Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Tak jak w temacie: a konkretniej to chodzi o to, że dobrzy znajomi biorą ślub. Ze znajomymi złożyliśmy się na całkiem fajny prezencik dla nich, jednak chciałbym jeszcze dodać coś od siebie. Jakąś figurkę czy tego typu pierdółkę. Co, macie jakieś pomysły?

np zegar odmierzający im same szczęśliwe godziny



Ja ostatnio kupiłam płytę Z muzyczka, ładnie zapakowalam i dodałam jako prezencik do koperty z pieniędzmi. Para młoda była zachwycona :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem fajnym dodatkiem do prezentu jest książka. Zamawiam zawsze na inbook.pl bo jest po pierwsze duży wybór, po drugie jest tanio, a po trzecie dbają o klienta, co jest też bardzo wazne :)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Taką ramkę zrób:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-24 08:52 przez angel_nail.

Słucha no ja zbytnio to się nie orientuję bo na ostatnim weselu to z dwa lata temu byłem. Ale widziałem… chyba dziewczyna mi pokazywała, że takie jakby trójwymiarowe kryształy są w internecie do zamówienia.

ja zawsze zamiast kwiatów wybieram(zaleznie od pary młodej):
- wino
- książkę
- grę planszową
- kupony lotto

Cytat
sanczos
Słucha no ja zbytnio to się nie orientuję bo na ostatnim weselu to z dwa lata temu byłem. Ale widziałem… chyba dziewczyna mi pokazywała, że takie jakby trójwymiarowe kryształy są w internecie do zamówienia.

okropne są i tandetne, zbieracze kurzu jak z lat 80 tych..

Ale teraz bardzo wracają do mody...
A jeśli Tobie się nie podobają, to kwestia gustu i nikt Ci tego nie zabroni

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
sanczos
Ale teraz bardzo wracają do mody...
A jeśli Tobie się nie podobają, to kwestia gustu i nikt Ci tego nie zabroni

Dobra dzięki. Rozpatrzę się co i jak. Najprawdopodobniej zamówię bo czas mnie ponagla, a tego co widzę to całkiem fajny prezent może być z tego- taki na ostatnią chwilę.

Współczuje Państwu młodym prezentu :D
@MareckiM @sanczos serio chcielibyście dostać na ślub jakieś szklane g#$%^ nie podobne do niczego? konflikt


Zgadzam się z @ellza, że wino, książka lub lotek to najlepsze prezenty (jako dodatek oczywiście). brawo

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

zauważyłam też że duże zegary ścienne muszą być dobrymi dodatkami, skoro dużo osób je daje ;)

jedna z moich klientek robi świetne króliczki maskotki typowo ślubne może cos takiego? jak coś pisz prywatnie podam ci linka na prawdę godne uwagi:)

A może cegiełka ze sprasowanych banknotów? Można w necie kupić, oryginalna ze znakami NBP (tyle że banknoty zniszczone maszynowo). Ja kupiłam 100 tys (stózłotówki) - wygląda efektownie i zabawnie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub cywilny i kameralne przyjęcie