Obecnie rozmawiamy o:

fetyszysci zapraszam

5 minut temu

płaszcz transparentny

12 minut temu

prezent na swieta

31 minut temu

kody rabatowe

38 minut temu

pędzelki jak szczotka

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny, jakie są Wasze opinie na temat korzystania z usług Konsultanta Ślubnego? :)

Uważam, że to bardzo fajny pomysł dla ludzi, którzy nie mają czasu lub nie do końca wiedzą czego chcą. Tacy ludzie mają doświadczenie, dużo pomysłów i pomogą wybrać motyw i uporządkują oczekiwania. Ja akurat swoje wesele ogarniam sama i dość dobrze mi idzie, ale od początku wiedziałam czego chcę i jak ten dzień ma wyglądać.

zweryfikowana

a ja bym nie chciałaby mieć jakiego konsultanta,
Uważam że ślub jest jedyny i to my wybieramy według swojego gustu sale jaka mi sie podoba żarcie tez no i kwiaty oraz suknię do garnituru. Po prostu to jest ta jedyna chwila kiedy sami coś załatwiamy to jest naprawdę coś fajnego , dziewczyny uwierzcie w to , przyjdzie taki moment w życiu jak będziecie wspominać jak to było z salą albo z butami lub alkoholem lub serwetkami to jest super.

n

Myślę,że to dużo zależy od was samych.Ja osobiście nie korzystałam.Jestem dość ogarniętą osobą i wolałam wybierać wszystko sama.To było fajniejsze niż sam ślub ;)

Chętnie przeczytam coś więcej, chętnie skorzystałabym z takiej usługi.

zweryfikowana

Cytat
muchaleniuch
Myślę,że to dużo zależy od was samych.Ja osobiście nie korzystałam.Jestem dość ogarniętą osobą i wolałam wybierać wszystko sama.To było fajniejsze niż sam ślub ;)
no właśniebrawo

zweryfikowana

Zapraszam w takim razie na naszą stronę www.belodia.pl :) Tam dowiesz się co i jak! :) W razie pytań jest też miejsce na kontakt, jesteśmy do dyspozycji :)

Cytat
brozowa
Chętnie przeczytam coś więcej, chętnie skorzystałabym z takiej usługi.

Zapraszam w takim razie na naszą stronę www.belodia.pl :) Tam dowiesz się co i jak! :) W razie pytań jest też miejsce na kontakt, jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-16 12:09 przez LittleBellaBoom.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub 2018