Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ruda farba do włosów

14 maj 2010 - 19:42:19

ja używałam już kazdej !! Polecam Ci coś z loreal casting :)

ruda farba do włosów

14 maj 2010 - 19:44:39

Cytat
magodzianka
Cytat
jetkaaa
dziewczyny, a jeśli ciemny brąz zafarbuje przykładowo tym powyższym Garnierem, to jaki kolor mi wyjdzie?
orientujecie się /
dodam, że nie mam naturalne włosy i nie chcę ich zniszczyć ;)

Nie zafarbuje wcale, chyba, że tylko na odrosty... Już to przerabiałam, w końcu się wkurzyłam i poszłam do fryzjerki, żeby mi rozjaśniła rozjaśniaczem a następnie pomalowała na jakiś jasny, miedziany odcień brązu :)
Byłam mega zadowolona :)
Jeśli masz ciemny brąz, radzę najpierw rozjaśnić włosy, a potem je pomalować na upragniony, jaśniejszy kolor, bo inaczej to tylko te farby Ci się nawarstwią na tym brązie, a potem już tylko gorzej będzie zmienić ich kolor :)

ja mam naturalny ciemny brąz, farbowałam tym i wyszedł mi taki..karmelowy brąz, wpadający w rudy. także farbuje ;]

ruda farba do włosów

14 maj 2010 - 19:48:48

Cytat
juhhu
A tak przy okazji tego wątku mam pytanie. Jak długo maluujecie włozy i czy są one bardzo zniszczone?

Ja ostatnio zaszalałam, bo pomalowałam chyba 3 tygodnie po poprzednim malowaniu (te "ostatnio" było w kwietniu:)), z tej racji, że miałam dwukolorowe włosy :p Wcześniej miałam ciemne włosy, tzn odrosty już spore (do tej pory malowałam średnio co 2-3 mies.), ale końcówki ciemne... ;/ Kiedyś malowałam włosy na ciemny brąz, potem malowałam na coraz jaśniejsze, ale z kolei tamten ciemny brąz nie do końca odrastał czy się spłukiwał, i tak na końcówkach wciąż pozostawał mi ten ciemny kolor, a taki, który chciałam uzyskać, wychodził tylko na odrostach.... Stąd to ostatnie szaleństwo.
Otóż, byłam u fryzjerki, a że mam cienkie włosy, to spróbowała mi ona je rozjaśnić końcówki farbą blond (nie rozjaśniaczem), żeby ich tak bardzo nie poniszczyć, a następnie nałożyć taki kolor, jaki chcę :)
włosy rozjaśniło, ale niestety samych końcówek nie wzięło, kolor był tak nawarstwiony, że się nie dało. W ostateczności pomalowała mi tym kolorem, którym chciałam. Wyszły dwa kolory-od skóry piękny, na końcówkach ciemny, i znów trzeba było nakładać na te od skóry, żeby wyrównać.
Po jakimś czasie nie mogłam wytrzymać, że nie mam jasnych włosów, że znów nie widać żadnej różnicy, więc po bodajże 3 tyg. znów do niej poszłam i powiedziałam "wal rozjaśniacz" no i mam to co chciałam :D
Także dziewczyny, które chcą z ciemnych na jasne-najpierw rozjaśniacz, nawet na trochę, na końcówki. Bo bez tego pomalujecie na kolor jaki chcecie, wyjdzie zły i potem znowu trzeba będzie poprawiać. Lepiej od razu zająć się tymi włosami niż potem je katować :)
Moja dobra rada :DD

Cytat
agolek91
Cytat
magodzianka
Cytat
jetkaaa
dziewczyny, a jeśli ciemny brąz zafarbuje przykładowo tym powyższym Garnierem, to jaki kolor mi wyjdzie?
orientujecie się /
dodam, że nie mam naturalne włosy i nie chcę ich zniszczyć ;)

Nie zafarbuje wcale, chyba, że tylko na odrosty... Już to przerabiałam, w końcu się wkurzyłam i poszłam do fryzjerki, żeby mi rozjaśniła rozjaśniaczem a następnie pomalowała na jakiś jasny, miedziany odcień brązu :)
Byłam mega zadowolona :)
Jeśli masz ciemny brąz, radzę najpierw rozjaśnić włosy, a potem je pomalować na upragniony, jaśniejszy kolor, bo inaczej to tylko te farby Ci się nawarstwią na tym brązie, a potem już tylko gorzej będzie zmienić ich kolor :)

ja mam naturalny ciemny brąz, farbowałam tym i wyszedł mi taki..karmelowy brąz, wpadający w rudy. także farbuje ;]

Wybacz, nie doczytałam, bo dopiero później dopisałaś, że to Twój naturalny. Być może, na naturalnych wyjdzie, bo to jeszcze dobry włos do farbowania. Gorzej już z tymi po wcześniejszych eksperymentach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-14 19:51 przez magodzianka.

ruda farba do włosów

01 kwi 2011 - 10:03:23

mi nutria wgl nie odpowiada nie dość że kolor bardzo szybko sie zmywa to jeszcze strasznie niszczy włosy.

ruda farba do włosów

21 lip 2011 - 21:00:48

Cytat
Angie0
joanna - płomienna iskra. Sama się nia farbuje tylko na moje kudły zużywam dwa opakowania, a jedno to koszt gdzieś 5 zł :P jest super, polecam. :)


Również tę farbę polecam.

ruda farba do włosów

21 lip 2011 - 23:08:20

joanna płomienna iskra, lub nieco spokojniejszy płomienny liść. super farby i tanie

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:37:52

Jestem brunetką z natury,ale jakiś czas temu malowałam włosy na czekoladowy.
Ostatnio sobie wymyśliłam,że pomaluje włosy na rudo i udało się to.Najpierw rozjaśniłam o 6 odcieni rozjaśniaczem Sayos,a potem wymienianą wyżej farbą L'oreal Preference Pure Paprika czyli odcień P78.;p

.Wyszło tak jak na opakowaniu.Uwielbiam Hayley Williams dlatego taki kolor mnie zachwycił.Osobiście polecam dla osób odwarznych.:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 14:40 przez magdafala1414.

