Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Sklep internetowy

49 minut temu

Biznes

53 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

wow ja bym sie bala chyba to zrobic:) ale pokaz efekty moze?

Czy moge tym rozjasnic wlosy???

zweryfikowana
Posty: 913
Ostrzeżenia: 3/5

Dziewczyny a macie moze link do zaufanej osoby z allegro zeby zamowic sobie taki dekoloryzator? Bo ja sie boje ze od losowej osoby to dostane jakis szajs.

ja kupilam u estetiq_bytom, maja sklep z prof. kosmetykami no i wysylka 0 zł

ja też tam zamówiłam, teraz czekam na dostawę :)

Dziewczyny, a czy któraś z was używała tego dekoloryzatora na bardzo rozjaśnione włosy, żeby wrócić do ciemnego blondu??? Proszę o odpowiedź, czy w tę stronę to też działa

świetny wątek musze spróbować :)

Cytat
agnisia029
ja też tam zamówiłam, teraz czekam na dostawę :)
mój wlasnie przyszedł, w weekend dekoloryzacja :D dziewczyny poleccie mi jakis fajny brazik , jaka farba?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-04 15:48 przez nadinkaaa.

Cytat
nadinkaaa
Cytat
agnisia029
ja też tam zamówiłam, teraz czekam na dostawę :)
mój wlasnie przyszedł, w weekend dekoloryzacja :D dziewczyny poleccie mi jakis fajny brazik , jaka farba?

ja też już odebrałam przesyłkę codo brązu to po dekoloryzacji najlepiej użyć blondu, aby kolor czarny nie wrócił. Ja bardzo lubię casting
Cytat
chickade
Dziewczyny, a czy któraś z was używała tego dekoloryzatora na bardzo rozjaśnione włosy, żeby wrócić do ciemnego blondu??? Proszę o odpowiedź, czy w tę stronę to też działa

a po co Ci dekoloryzator? zrób średni blond i powinno być ok :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-07 17:11 przez agnisia029.

u mnie niestety z czarnego na brąz włosy przeszły masakrę ;/ szkoda, że nie znałam go wcześniej



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-19 20:09 przez karolova.

tatiana29 - dekoloryzator nie rozjaśnia włosów, on pozwala na wypłukanie sztucznego pigmentu z włosa.

kingusia242 - napisz skąd jesteś, coś poradzimy na pewno.

chickade - w tę stronę dekoloryzator nie zadziała.

Wczoraj zamowilam tego dekoloryzator na allegro za 39,99 zl razem z wysylka. Mam zamiar sciagac czarny kolor i przejsc na rudy. Zobaczymy co z tego bedzie

Cytat
chickade
Dziewczyny, a czy któraś z was używała tego dekoloryzatora na bardzo rozjaśnione włosy, żeby wrócić do ciemnego blondu??? Proszę o odpowiedź, czy w tę stronę to też działa

Ahahahaha. Zabiłaś mnie dziewczyno! Rozjaśnienie polega na pozbyciu się koloru z włosów, definitywnym pozbyciu się, więc JAK dekoloryzator ma ci ten kolor przyrócić? To nie David Copperfield. W takim wypadku tylko farba albo czekanie na odrośnięcie włosów.
No bez jaj, myślenie nie boli, a przynajmniej nie powinno!

zamowiłam deloloryzator Rene Blanche czy po dekoloryzacji zalecacie użycie jekiejs farby(myslałam o joannie szlachetna perła+gołębi zeby ewentualnie zredukować żółc i rudy), kompieli rozjaśniającej czy płukanki z octem ? Pytam o to bo słyszałam ze włosy czesto ciemnieją a chciałabym tego uniknąć. Wiec jak myslicie który sposób jest najskuteczniejszy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wiosseny image :)