Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

15 minut temu

kosmetyki samochodowe

59 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny, jakie są Wasze opinie na temat korzystania z usług Konsultanta Ślubnego? :)

Uważam, że to bardzo fajny pomysł dla ludzi, którzy nie mają czasu lub nie do końca wiedzą czego chcą. Tacy ludzie mają doświadczenie, dużo pomysłów i pomogą wybrać motyw i uporządkują oczekiwania. Ja akurat swoje wesele ogarniam sama i dość dobrze mi idzie, ale od początku wiedziałam czego chcę i jak ten dzień ma wyglądać.

a ja bym nie chciałaby mieć jakiego konsultanta,
Uważam że ślub jest jedyny i to my wybieramy według swojego gustu sale jaka mi sie podoba żarcie tez no i kwiaty oraz suknię do garnituru. Po prostu to jest ta jedyna chwila kiedy sami coś załatwiamy to jest naprawdę coś fajnego , dziewczyny uwierzcie w to , przyjdzie taki moment w życiu jak będziecie wspominać jak to było z salą albo z butami lub alkoholem lub serwetkami to jest super.




















n

Myślę,że to dużo zależy od was samych.Ja osobiście nie korzystałam.Jestem dość ogarniętą osobą i wolałam wybierać wszystko sama.To było fajniejsze niż sam ślub ;)

Chętnie przeczytam coś więcej, chętnie skorzystałabym z takiej usługi.

Cytat
muchaleniuch
Myślę,że to dużo zależy od was samych.Ja osobiście nie korzystałam.Jestem dość ogarniętą osobą i wolałam wybierać wszystko sama.To było fajniejsze niż sam ślub ;)
no właśniebrawo

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Zapraszam w takim razie na naszą stronę www.belodia.pl :) Tam dowiesz się co i jak! :) W razie pytań jest też miejsce na kontakt, jesteśmy do dyspozycji :)

Cytat
brozowa
Chętnie przeczytam coś więcej, chętnie skorzystałabym z takiej usługi.

Zapraszam w takim razie na naszą stronę www.belodia.pl :) Tam dowiesz się co i jak! :) W razie pytań jest też miejsce na kontakt, jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-16 12:09 przez LittleBellaBoom.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub 2018