Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:49:50

Aa wlaśnie ja bym tylko grzywkę na bok zrobiła ii nic z kolorem bo jest b.ładny ;) tylko na tym drugim zdjęciu nie podobają mi się za bardzo pomalowane oczy ta czarna kredka nie za bardzo pasuje do cb ;// ale jeżeli lubisz tak too nie mam nic przeciwko ;)) pozdrawiam !

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:51:43

Zrob sobie grzywke i nie maluj tak strasznie na czarno oczu ;) i te adidasy do tego sweterka cos nie pasuja ;);)

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:53:34

na pierwszymzdj masz ładnie uczesane włosy. tylko poprostu troche mnie make - up w okolicach oczu i byty na obcasie albo belerinki .i nie rób sie na emo nawet jesli rzebymiectaką fryzure jak na zdjeciu to trzeba to ukladac bo zwykla fryzjerka jak cie obetnie to bedziesz miałą takie ulizane. z włosami nic nie zmienniaj .

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:57:16

jesteś bardzo ładna:)nic nie zmieniaj:)

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:58:38

ja bym proponowala delikatniejszy makijaż
masz fajną delikatną urodę, pokaż to
mozesz zamiast obrysowywac cale oko na czarno, narysowac sobie ciemną grubszą kreskę jedynie na górnej powiece
do tego np blyszczyk na usta w kolorze coś a la malina zeby podkreslic ich kolor

no i styl ubierania...emo odpada bo to styl dla niedorosłych gówniarzy kochających Tokio Hotel
staraj się ubierac jak najbardziej dziewczęco, na pierwszym zdjęciu masz fajne ciuchy poza butami, jakbys wrzucila inne butki byloby bardzo fajnie

a wlosy masz sliczne, jesli chcesz juz cokolwiek z nimi robic to zrob sobie krótka grzyweczke na bok

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 11:59:19

nie maluj się tak mocno bo to postarza (sama się przekonałam) masz ładna buźkę i włosy. nie ścinaj, nie rób grzywki i nie farbuj, szkoda włosów. nic nie zmieniaj , tak jest mega ładnie;)))

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 12:05:15

nie maluj tak ciemno oczu, a przynajmniej nie maluj dolnej powieki czarną kredką, bo to brzydko wygląda

Jaką przejść metamorfozę?

17 paź 2010 - 12:08:53

nie krzywdź się tą fryzurą, błagam! :D
jak pisały wcześniej dziewczyny pokombinuj coś z grzywką, hmm może na bok :)?

Jaką przejść metamorfozę?

01 lut 2011 - 17:21:33

Wiesz co kiedys zrobiłam sobie taką fryzurke, było fajnie. Doradze ci jedynie byś szła do dobrego fryzjera, u mnie niestety zostałą ona troszke nie tak zrobiona jak powinna(grzywka była zbyt krutka). Nie radze jej robić jeśli choć troszke sie włosy kręcą, wiem cos o tym. Ciągłe prostowanie strasznie niszczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

METAMORFOZA