Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

3 minuty temu

sklep detailingowy

27 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Po przeczytaniu tego wątku postanowiłam kupić ten dekoloryzator na allegro:)
Dziś właśnie zrobiłam:)
Faktem jest że śmierdzi jak szambo ale działa!!!!
Moje naturalne włosy miałam takie jasno brązowe, farbowałam na bardzo ciemny brąz z daleka prawie jak czarny.
Farbowałam od 3 lat Garnier 100% Color.

Dziś nałożyłam dekoloryzator a 30 min:)
Spłukałam włosy i mam bardzo jasny brąz z ciemniejszymi refleksami:)

Foto nr 2 moje włosy farbowane przed dekoloryzacją.
Foto nr1 po użyciu dekoloryzatora:)





Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 18:55 przez BeatkaGG23.

Widzę, że wątek umiera śmiercią naturalną;) ale i tak spytam.
Mam zamiar kupic ten dekoloryzator, bo mój obecny kolor to ciemny brąz, a z daleka to tak jak u koleżanki powyżej- czarny. Tyle, że naturalne włosy mają troche mysi kolor i nie wiem czy będą dobrze wyglądac. Jak wygląda sprawa z farbowaniem włosów po rozjaśnianiu? Dodam jeszcze, że nigdy nie używałam trwałej farby tylko zawsze kremów koloryzacyjnych "do 28 myc" - chociaz na chwilę obecną i tak te kremy nie zmywają się po tym czasie:P
Pozdrawiam i czekam na odp:)

ja farbuje od roku na ciemny brąz i tak czytam te opinie to chyba się skuszę :P Ale jeśli się zdecyduje zrobic to dopiero w wakacje, bo teraz szkoła to wole nie kąbinowac :D

używał ktos jeszcze?

gdzie moge kupic ten dekoloryzator?

Cytat
Latika82
gdzie moge kupic ten dekoloryzator?

Ja go stosowałam też jakiś rok temu, może ciut wiecej. Bylam zadowolona z efektu i teraz chcialam go znowu kupic. Niestety nie wiem co się stalo ale jest juz ogolnie niedostepny;/ Moze firma go wycofała. Też chętnie się dowiem gdzie go można nabyć:)

dziewczyny dajcie jakies namiary gdzie go można dorwać bo szukam w internecie i nic nie ma. mnie mój wisniowy wkurza i muszę się go pozbyć.
znalazłam, sasasasa ;P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-22 20:13 przez kiciek1985.

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Ochoty narobiłyście ! :P
Chyba też kupie hehe :D
Ale mam pare pytań (może ktoś odp?:P) hmm

1. Mam swoje naturalne czarne włosy, ale to nie jest głęboka czerń jaką chciałam mieć, dlatego od X lat kupuje kolor 'czarny bez' i tu nasuwa sie moje pytanie:
żeby pomalować włosy tym dekoloryzatorem włosy muszą być bez odrostów ??
2. Kolejne pytanie: od dawna marzą mi się RUDEEE włosy :) takie ciemneee rude :) czy po zmyciu dekoloryzatora po paru godz. bede mogla pomalowac wlosy na moj wymarzony kolor ?? :)
3. Ogólnie bardzo niszczy włosy ? Najbardziej martwie sie o ich kondycje PO.. :(
4. aaa i tak przypuszczalnie wg. Was jak mam głęboka czerń to po uzyciu tego dekoloryzatora jaki wyjdzie mi kolor???

Cytat
ma-st
Cytat
Latika82
gdzie moge kupic ten dekoloryzator?

Ja go stosowałam też jakiś rok temu, może ciut wiecej. Bylam zadowolona z efektu i teraz chcialam go znowu kupic. Niestety nie wiem co się stalo ale jest juz ogolnie niedostepny;/ Moze firma go wycofała. Też chętnie się dowiem gdzie go można nabyć:)


hej dziewczyny ja znalazłam go na allegro: <moderacja>link
Zastanawiam się czy go kupić...chętnie poznałabym wasze opinie, czy ściąga całościowo, bo mam masakrę na głowie.
Jakiś rok temu (mój wyjściowy średni blond z refleksami) za sprawą przyjaciółki zdecydowałam się kupić farbę do 28 myć - wyszedł ciemny brąz, prawie czarny. Jakoś się w nim nie czułam, ale jak trochę zszedł, był do zniesienia.
Teraz na wiosnę farbnęłam na ciu jaśniejszy, też farbą do 28 myć. Jednak mój facet stwierdził, że w blondzie mi bardziej sexy ;)
Tak więc kupiłam ciemny blond, tym razem farbę "trwałą".............i co wyszło? Wielkie g*wno! znowu ten ciemny brąz z czerwonymi refleksami.
Skusiłam się po pewnym czasie na farbę Sayosa jasny popielaty blond - i co teraz mam od skóry żółte, po środku rude i na końcach znów żółte... :(
Stosowałam Srebrną Płukankę Delhi(czy jak to się pisze) i nie jest już tak już żółto.
Tak więc proszę o Wasze rady, czy zejdzie mi ten ohydny kolor po całości?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 20:44 przez moderator.

mam długie gęste włosy, potrzebowałam dwóch zestawów (4x100ml). moge tez rozczarować dziewczyny które malowały włosy palette- ja malowałam na ciemny brąz palette przez 2 lata, i niestety dekoloryzator odbarwił je tylko do takiego średniego brązu:/

niezweryfikowana
Posty: 1.832
Ostrzeżenia: 1/5

super też niszczy włoski.. ;)

GŁUPOTY ! ! ! ! ! ! ! !

po tych wszystkich niemalże pozytywnych komentarzach zdecydowałąm się na zakup tego "cudu". I powiem krótko : tragedia. Jak większość tu wypowiadających się farbowałam wlosy na czarno i m isie znudzilo, przed chwila skonczylam ten zabieg* coś okropnego ... Mam teraz włosy rudo brązowo czarno czerwono wszystko przemieszane na czubku głosy najgorzej, bo tam jest największa kumulacja, reszta włosów ciemno brazowo czarna, a chciala mpowrocici do naturalnego koloru czyli jasny braz/ciemny blond. Jestem zazenowana tym produktem nie poelcam go nikomu ! Pierwsze co jutro zrobie to wkladam czapke na głowe i ide do sklepu po farbe do wlosow ciemna, juz kicham to ze chcialam rozjasnci wlosy, wole miec juz te ciemne i jakso wygladac niz tak, po prostu tragedia.


AAAaa dodam jeszcze że podczas spłukiwania, nagle z głowy wyleciał mi ogormny kołtun włosów, jak to zobaczylam to jzu mialam prawie zawał ze ten produkt mi wlosy wyrwał, coś okropnego, aa nakladalam go 2 razy, bo myslala mze pierwszy nieudany cos zmieni, niestety sie myliłam ...

to nieźle ;) ja bym sie bała robic to sama, ja na dekoloryzacji byłam u fryzjera, nie zapłaciłam o wiele wiecej od ciebie, ale przynajmniej byłam pewna, ze wszystko wyjdzie ok.
i tez z ciemnych zeszłam do jasniejszego, a dzis juz moge cieszyć się pieknym, jasnym blondem :) co prawda musiało minąć trochę czasu, ale włosy nie są w ogole zniszczone :)

no mi wyszedł podobny po potraktowaniu czerni rozjaśniaczem za 4 zł z joanny ;)
mimo tego,ze ma cienkie i delikatne włosy- w ogóle mi sie nie zniszczyły .. a tydzień potem zafarbowałam na jasny brąz ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co by tu zmienic?