Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

14 gru 2016 - 15:08:24

KOCHANE CO MYSLICIE ZEBY PODAROWAC UKOCHANEMU GWIAZDE W PREZENCIE? JEST TAKA FIRMA KINGDOM OF UNIVERSE KTORA SPRZEDAJE PRAWO WLASNOSCI DO NICH. DZIKI TEMU MOJ DARECZEK POCZULBY SIE MEGA WYJATKOWO A PRZECIEZ JEST DLA MNIE KIMS WYJATKOWYM. CO O TYM MYSLICIE?

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

30 lis 2017 - 21:49:10

??? Własnym oczom nie wierzę. Chyba też założę taką firmę, jak widać na ludzkiej głupocie można się dorobić:P

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

30 lis 2017 - 22:53:16

He he dobre.
Ale co się będziesz rozdrabniać może kup mu jakąś planetę lub galaktykę.
Poraniony pomysł jak dla mnie.

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

01 gru 2017 - 16:21:18

ha ha ha ,,,,

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

01 gru 2017 - 16:33:12

Hahaha skoro twój Dareczek poczułby się wyjątkowo... Dobre :D
Po co przepłacać, ja Ci mogę taniej sprzedaż i w dodatku sama sobie możesz wybrać :D

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

01 gru 2017 - 18:21:28

Facet ma głowę na karku,kreatywny polak, wymyślić i zalegalizować taki biznesik:D i nie wiem skąd to poruszenie, skoro ktoś chce kupić gwiazdkę z nieba i podarować to niech to zrobi, jako romantyczka jestem za, niestety jestem również realistką i moje "ja" wybrałoby raczej namacalny prezent a nie certyfikat potwierdzający nabycie czegoś w praktyce nierealnego, no i znając prawa handlowe finalnie do podziału z innymi kupującymi ten sam produkt;)

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

01 gru 2017 - 21:23:34

Ta "Gwiazdkę" można zarejestrować online lub wysłać wypełniony formularz pocztą.
a dalej piszą....
Jeśli chcesz nazwać podarunkową gwiazdę z wyprzedzeniem, przypominamy, że rejestracja odbywa się w Wielkiej Brytanii, a zatem konieczne jest wysłanie danych z odpowiednim wyprzedzeniem. Idealny czas to 2–3 tygodnie przed planowanym terminem wręczenia.
Rejestracja przebiega w języku angielskim, ale na życzenie zapewnimy kompletne polskie tłumaczenie.
To kosztuje 100,60 zł

a co ona daje...bo stówka kosztuje i co dalej....modlić się do niej czy co...sypnie pieniedzmi...czy jak hmm

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?

01 gru 2017 - 23:19:05

Kiedyś była złota rybka spełniająca życzenia, teraz może być gwiazdka z nieba... ani jedno ani drugie z rzeczywistością nie ma nic wspólnego, ale jeżeli ktoś chce zaspokoić własną próżność lub bliskiej osoby i stać go na taki gest to czemu nie, jednak certyfikat to nie realna gwiazdka i życzeń nie spełnia, a papierek wyląduje w szufladzie i tyle dobrego, ale interes to interes i zawsze może trafić się klient który zdecyduje się wydać kasę na fantazyjne marzenia, gorzej jak usłyszy od obdarowanego że to nie prezent tylko jakiś głupi żart;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CHOINKOWE Inspiracje