Obecnie rozmawiamy o:

TAKIE offtopy cz. 2

gorący temat

Lakier do paznokci

19 minut temu

Ślub 2015 cz. II

33 minut temu

Moje zęby aparat

godzinę temu

gabinet kosmetyczny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Hej Szafowiczki:))
Otóz od niedawna zastanawiałam się jak to by było coś zmienić w swoim wyglądzie:)
Miałam włoski pofarbowane na czarno (tzn. teraz to był brzydki węglowy zmyty czarny), i zaczęłam myslec o dekoloryzacji.
Przeczytałam z milion forum opinii itd. i postanowiłam kupić dekoloryzator Renee Blanche, który zebrał najwięcej pochlebnych opinii, więcej nawet niz Loreal color Pell itd. mimo że jest tańszy.
Wróciłam z pracy ok.21 i mój !chłopak! który nie umie nawet zrobić warkocza,zabrał się za robotę: P
Po 30 min zajrzałam pod czepek- włosy były nadal ciemne... :( Zrezygnowana poszłam pod prysznic
Gdy zaczęłam zmywać , zobaczyłam śliczne jasnobrązowe włoski-micha sama zaczęła się cieszyć:D
Zero zniszczonych włosów- dekoloryzator zmył sztuczny pigment. dodam że malowalam na czarno od jakiś 3 lat- i to Palette:/
umyłam włosy jak zwykle - bez żadnych odżywek itd i były piękne- gładkie, puszyste mozna było przeczesać je dosłownie palcami ...
Produkt b.tani - 39 zł, na prawdę musiałam się tym podzielić bo efekt świetny i mało inwazyjny :)))
POLECAM!!!!!!

foto- taki przybliżony kolor wyszedł mi z czarnych

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 12:03 przez olugusia.

Gdzie kupilas:)? podobno są trudno dostepne te kosmetyki..

jestem pod wrażeniem , dążę właśnie do tego koloru bo jest bardzo zbliżony do mojego , dzięki za info

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

trzeba dobrze potem umyć włosy nawet kilka krotnie. Jeśli źle się umyje i spłucze włoski po kilku dniach robią się ciemniejsze bo pigment cały nie zeszedł...
Więc mam nadzieje że dobrze wyszorowałaś główkę :)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

super też cche!!!!!!!!!!!!!! i taki tani ale rowno sie zmyły czy masz pasemka roznego koloru i tonu?

Mam jeden kolor. Nie mam jakis przebarwień czy łat- super jednolity kolorek.
Na prawdę polecam jestem pod wrażeniem że coś co tak mocno zmywa nie niszczy włosow. Dodam że nie wypadały mi włosy przy myciu

Zdjęcia-1 Kolor wyjściowy
2 po dekoloryzacji
3 użyte produkty
4 włosy po zafarbowaniu lorealem blond
Dekoloryzator nakładał mi mąż a sam produkt polecił znajomy fryzjer :-)dekolryzowałam z naprawdę ciemnego brązu(niemal czarnego)Ten dekoloryzator Rene Blanche rzeczywiście -ku mojemu zdziwieniu-nie ruszył nawet moich naturalnych odrostów(zostały dosłownie w takim samym stanie jak wcześniej-nic ich nie rozjaśnił ani nic podobnego-jak zapewnia producent)Jest bardzo wydajny bo ma dwie buteleczki po 100ml każda,które się ze sobą miesza(po tyle samo z każdej.Poza tym cena jest również niewygórowana,bo około 36zł i co WAŻNE można go nakładać już po zmyciu poprzedniej warstwy dekoloryzatora-myjesz główkę i znów można powtórzyć zabieg od nowa-w zależności od tego jak jasne chcesz mieć włoski.Włoski po dekolorze były tak miękkie,że ŻADNA odżywka nie dała takiego efektu-podczas jego używanie włosy wcale się nie plączą-jak to bywa podczas zwykłego farbowania.Zaraz po dekoloryzacji nakładałam farbę następniego dnia i kolor wyszedł taki jak chciałam (używałam farby loreala-blond a włoski wyszły taki jasny brązik/ciemny blond)ale jak wiadomo farby mają to do siebie ,że trzeba umiejętnie dobierać odcień-jak kiedyś chciałam brąz to wyszły mi niemalże czarne i musiałam je dekoloryzować właśnie..Trzeba tylko dokupic plastikowy czepek(bo nie ma go w opakowaniu) a w instrukcji pisze,żeby nałożyć taki czepek-po nałożeniu specyfiku na włoski.Polecam go-bo pamiętam jak kiedyś do dekolryzaji włosów czarnych użyłam dekolryzatora Loreal Eclair Clair-i jest o wiele gorszy od Rene blanche a przy tym droższy.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-20 11:15 przez mirrona.

