Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 13:08:29

Co sądzicie o limuzynie na ślub cywilny?
Koszt takiej przyjemnosci 550zl (dodam, ze robimy małe przyjęcie po ślubie - dla najbliższej rodziny, obiad+deser+tort+kolacja, na ok. 30 osob, bez tanczenia, bez alkoholu).
Cena obejmuje 2h - przejazd z domu do USC i z USC do restauracji.

Limuzyna 8osobowa. Jesli skłaniacie się ku tej opcji... kogo jeszcze zabrać do niej oprócz nas (pary młodej)? Fotograf? Rodzice? Świadkowie?

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 13:28:37

nie podobają mi się limuzyny, wybrałabym raczej coś starego, stylowego:)

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 13:30:46

Mnie rowniez się podobaja takie w stylu retro. Niestety, mojej drugiej polowce nie :)
Stąd kompromis - limuzyna.

Ale nurtuje mnie Wasza opinia - co o tym sądzicie, co myślicie o cenie... Początkowo myśleliśmy nad przyjazdem zwyczajnie - czyli swoim autem.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 13:40:00

jezeli lubicie takie klimaty to cena myślę nie jest zła. Benzyna, utrzymanie auta, kierowca, zusy i podatki wszystko to kosztuje a ktoś kto kupił tą limuzynę musi coś zarabiać:) Na pewno fajna pamiątka na zdjęciach:)

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 13:56:45

A co sądzicie, kogo zabrac?
Miejsc jest 8, wiec chyba troszke bez sensu, gdybysmy jechali sami.

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 14:58:11

Standardowo zabiera się świadków. Jest 8 miejsc, ale jeśli na siłę będziesz chciała to wykorzystać to wyjdzie dość niesmacznie.

Goście taki przejazd z parą młodą mogą odebrać jako wyróżnienie, a Ci którzy nie dostąpią tej przyjemności mogą się poczuć niezręcznie.

Mój ślub cywilny odbył się tak, że brat wraz z narzeczoną swoim samochodem zabrał mnie z domu pod urząd i tam, przed urzędem, otworzył drzwi przed czekającym Panem młodym. Na zdjęciach mam najważniejsze osoby. Po ślubie pojechaliśmy na salę naszym samochodem. P.S. Nie robiliśmy żadnych stroików itp, nie chcieliśmy, żeby jakieś pierdółki przesłoniły sens tego co się działo.

Na ślubach znajomych pojawiały się i zabytkowe pojazdy, i limuzyny. Każdy wedle uznania wybiera, ważne żebyście nie zakopali się w milion drobnostek, o których i tak nikt nie będzie pamiętał, a Wam mogą zepsuć dzień.

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 15:19:23

moliwości jest kilka:

- albo jedziecie Wy+ świadkowie z osobą towarzyszącą
- albo Wy+ rodzice+ sami świadkowie to akurat 8 osób

:)

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 15:34:18

Oklepany pomysł... ale jeśli już się uprzecie to myślę że cena nie taka zła :)

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 15:50:06

Myślelismy nad rodzicami lub świadkami. Nie wszyscy łącznie - byłoby zbyt tłoczno

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 16:13:49

to chyba wzięłabym rodziców- w końcu są ważniejszymi osobami dla Was i na pewno będzie to dla nich większe przeżycie niż dla świadków. A świadkowie mogą na Was czekać pod urzędem i otworzyć drzwi :)))

Cytat
she22
Oklepany pomysł... ale jeśli już się uprzecie to myślę że cena nie taka zła :)

biała suknia to też oklepany pomysł a mimo to nikt tego nie neguje:) według mni co kto lubi. Ślub i wesele to wyjątkowe chwile dla tych dwóch osób więc powinny wyglądać tak, żeby im sprawiły jak najwięcej przyjemności i satysfakcji. To nie konkurs na oryginalność:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-28 16:36 przez Kanti.

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 17:24:27

a ja w sobotę widziałam młoda parę która wysiadała ze starego fiata wspaniale udekorowanego.
Panna młoda miała piękną długą prosta sukienkę bez żadnych osób zwykle biało srebrzyste balerinki .
Wyglądali tak ładnie że żadna limuzyna tu nie wchodziłą w grę.

A po drugie po co wydawać tyle kasy jak z niczego naprawdę można coś wykombinować i o to chodzi własnie.

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 17:46:48

Cytat
banach
a ja w sobotę widziałam młoda parę która wysiadała ze starego fiata wspaniale udekorowanego.
Panna młoda miała piękną długą prosta sukienkę bez żadnych osób zwykle biało srebrzyste balerinki .
Wyglądali tak ładnie że żadna limuzyna tu nie wchodziłą w grę.

A po drugie po co wydawać tyle kasy jak z niczego naprawdę można coś wykombinować i o to chodzi własnie.

Nie wszystko jest kwestią ceny, a upodoban.
Jednemu podoba się fiat bądz inne stare auta - a komuś innemu nie

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 17:54:12

Cytat
Kanti
to chyba wzięłabym rodziców- w końcu są ważniejszymi osobami dla Was i na pewno będzie to dla nich większe przeżycie niż dla świadków. A świadkowie mogą na Was czekać pod urzędem i otworzyć drzwi :)))

Cytat
she22
Oklepany pomysł... ale jeśli już się uprzecie to myślę że cena nie taka zła :)

biała suknia to też oklepany pomysł a mimo to nikt tego nie neguje:) według mni co kto lubi. Ślub i wesele to wyjątkowe chwile dla tych dwóch osób więc powinny wyglądać tak, żeby im sprawiły jak najwięcej przyjemności i satysfakcji. To nie konkurs na oryginalność:)

Nie chcę się kłócić ale biała suknia to TRADYCJA :)

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 20:36:28

Nie jestem specjalistka od ślubów ale sądze że jeśli aranżacja całego dnia będzie współgrac z wjazdem limuzyna to to może byc całkiem fajny pomysł. To ma byc twój dzień marzen więc jeśli tak sobie go wyobrażasz to śmiało.

Limuzyna na ślub cywilny

28 cze 2016 - 21:01:58

Akurat ten pomysl pojawil nam się "na goraco", wiec dlatego chetnie wyslucham Waszych opinii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub, sukienka, torebka BUTY? Jakie?