Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Sklep internetowy

51 minut temu

Biznes

55 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

28 cze 2016 - 13:03:07

Witajcie.
Jaki jest koszt szampana w USC? (chodzi mi konkretnie o Poznan, ale dziewczyny z innych miast - też poznam Wasze przeżycia i ceny)
Czy jest to koszt za kieliszek szampana czy samodzielnie dostarcza się szampana i płaci się za obsługę kelnerską?

Jutro jadę załatwiać już całkowicie restauracje wraz z menu i nie wiem czy korzystniej będzie zabrać szampana w USC czy w restauracji.

Proszę Was o pomoc. Up Up UP

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-28 13:04 przez joas123.

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

28 cze 2016 - 13:21:58

U mnie wyglądało to tak, że szampana kupowaliśmy sami i dawaliśmy w dniu ślubu w USC i na koniec ceremonii każdy dostał kieliszek i był wznoszony toast. :)

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

28 cze 2016 - 13:24:44

Cytat
justiii18
U mnie wyglądało to tak, że szampana kupowaliśmy sami i dawaliśmy w dniu ślubu w USC i na koniec ceremonii każdy dostał kieliszek i był wznoszony toast. :)

A jaka cena osblugi kelnerskiej? W jakim miescie bralaś ślub (jesli mozna wiedziec)?

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

28 cze 2016 - 13:27:23

nawet nie wpadłam na to że jeszcze im dopłacić za to trzeba;)

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

28 cze 2016 - 13:29:29

Trzeba, trzeba :D Jak byliśmy ustalać datę to urzednik o tym mowil, ale wtedy myslelismy nad toastem w restauracji, jednak w restauracji właściciel życzy sobie ok. 10zł za lampkę szampana... Więc stąd moje pytanie jaka cena jest w USC. (10zł za lampkę szampana - najtańszego - no to jednak lekka przesada)

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

29 cze 2016 - 13:02:39

Zazwyczaj w Urzędzie zaślubiny trwałą koło 10 minut, i często jest tak, że śluby są co 15 minut. Musiałabyś się dowiedzieć też jak to jest w Waszym, czy będzie czas na to, czy nie będzie tak, że będzie za Wami już stała kolejna para ze swoimi gośćmi.

My to zostawiliśmy na restaurację, ale u Nas szampan wliczony był w cenę wszystkiego. Zawsze możesz zaproponować że chcesz własnego szampana.

ślub USC SZAMPAN Najlepiej Pzn

29 cze 2016 - 13:09:36

No wlasnie jest mozliwosc w USC, bo urzędnik o tym mowil jak bylismy ustalać termin. A dokladniejsze informacje dostaniemy jak przyjdziemy do urzędu 1.5tyg, przed ślubem.
Z tego wzgledu chcialabym poznac cene wczesniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Limuzyna na ślub cywilny