Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Budowa domu

2 minuty temu

Projekt wnętrza

35 minut temu

usługi stomatologiczne

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny!

Wybrałam już sukienkę na wesele, na którym będę świadkową ale kompletnie nie mam pomysłu co do niej dopasować.


Ślub będzie w kościele - nie wypada mieć gołych ramion ale nie wiem co by pasowało. Myślałam o czarnej, prostej ramonesce ale nie jestem pewna czy nie była by zbyt mało elegancka.

Nie wiem też jaką biżuterię dobrać ani jaki zrobić makijaż żeby wszystko się zgrywało w spójną całość i nie było zbyt pstrokato.

O butach myślałam, którychś z tych:

https://www.czasnabuty.pl/pol_pl_SANDALY-WYSOKIE-NA-SLUPKU-I-PLATFORMIE-43445_4.jpg

https://www.czasnabuty.pl/pol_pl_ZAMSZOWE-SANDALKI-NA-OBCASIE-43455_5.jpg

Z góry dziękuję za wszelkie pomysły :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-28 19:08 przez autosugestia.

Sukienka jest wspaniała.
Ja założyłabym te drugie buciki,a jeśli chodzi o dodatki,to zieloną torebkę (do ręki/kopertówka) i dłuższe,zielone kolczyki.Zieleń butelkowa chyba będzie ok.Na ramiona mógłby być nawet jakiś elegancki szal (khaki?),
bo sukienka jest dość wytworna.
Oczy zrobiłabym mocniej,też z zielonym akcentem
i naturalne usta (może błyszczyk?),
a paznokcie ecru.
Ale srebro,czy szare też fajnie by wyglądało (moim zdaniem).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-28 23:42 przez czarownicaao.

Możesz podać namiary na sukienkę? Jest naprawde mega chcę to!

Chyba wybrałabym te drugie buty + fuksja na paznokcie.
Ramoneska nie za bardzo. Raczej delikatny szal, brzoskwiniowy lub w kolorze fuksji. Można go spiąć delikatnie pod tą różą na ramieniu. A biżuteria jakaś w stylu empire, zobacz sobie ma małą fabryczkę tam są bransoletki i kolczyki metalowe z białym lub przeźroczystym kamieniem.

Fryzurę jeśli masz długie włosy upiełabym też w stylu empire bez dodatkowych ozdób. Zobacz sobie na malafabryczka.pl tam można znaleźć coś interesującego i tańszego. Będziesz wyglądała cudnie mua:*

Czekam na info skąd taka sukienka, bo 14 października też wybieram się na wesele, tylko w sumie nie wiem czy pasuje w październiku taka sukienka?

Zamówiłam ją w Lejdi Sklep.
Radzę wziąć mniejszy rozmiar niż wynika z ich tabelki - swoją wymieniałam bo była za duża.
Fajna ta małafabrycza, dzięki :)

A co do Twojego pytania to myślę, że spokojnie możesz włożyć taką sukienkę w październiku, pewnie inne dziewczyny też przyjdą w lekkich typowo weselnych sukienkach. Byłam raz na weselu w listopadzie i stroje niewiele odbiegały od tych letnich. Jedynie cieplejsze buty do kościoła, rajstopy i płaszcze ale sukienki nie były grube, a panna młoda miała bez rękawów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka wesele HELP!!!