Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 753
Ostrzeżenia: 1/5

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:05:11

Cytat
annabeth
kiedyś miałam dosłownie manię prostowania włosów. dzień w dzień prostownica + multum kosmetyków prostujących, teraz to olewam moje włosy wyglądają dobrze takie,jakie są. Szkoda czasu i włosów na ciągłe prostowanie.
zresztą idealnie proste włosy nie są już modne :P teraz jest czas fal,loków i w ogóle nieładu na głowie.

mialam tak samo prostownica moja najelepsza przyjaciolka... a teraz wrocilam z pracy z wywinietymi wlosami w 4strony swiata i nie zamierzam ich jutro prostowac do szkoly ... prostuje wlosy wtedy jak na prawde mi sie nudzi lub jak mam ochote



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-15 20:07 przez -Karolina-.

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:05:39

tylko, że jak dziewczyna z lokami chce proste włosy np na imprezę to je sobie wyprostuje:P a jak ja chce na jakąś okazje zakręcić to mogę i cały dzień chodzić w wałkach czy papilotach i złużyć całą tubkę lakieru do włosów a po 15 minutach i tak opadną: P

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:09:18

ja sobie zrobiłam to trwałe prostowanie i powiem szczerze ze nic to nie daje :( dalej miałam kręcone włosy .. nie polecam :]

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:10:34

Cytat
Klod
znienawidzicie mnie, ale ja wystarczy że raz przeczeszę szczotką włosy i mam idealnie proste jak druciki:p Już nie wspomnę o grzywce, nie muszę jej suszyć na szczotce żeby ładnie wyglądała:D Ale za to za nic w świecie nie da się zrobić na mojej głowie loków czy innej fryzury :P

jedynie to Ci mogę zazdrościć :P ja prostuję włosy od trzech lat...kiedyś miałam ich o połowę więcej...no ale...naturalnie mi się kręcą i ostatnio nawet je polubiłam ;) akceptacja swoich to najlepsze rozwiązanie chyba :) a do prostowania to używam 'fluidu prostującego - Joanna' i prostownicy Holden :)

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:11:02

Cytat
karololcia
tylko dobra prostownica

dokładnie.

niezweryfikowana
Posty: 409
Ostrzeżenia: 1/5

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:13:57

Ja ma proste jak druty, a chciałabym loki;/

Idealnie proste wlosy??

15 lis 2009 - 20:22:26

ja mialam kiedys srednie wylosy krecone .. ;) nawet mi sie podobaly..ale wolalam proste.. wkoncu sie baaaaaardzo obcielam.. cos takiego jak rihanna i myslalam ze mi sie wyproszcza same.. no ale trudno.. wygladam jak baran..i mysze dzien w dzien prostowac..:( ohh..

Idealnie proste wlosy??

12 gru 2009 - 17:33:30

prostownica PHILIPS SONIC jest idealna! świetnie i szybko prostuje. Mam ją od dwóch tygodni. Kupiłam za 209 zł.

Idealnie proste wlosy??

18 sty 2010 - 21:38:58

Cytat
piczka
ja za to mam kręcone , prostowałam włosy jakieś 2 lata i nie polecam ,miałam grube piękne zdrowe włosy a teraz mam o połowe mniej i są suche , musiałam scinac u fryzjerki i teraz tylko od czasu do czasu prostuje ale nadłuzsza mete nie polecam !! trzeba zaakpcetować swoje naturalne włosy ;]


Mam to samo :)
Połowy włosów brak, spalone, niefajne ... prostownica to szajs. Chyba, ze z umiarem. Jak wszystko w życiu.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Idealnie proste wlosy??

01 mar 2011 - 12:07:22

Trwałe prostowanie włosów wcale nie musi go zniszczyć. Zabieg polega na wprowadzeniu keratyniny we włosy i trwałym wyprostowaniu go. Keratynina ma właściwości pielęgnacyjne. Wiem, że np. w salonie Berendowicz&Kublin na Tamka w Wawie robią zabie prostująco - pielęgnujący metodą Global Keratin. Nie tylko prostuje, ale też poprawia stan włosów.

Idealnie proste wlosy??

02 mar 2011 - 16:42:36

Cytat
GosiaG09
a ile kosztuje trwale prostowanie u fryzjera?? i jak dlugo trzymie takie prostowanie??

Chyba ok 2 dni jest ok, potem i tak wypada doprostowywać, ale wiadomo efekt lepszy niż w domu.
Cytat
Mercy
Cytat
GosiaG09
a ile kosztuje trwale prostowanie u fryzjera?? i jak dlugo trzymie takie prostowanie??

Chyba ok 2 dni jest ok, potem i tak wypada doprostowywać, ale wiadomo efekt lepszy niż w domu.

Trwałe?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-02 16:44 przez Mercy.

Idealnie proste wlosy??

02 mar 2011 - 16:46:11

ahh chcialabym miec taki problem, moje włosy są proste jak druty i nawet godzinami krecac je lokówka nie zegną sie ani troszeczke ;| zero loczków które mi się podobaja (zawsze tak jest, gdy ma sie proste wlosy to loczki a ci co maja loczki to prostuja), i wogole koszmar. najsmieszniejsze jest to ze myje wlosy codziennie, wieczorem i nie czesze wieczorem klade sie spac w mokrych po czym wstaje i sa idealnie proste ;o

Idealnie proste wlosy??

02 mar 2011 - 16:46:37

Klod, mam tak samo, masakra
autorka niech się cieszy, ze ma 3d

a szybki i trwały efekt z prostymi?
Peruka?:D

Idealnie proste wlosy??

02 mar 2011 - 16:53:25

moje włosy również są bardzo niesforne, teraz juz ich praktycznie nie prostuję, może 2 razy w miesiącu... Ale ostatnio użyłam próbki maseczki z Pantene Aqua Light i moje włosy po wyprostowaniu jeszcze nigdy nie były tak proste jak wtedy... Nie wiem czy to zasługa tej maseczki czy czego ;P ale chyba sobie ją kupię :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolory dla brunetki