Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:52:57

Rzucil mnie chlopak po 2 latach, ot tak... na do widzenia dodal, ze jestem "brzydka i nie potrafie tego nadrobic charakterem", ta... Chce zmian, coś w sobie zmienic... obiecalam sobie ze schudne, no ale... co dalej, poradźcie. Fryzura, ciuchy, nie wiem, cokolwiek... Chce o nim zapomniec!!! ;( i zaczac od nowa

PS. Nie przejmuje sie tym, ze nazwal mnie jakaś niewiadomo jak straszna, nie mam zamiaru sie dolowac;] ale ogolnie chce zmian :( pewnie wiecie jakie to uczucie...
http://photos.nasza-klasa.pl/13140482/203/other/std/d6d59b2c22.jpeg
http://wd9.photoblog.pl/lvp5/201009/FE/75092388.jpg tu nie patrzcie na makijaz bo malowala mnie kuzynka i jej nie wyszlo, nie maluje sie tak na codzien.
http://photos.nasza-klasa.pl/13140482/217/main/18b9dbb41e.jpeg
http://photos.nasza-klasa.pl/13140482/219/main/588945e7ac.jpeg
i nie, to nie jest kolejny glupi wątek o tym "czy jestem fajna?". Prosze o konkretne rady co zmienic, bo decyzje juz podjelam.
Swoją droga... czy ja kiedys zapomne?:(

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:56:17

chłopka jest chyba slepy!
zetnij wlosy i często sie uśmiechaj, niech dupek wie, że stracił niezłą laskę.

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:56:21

nie zmieniaj nic ! jesteś piękna ... a koleś GŁUPI ! jeszcze będzie chciał do Ciebie wrócić ! pff burak !

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:56:56

pocieniuj wlosy bardziej od gory bo ladnie Ci sie ukladaja:) i radze rudawy kolorek:) duzo daje:) a ubranka to coz nie pomoge:) nie gonie za moda i sie nie znam na tym:) makijaz zostan przy delikatnym tylko, puder, kredka w kacikach zewnetrznych i ladnie wytuszowane rzesy:) i lekki roz:)

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:56:58

ładna jestes, nic nie zmieniaj bo nie trzeba;-)

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:57:51

głupi chłopak i tyle. Nie wie chyba kogo stracił. Jesteś urocza i chyba nic bym w Tobie nie zmianiała ;)

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:57:58

albo ten chlopak ma skażona wizje albo ja nie wiem... masz ladna naturalna urode, z taka uroda nie jeden bedxzie chcial sie obok siebie zakrecic... wg mnie nic nie zmieniaj....a zapomnisz napewno , czas leczy rany

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:57:58

fajna z Ciebie dziewczyna, na drugim zdjeciu wyszłaś ślicznie :)

Zmień kolor włosów na kasztanowy, noś obcisłe bluzeczki (fajny masz biust ;)) i może skróć włosy, jeśli chcesz zmian - to zawsze pomaga :))) Ale masz fajne, więc do tego nie jestem przekonana :) No i koralowe bluzki i usta :)))

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:58:24

Zapomnisz i to szybko:) I nie martw się tym i nie zawracaj sobie tym gnomem główki:) A skoro tak Ci na odchodne powiedział to mam rozumieć, że ona jest połączenie brada pitta z di Caprio albo jakiś inny banderas?
Natomiast jeśli chodzi o zmiany. Z tego co widzę na fotkach to masz proste włosy, więc może zetnij je na tzw. ,,boba"? Ja ostatnio obcięłam moje włosy w taki sposób, że grzywkę i przód mam prawie do ramion, a z tyłu włosy są długości do karku. I jestem zadowolona. A ciuszków nie musisz zmieniać. Wystarczy iść ma zakupy. To zawsze poprawia humorek:) A i możesz troszkę przyciemnić włoski i zrobić kilka jasnych refleksów.
I nie przejmuj się nim bo to nie jest prawda co Ci powiedział:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 15:59 przez marcelka05.

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:58:45

koles chyba brzydkiej dziewczyny nie widział

a co do charakteru

Apodyktyczny - taki, który narzuca swoją wolę innym i nie znosi sprzeciwu; bezwzględny, bardzo stanowczy (np. apodyktyczny szef); także: taki, który jest wyrazem tych cech (np. apodyktyczne spojrzenie)

sama sie tak nazwałaś ;p
;]

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:59:44

no coz, w wygladzie zawsze mozna cos zmienic,ale jezeli powiedzial ze charakterem nie nadrabiasz to juz troche lipa. A patrzac na ilosc glupich watkow zakladanych przez ciebie to nie dziwie sie,ze tak powiedzial.

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 15:59:55

nie nie, mam krecone wlosy, bez zadnego ukladania wygladaja tak jak na zdjeciu w okularach... raczej nie chce isc scinac :( ktos jeszcze?

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 16:00:05

Jeżeli chcesz zmian to zacznij ubierać się bardziej kobieco/dziewczęco :-) Gdyż widzę u Ciebie bardziej sportowy i luźny styl. Może podetnij troszkę włosy, pocieniuj je :-)

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 16:00:58

Cytat
nieczlowiek
no coz, w wygladzie zawsze mozna cos zmienic,ale jezeli powiedzial ze charakterem nie nadrabiasz to juz troche lipa. A patrzac na ilosc glupich watkow zakladanych przez ciebie to nie dziwie sie,ze tak powiedzial.
odpusc sobie wreszcie :)

Zraniona, osamotniona, chce zmian

03 paź 2010 - 16:03:16

przecież ładna jesteś i się odchudzać też nie musisz :D
a włosów z długości bym nie obcinała, bo wiem, że później najczęściej się żałuje :P
jedynie ja bym zrobiła grzywke jakąś na bok tylko taką jakby bardziej na czoło ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moge się tak ubrać do szkoły ?.