Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Meble

godzinę temu

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:10:08

Hej dziewczyny xd

'Pochwalcie się swoimi kompeksami oraz atutami !
Ja zaczne ;
Kompleks ; długi nos i długa stopa,wągry na nosie ;]
Atut; Kobieca figura i szczupłe nogi;]


PS Nie zakładam tego wątka aby kogoś ośmieszyć bądz się czymś pochwalić nic z tych rzeczy.
Miliony dziewczyn nie akceptuje swego wyglądu.
Chce na tym forum pokazać że nikt nie jest idealny ;]

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:12:31

ja mam , generalnie jestem gruba:P kiedys bylam bardzo szczupla i nie moge zniesc siebie teraz.
atut to napewno ladna twarz ale co mi z niej jak jestem sloniem xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-08 13:14 przez bella_911.

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:15:20

A więc pochwalę się moim kompleksami:

*duży brzuch
*grube uda
*brzydki nos

A atuty?

*duży,jędrny biust
*długie włosy

Chyba tyle :D

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:13:06

Atut : fajna buzia i dłuuugie, gęste włosy, spoko brzuszek..
Kompleksy: grube uda, boczki, pękające naczynka krwionośne i rozstępy :| aa no i mały biust, ale przynajmniej jędrny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-08 13:19 przez blessya.

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:15:31

skrzywienie kregoslupa, jak mam bluzke z odkrytymi plecami to zawsze mam rozpuszczone wlosy zeby nie bylo widac moich odstajacych lopatek. po za tym jestem cholernie chuda i wlasnie przyszlym ma z all krotkie spodenki z h&m roz xs i sa za duze!!!!!! n

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:21:38

kompleks: długi nos, tradzikowa tłusta cera- wiadomo co sie z tym wiąże, małe piersi, grube uda, boczki, rozstepy, cellulit
Atut: długie gęste włosy,małe o nieokreslonym kolorze oczy, ładne paznokcie u rąk

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:22:34

Juz kiedys byl taki watek ale napisze znowu:D

A co pochwale sie: duzy brzuch, boczki, krzywy nos, duza stopa, grube uda i lydki, cellulit, male piersi:(

A hmm podobaja mi sie mohe duze niebieskie oczy, i paznokcie moje naturalne:D

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:23:10

Zapomniałam o rozstępach! :D

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:28:08

duży lekko garbaaty nos(bo zderzeniu z piłką..;/), brzydka twarz, kurza klatka piersiowa- co za tym idzie optycznie mniejszy biust i niemożnosc posiadania wąskiej tali;/, wg mnie mam niekobiece biodra, chociaz nie są wąskie, lekko cofnieta górna 2;/., czyli brzydki usmiech

długie zgrabne nogi, chociaz łydki..;|.., ładne paznokcie natrualne, twarde, każdy je mylił z tipsami swojego czasu :F, kręcone ładne włosy, duże oczy, długie rzęsy(dzięki olejkowi rycynowemu x) ), ładny kształt ust no i chyba to na tyle...

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:29:00

kompleksy (?) : tradzik :/ , wysokie czolo , male usta , maly biust .
atuty : ladna figura , geste wlosy , ladne dlonie i ksztalt paznokci ;]

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:25:19

kompleksyzły/b]
*gruba,
*brzydka,
*nieśmiała

atutyzły/b]
jeszcze nie odkryłam

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:26:47

Hmmm kompleksów całe mnóstwo... Generalnie cała figura... :/ A atut... Hm ;| dłonie, duża płytka paznokci :P hmm twarz w miarę ok podobno ;D i spory biust ^^

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:31:34

Ja nigdy nie miałam kompleksów. Niestety to sie zmieniło kiedy wyjechałam na 2 miesiące do pracy w Holandii. Tam przytyłam 8 kilo!!!! Musze wspomnieć, że przed wyjazdem nie byłam gruba, wagę miałam w normie. Do tej pory na szczęście udało mi sie powrócic do poprzedniej wagi, ale ciągle nie potrafie siebie zaakceptować. Mój chłopak dostaje szału kiedy idziemy ulica a ja ciągle porównuje się do wszystkich dziewczyn dookoła, albo (o zgrozo!) każe to robić jemu. Wszyscy mi powtarzają, no co Ty jesteś szczupła, ale ja nie poyrafie w to uwierzyć.

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:43:18

Jako młoda dziewczyna/kobieta miałam komleks, ze jestem za gruba(uda, brzuch), ale teraz kiedy jestem dojrzałą kobietą(prawie 35lat)-matka i żona, nie mam ani jednego kompleksu-akceptuje całe swoje ciało-nawet z niedoskonałościami! Czuje sie bardzo kobieco!

Macie kompleksy ?

08 lip 2010 - 13:43:46

Kompleksy: celulit, mały biust

Atuty: twarz, paznokcie, włosy, figura...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grzywka czy zostawic bez?