Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuję fotografa na sesję narzeczeńską może być to zespół fotografów zauważyłam że bardzo popularne są teraz prace w grupie dwuosobowej jeden fotograf robi zdj a drugi zbiera materiał na sklejenie filmu reportażu :) :)


Oczywiście mam nadzięję się nie zawieść i i wziąść tą samą firmę także w dniu ślubu .Wiele osób tak robi i mniej się stresuje przed kamerą po takich pierwszych przełamaniach lodu ..w sesji narzeczeńskiej bo, wiemy już czego się spodziewać i jak dany zespół pracuje

Poszukuję fotografów z okolic Krakowa , Katowic , Nowego ..Starego Sącza
Dziewczyny które mają już ślub za sobą wiedzą najlepiej co im się podobało i np czy są zadowolone ze swojego fotografa ..czym się takim charakteryzuje ?


Interesują mnie dokładnie sesje narzeczeńskie stylizowane .. np w stylu retro ..lub w pastelach ..zabawne np w sadzie jabłek , nad jeziorem ..na stadninie koni
lub sesje gdziekolwiek ..są fotografowie którzy ze zwykłego miejsca na Ziemi potrafią zrobić ósmy cud Świata ...nie ważne czy to jest przydomowy ogródek Babci czy pole uprawne krokusów ..czy sesja ..w Gdańsku czy sesja w białym mieście Santorini w Grecji :P

wogóle sztuką jest wykorzystać walory danego miejsca i np trudna jest praca z rekwizytami ..i aby wykrzesać z nas przede wszystkim nasze piękno wewnętrzne i ukazać uczucia :)

chciałam jeszcze dodać że bardzo podobają mi się zaproszenia ślubne z wykorzystaniem zdj z sesji narzeczeńskiej :)

z chęcią zobaczę wszystkie wasze propozycje na fotografa , może wkleicie jakieś zdj z sesji która wam się podobała u kogoś z znajomych ? :) :*
miłego dnia szafowiczki ;)



niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Halo.Podbijam ;)

Wszystko zalezy od tego jakie masz fundusze. Bo fotografowie potrafią mieć naprawdę rózne cenniki. Jednak sama jestem zdania,ze nie ma co tak oszczedzać bo często zapłacisz wcale nie tak małe pieniadze a nie bedziesz zadowolona ze zdjęć.
Najlepiej przejrzyj sobie prace lokalnych fotografów i wybierz te, które Ci sie najbardziej podobają :) Każdy ma portfolio na swojej stronie.
A tutaj jest w kuchni:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-14 11:35 przez marcy23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GWIAZDKA NA GWIAZDKE?