Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 6/5

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

22 mar 2017 - 10:06:13

Witajcie dziewczyny ! Mam kłopot, niedługo Chrzciny mojego Chrześniaka i nie wiem co na prezent ? Może coś mi doradzicie czy podpowiecie ? Znalazłam coś takiego <moderacja-spam> do tego jakiś drobiazg zabawka i kartka i życzeniami , kilka słów napiszę od siebie. Chcę by prezent po latach był pamiątką, by wspominał ten dzień gdy weźmie Pismo do ręki. Jak myślicue czy to dobry pomysł na prezent ?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 10:39 przez moderator.

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

22 mar 2017 - 10:20:45

7 lat temu zostałam chrzestną i również miałam problem co tu kupić poszłam do sklepu z świętymi rzeczami itd że jestem tak zwaną sroką rzuciły mi się piękne buciki złote z dodatkiem srebra - fakt że kosztowały ale mają swoje honorowe miejsce i dziecko dziś ma pamiątke na wszystkie swoje lata. Jak siostra wyśle mi fotke to podeśle :))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 07:58 przez MinnieMause.

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

22 mar 2017 - 11:40:09

Fajnymi prezentami są rzeczy ze srebra.Wiem,że można znaleźć przeróżne: buciki,smoczki,grzechotki.Są piękne,a zarazem stanowią bardzo unikatową pamiątkę na lata.Fakt,że "trochę" kosztują,ale naprawdę warto coś takiego ofiarować.Pismo (wnioskując z tekstu) też jest dobrym prezentem moim zdaniem.
Ja kupowałam pięknego,porcelanowego klowna-ubranego na biało.Chrześniak ma go do dziś i wisi na honorowym miejscu.:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 11:42 przez czarownicaao.

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

22 mar 2017 - 14:43:17

nic prostszego trzeba iść d sklepu i wybrać najlepiej coś ze związaną katolicką pamiątką.
Zapytaj w Weritasie co mają dla chłopców , są też takie małe boksy w marketach gdzie tam też są pamiątkowe różnorodne misz- masz.

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

22 mar 2017 - 14:46:31

Ja w grudniu byłam chrzestną. Kupiłam srebrny obrazek z aniołem stróżem.

Na żywo obrazek prezentuję się bardzo elegancko. Z tyłu na drewnie zrobiłam grawer:) Mogę podać namiary na sklep internetowy.





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 14:49 przez aneta88tt.

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

22 mar 2017 - 16:27:46

jak ja byłam chrzestna to kupiłam srebrna łyżeczkę, są tez srebrne grzechotki

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

07 kwi 2017 - 13:22:57

ja niedługo chrzczę dziecko i mam nadzieję że nikt nie wpadnie na takie pomysły prezentowe bo nie lubię bibelotów, mi to wszystko wygląda tandetnie a nie elegancko:( wolałabym żeby Młody dostał ładne Pismo Święte czy łańcuszek z krzyżykiem/ medalikiem :)

Prezent na chrzciny od Chrzestnej ?

07 kwi 2017 - 13:26:40

fajne jako dodatek do prezentu są kwiay zrobione z malutkich skarpetek, moja córa dostała od chrzestnej ręcznie wykonane torty z pampersów i inne potrzebne rzeczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

W czym na komunię???