ CIĘ W BARDZIEJ KOBIECYM WYDANIU :)

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:35:11

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi...Rzeczywiście te buty nie pasują do sweterka.A w spodniach dziura mi się nie wytargała tylko to są spodnie z dziurami:)

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:42:05

Jezu, dziewczyno, nie rób sobie takiej fryzury, chyba, że chcesz mieć po tygodniu siano na głowie, nie włosy .. To po pierwsze, po drugie, nie nakładaj tyle tapety bo to okropnie wygląda, nie szkoda Ci kasy na coś, w czym po prostu wyglądasz śmieszne? Po trzecie, popatrz jak Ty się ubierasz, za dużo tu się dzieje: pantera, kolorowe buty, wytarte dżinsy, bluzka z nadrukiem .. Po czwarte, ładna jesteś tylko sama się oszpecasz ;) Jeśli chcesz zmiany to może zafarbuj sobie włosy na kasztan, ciemny rudy :)?

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:45:39

na taką fryzurkę poświęcisz jakieś 1,5 godz. zeby wygladala tak, jak na zdjeciu ;)

zweryfikowana
Posty: 1.064
Ostrzeżenia: 1/5

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:46:04

fryzurke masz świetną, nie zmieniaj :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ściąć włosy?