Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny szukam jakiś pomysł na preznt dla najblizszej kuzynki(jak siostre traktuję),brak w głowie może Wy coś pomożecie.
Nie chce kupować oklepanego , coś co jest wyjątkowo i mało spotykane....?
Pomożecie...?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-07 14:48 przez MinnieMause.

Skoro chcesz coś wyjątkowego to musiałby to być coś co będzie się kuzynce podobać, a Ty chyba najlepiej znasz jej gusta:)
Kolejna rzecz to ryzyko powtórzenia się z prezentem.
Podam Ci propozycje które mi się podobają i ja bym się z takich prezentów ucieszyła.
- komplet ładnych łyżek do wysokich szklanek/lodów
- komplet kubków z obrazami Moneta
- komplet eleganckich kieliszków do wina + jakieś dobre 3 butelki wina
A z innych rzeczy, które nadają się na prezent:
- poduszki wypełnione kuleczkami z poliestru (układają się tak, że chronią kręgosłup), takie poduszki możesz zamówić z indywidualnym nadrukiem na poszewce.
- jakaś wypasiona pościel (poduszki z jedwabiem w środku)
- garnki, patelnie, grille elektryczne, sztućce, zastawa stołowa, wszelki porządny i na wypasie sprzęt domowy, który wiesz, że się przyda, a wiesz, że ktoś go nie ma.

1/. Wyciskarka do soków - ostatnio dość na topie - jeśli ktoś lubi soki.
2/. Dobry blender - do niemal wszystkiego.
3/.... a najlepiej kasa - nawet jak się "powtórzy" to od nadmiaru głowa nie boli.

Ostatecznie wyjątkowy byłby np. fotel na biegunach lub hamak - jeśli ma gdzie zawiesić - a lubi wypoczywać.
Na prezent ślubny MUSI BYĆ dobry gatunek.

masz problem ?
ja bym kupiła bilety dla nich obojgu na jakiś super koncert .
Garnki talerze itp już się przejadły . młodzi wolą pieniądze.

jeśli nie masz pomysłu na coś co na pewno się sposoba i będzie wyjątkowe to daj kasę a oni sami kupią coś co dla nich będzie wyjątkowe;)

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-09 23:56 przez emaergieo.

Najlepiej daj jej pieniądze i kup jakiś drobiazg, który będzie jej o tobie przypominał ;) i zapakuj jakoś oryginalnie.
Ja osobiście wolałabym wybrać sobie coś sama, coś z czego będę naprawdę zadowolona. Nawet dokładając kilka zł. Nawet mimo najszczerszych chęci, rzecz która kupisz może okazać się niewypałem i tyko utopisz gotówkę.

To zależy co dla kogo jest wyjątkowe... Dla jednego karnet do teatru lub bilet otwarty a dla innego skrzynka piwa z pobliskiego browaru. Może być karnet na siłownię dla dwojga, wyjazd na weekend w góry, pismo święte, zestaw do tofu, grill ogrodowy, ławeczka, lekcja tenisa, książki kucharskie, zestaw majsterkowicza dl Pana Młodego i kurs kroju i szycia dla Panny Młodej :) A także dwie pary kapci i prenumerata Pani domu i Gościa Niedzielnego....Co kto lubi.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

My sobie jeśli można tak to ująć "zażyczyliśmy" właśnie wyciskarkę, wcześniej wymarzoną i upatrzoną i to był super pomysł bo bardzo się przydała.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

W sumie super sprawa. Konkretnie powiedziane co chcieliście co się przyda a nie jakiś niewypał ;)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Taki też był zamysł. Ogólnie nie mogliśmy sobie przed ślubem pozwolić na taki wydatek a strasznie podobał nam się konkretny model co ma funkcje też robienia domowych lodów...Taki bajer ;)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Wow nieźle nie wiedziałam nawet, że są takie opcje ;) Czego to nie wymyślą. Jako prezent super, skoro taką sobie wymarzyliście

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Nom, teraz to już są takie na total wypasie. I swoje też kosztują. No ale przeważnie na 10 lat gwarancja na elementy no i te ultemowe ślimaki co nic nie uczula i zdrowe. No sam motyw robienia tych soków wolnoobrotowo, wszystko co cenne zostaje w środku.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 4/5

pokazałabyś którą macie?

Też chętnie zobaczę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Alkohol na panieński