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:41:58

Ja baaardzo polecam tą !! :) http://www.dpj.pl/fotki/g1295d.jpg

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:42:50

Cytat
magdafala1414
Jestem brunetką z natury,ale jakiś czas temu malowałam włosy na czekoladowy.
Ostatnio sobie wymyśliłam,że pomaluje włosy na rudo i udało się to.Najpierw rozjaśniłam o 6 odcieni rozjaśniaczem Sayos,a potem wymienianą wyżej farbą L'oreal Preference Pure Paprika czyli odcień P78.;p[attachment 731999 images2.jpg].Wyszło tak jak na opakowaniu.Uwielbiam Hayley Williams dlatego taki kolor mnie zachwycił.Osobiście polecam dla osób odwarznych.:)


tez mam zamiar:) jestem brunetką, obecnie mam pofarbowane na dosyc ciemny kolor i chce rudy, ale muszę je najpierw rozjaśnic? nie złapie mi na ciemnej farbie?

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:44:49

Cytat
marianna27
Cytat
magdafala1414
Jestem brunetką z natury,ale jakiś czas temu malowałam włosy na czekoladowy.
Ostatnio sobie wymyśliłam,że pomaluje włosy na rudo i udało się to.Najpierw rozjaśniłam o 6 odcieni rozjaśniaczem Sayos,a potem wymienianą wyżej farbą L'oreal Preference Pure Paprika czyli odcień P78.;p[attachment 731999 images2.jpg].Wyszło tak jak na opakowaniu.Uwielbiam Hayley Williams dlatego taki kolor mnie zachwycił.Osobiście polecam dla osób odwarznych.:)


tez mam zamiar:) jestem brunetką, obecnie mam pofarbowane na dosyc ciemny kolor i chce rudy, ale muszę je najpierw rozjaśnic? nie złapie mi na ciemnej farbie?

Na ciemnym kolorze, rudy wyjdzie tylko z lekką poświtą. Jeśli masz jeszcze do tego ciemnego odrosty.. to odrosty bedą mega rude, reszta bez zmian :p Bez rozjaśniacza nie kombinuj ;P bo efekt marny .

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:45:34

Cytat
Angie0
joanna - płomienna iskra. Sama się nia farbuje tylko na moje kudły zużywam dwa opakowania, a jedno to koszt gdzieś 5 zł :P jest super, polecam. :)


piękny kolor wychodzi serce

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:47:38

Cytat
Kaja0
Cytat
marianna27
Cytat
magdafala1414
Jestem brunetką z natury,ale jakiś czas temu malowałam włosy na czekoladowy.
Ostatnio sobie wymyśliłam,że pomaluje włosy na rudo i udało się to.Najpierw rozjaśniłam o 6 odcieni rozjaśniaczem Sayos,a potem wymienianą wyżej farbą L'oreal Preference Pure Paprika czyli odcień P78.;p[attachment 731999 images2.jpg].Wyszło tak jak na opakowaniu.Uwielbiam Hayley Williams dlatego taki kolor mnie zachwycił.Osobiście polecam dla osób odwarznych.:)


tez mam zamiar:) jestem brunetką, obecnie mam pofarbowane na dosyc ciemny kolor i chce rudy, ale muszę je najpierw rozjaśnic? nie złapie mi na ciemnej farbie?

OK:) a ten rozjaśniacz to jest jakiś specjalny? czy zwykla farba blond?

Na ciemnym kolorze, rudy wyjdzie tylko z lekką poświtą. Jeśli masz jeszcze do tego ciemnego odrosty.. to odrosty bedą mega rude, reszta bez zmian :p Bez rozjaśniacza nie kombinuj ;P bo efekt marny .

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:48:06

potwierdzam farba loreal mango jest super!:) moj kolor robiony ta farba wychodzi jak na zdjeciu:)





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-28 14:50 przez nikkusia05.

ruda farba do włosów

28 maj 2012 - 14:49:55

Cytat
Angie0
joanna - płomienna iskra. Sama się nia farbuje tylko na moje kudły zużywam dwa opakowania, a jedno to koszt gdzieś 5 zł :P jest super, polecam. :)


Popieram, również jej używam. Po pierwsze tania, po drugie nie śmierdzi tak jak inne przy których podczas farbowania ledwo można oddychać :) Kiedyś używałam Loreal'a niestety o wiele bardziej niszczyła mi włosy.

ruda farba do włosów

15 maj 2013 - 18:26:43

JA użyłam raz loreala czerwone papryki i niestty nie bylam zadowolona. Użyam ciągle Joanny- plomiennej iskry, bardzo dobra, jej wadą jest to że sie sybko spłukuje, ale czego spodziewać sie po cenie 5 zł :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomózcie dziewczny!!!