Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ruda farba do włosów

15 maj 2013 - 18:52:47

Z Joanny Płomienna iskra lub jesienny liść są rewelacyjne, farbowałam nimi wlosy rok i jestem mega zadowolona :)

ruda farba do włosów

15 maj 2013 - 18:55:11

Zdecydowanie farba Delia odcień "rudy" w rossmanie po 6zł :)

ruda farba do włosów

15 maj 2013 - 18:55:21

Loreal mango ładny odcień wychodzi.

ruda farba do włosów

15 maj 2013 - 18:57:00

Cytat
martys1602
Cytat
Angie0
joanna - płomienna iskra. Sama się nia farbuje tylko na moje kudły zużywam dwa opakowania, a jedno to koszt gdzieś 5 zł :P jest super, polecam. :)

ona nie jest dobra...
szybko kolor się zmył mimo szamponu do wlosów farbowanych. nie polecam.
Muszę się zgodzić.
Garnier ma dwa bardzo fajne odcienie, które bardzo dobrze się trzymają i nie ścierają

ruda farba do włosów

15 cze 2013 - 12:26:37

Ja osobiście nie polecam farb firmy Palette, nie dość, że zamiast rudego miałam bordowe włosy, to dostałam strasznego uczulenia po tej farbie, na całym ciele zrobiły mi się bąble jak po oparzeniu słonecznym, po których mam teraz blizny (niemal jak po ospie) :/ moja wina, że nie zrobiłam testu uczuleniowego, ale używałam już naprawdę wiele farb i nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów, nie jestem alergiczką. Z Krostami na plecach i dekolcie walczy już drugi miesiąc mimo, że brałam przepisany antybiotyk przez dermatologa i maści. NIKOMU nie polecam tych farb

ruda farba do włosów

15 cze 2013 - 12:32:31

ja używałam Loreal blond miedziano złocisty. Farbowałam się nim kilkalat. Mozesz zobaczyću mnie na zdjeciach jak kolor wyszedl (mojen naturalne są brązowe)


ruda farba do włosów

08 lut 2014 - 15:50:01

Cytat
Eede

Cytat
Angie0
joanna - płomienna iskra. Sama się nia farbuje tylko na moje kudły zużywam dwa opakowania, a jedno to koszt gdzieś 5 zł :P jest super, polecam. :)

ona nie jest dobra...
szybko kolor się zmył mimo szamponu do wlosów farbowanych. nie polecam.


łady kolor ale po niespełna 2tygodniach znikł

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobrze wyglądam ? (zdjęcia)