Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam. Czy któraś z Was stosowała jakąś z tych farb? Chciałabym spróbować, ale nie wiem jaki dokładnie kolor wyjdzie. Obecnie mam włosy koloru "palonej kawy" :)

pozdrawiam

Jak kupisz sobie szampon bez amoniaku to nie niszczy. Kazdy ma inny rodzaj wlosów i na kazdego farba dziala inaczej. jednym niszczy drugim nie. Mi niszczy z palette i co.. ;>

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Ja używam farb tylko z tej firmy i jestem bardzo zadowolona . Mi ani trochę nie niszczą włosów . Włosy po farbowaniu są miękki i lśniące :) Jedyny minus to taki , że szybko się zmywa kolor ;/ Może dlatego , że myję włosy codziennie .
Nie polecam Palety !!
Ja zawsze maluję kawą paloną lub czekoladowy brąz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-19 10:32 przez Moniulka16.

Do tego każda farba niszczy włosy :)
Do odrostów z joanny jest dobry Gołębi Popiel (farbuje znajomej- ciemny blond, slicznie wychodzi jasny, nie zolty).
Ja takze uzywam joanny ze wzgledu na to, ze nigdzie indziej nie ma takiego odcienia (plomienna iskra)! Ale szybko sie zmywa...
Moja znajoma farbuje na głęboki burgund, kolor brazowo-bordowy :) Ladnie wyglada, na sloncu mieni sie troszke na rozowo-bordowo.

nie stosowałam ale podobno niszczą strasznie włosy

Nie wiem jak to jest z tymi kolorami, ale używam farb z Joanny bardzo często i jestem z nich naprawdę zadowolona.

Joanna strasznie niszczy włosy ;/ wybierz lepiej inną farbę, naprawdę szkoda włosów.

Wes to straszna farma ja polecam tylko produktu loreala np. casting sa swietne!!

Wes to straszna farma ja polecam tylko produkty loreala np. casting sa swietne!!

Ja praktycznie cały czas używam Joanny. Dokładnie chodzi mi o kolor jakiś taki rudawy, ale bez przesady. Dlatego siedze i szukam :) Jak na razie to tylko te kolorki mnie zainteresowały, ale musze się jeszcze wybrać do sklepu i zobaczyć te farby "na własne oczy" :) hihi

Malowałam Joanną gdy byłam młodsza (tania to się skusiłam) ale strasznie wypadały mi włosy, z grubych i zdrowych włosów zrobiło się siano... ;/ nie polecam

Cytat
justynka0501
Ja praktycznie cały czas używam Joanny. Dokładnie chodzi mi o kolor jakiś taki rudawy, ale bez przesady. Dlatego siedze i szukam :) Jak na razie to tylko te kolorki mnie zainteresowały, ale musze się jeszcze wybrać do sklepu i zobaczyć te farby "na własne oczy" :) hihi
Jak rudawy to jesienny lisc z Joanny jest:)
Ciemny rudy wychodzi na ciemnym blondzie.

Ja mam tak grube wlosy i duzo, ze mi czesto 2 opakowania farby nie wystarczaja... A wlosy lekko za ramiona.
Kupilam raz w zyciu loreal, musialam az 3 opakowania zuzyc, i co? Zaczely wypadac wlosy, a do tego kolor splukal mi sie po niecalym tygodniu. Wiec to jaka farba dobra to kwestia indywidualna :(

Używam farb z Joanny i nie uważam,żeby niszczyły włosy.Warto poczytać opinie nap. na Wizażu.Jednak na każdych włosach kolor wyjdzie inaczej,w zależności jakie masz przed farbowaniem.Ja używałam jedynie mojego ulubionego odcienia Palona Kawa a kiedyś kilka razy zastosowałam mahoniowy brąz.

a jeśli chodzi o burgundy to dają czerwony odcień (połysk),nie rudy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-19 10:48 przez Natka72.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!!