Kurczę tez się zastanawiam nad dekoloryzacją ale mam cienkie i słabe włosy i tak się boję, że mi sie zniszczą doszczętnie;( A chciała bym mieć 2 tony jasniejsze(mam ciemny brąz).

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 12:33 przez juuhuu.

Cytat
juuhuu
Kurczę tez się zastanawiam nad dekoloryzacją ale mam cienkie i słabe włosy i tak się boję, że mi sie zniszczą doszczętnie;( A chciała bym mieć 2 tony jasniejsze(mam ciemny brąz).

nie zniszczą ci sie. dekoloryzator nie rusza włosa- usuwa tylko sztuczny pigment.
Cytat
mirrona
Zdjęcia-1 Kolor wyjściowy
2 po dekoloryzacji
4 użyte produkty
5 włosy po zafarbowaniu lorealem blond
Dekoloryzator nakładał mi mąż a sam produkt polecił znajomy fryzjer :-)dekolryzowałam z naprawdę ciemnego brązu(niemal czarnego)Ten dekoloryzator Rene Blanche rzeczywiście -ku mojemu zdziwieniu-nie ruszył nawet moich naturalnych odrostów(zostały dosłownie w takim samym stanie jak wcześniej-nic ich nie rozjaśnił ani nic podobnego-jak zapewnia producent)Jest bardzo wydajny bo ma dwie buteleczki po 100ml każda,które się ze sobą miesza(po tyle samo z każdej.Poza tym cena jest również niewygórowana,bo około 36zł i co WAŻNE można go nakładać już po zmyciu poprzedniej warstwy dekoloryzatora-myjesz główkę i znów można powtórzyć zabieg od nowa-w zależności od tego jak jasne chcesz mieć włoski.Włoski po dekolorze były tak miękkie,że ŻADNA odżywka nie dała takiego efektu-podczas jego używanie włosy wcale się nie plączą-jak to bywa podczas zwykłego farbowania.Zaraz po dekoloryzacji nakładałam farbę następniego dnia i kolor wyszedł taki jak chciałam (używałam farby loreala-blond a włoski wyszły taki jasny brązik/ciemny blond)ale jak wiadomo farby mają to do siebie ,że trzeba umiejętnie dobierać odcień-jak kiedyś chciałam brąz to wyszły mi niemalże czarne i musiałam je dekoloryzować właśnie..Trzeba tylko dokupic plastikowy czepek(bo nie ma go w opakowaniu) a w instrukcji pisze,żeby nałożyć taki czepek-po nałożeniu specyfiku na włoski.Polecam go-bo pamiętam jak kiedyś do dekolryzaji włosów czarnych użyłam dekolryzatora Loreal Eclair Clair-i jest o wiele gorszy od Rene blanche a przy tym droższy.

A Tobie dziękuję : *: ))

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-19 12:59 przez olugusia.

a powiedzcie mi proszę czy na długie (połowa pleców) geste włosy starczy jedno opakowanie ?:>
:>?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-20 09:53 przez p4tka.

Spokojnie wystarczy-ja mam właśnie włosy długie do połowy pleców i jedno opakowanie miałam na 2 razy :-) produkt bardzo dobrze się rozprowadza na włosach-więc powinno spokojnie wystarczyć :-) Powodzenia!

dzięki za odpowiedź :)

zweryfikowana
Moderator

Też miałam ten dekoloryzator.. Rewelacja z czarnych zeszłam do swojego koloru.. Włosy ani trochę nie zniszczone..

Dziewczyny a czym najlepiej zmywać? Tzn jakim szamponem podobno ciemnieje i albo mam paranoje albo trochę mi ściemniało?

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zmiana fryzury ;)