Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesele

22 maj 2016 - 21:42:19

Dziewczyny pomocy jakie kreacje są teraz modne na uroczystość weselną.Co jest na topie jakie stroje,buty.Może znacie i możecie polecić jakiś sklep internetowy z butami.Pomocy niemam pojęcia w co się ubrać.

wesele

16 cze 2016 - 10:58:15

teraz to właściwie we wszystkim ludzie chodzą więc najlepiej kup coś co Ci się podoba i w czym będziesz czuła się dobrze , coś, co założysz później jeszcze na inne okazje

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

wesele

22 cze 2016 - 16:28:08

Suknia - zwiewna, lejąca się, wianek, szpilki w jakims wyrazistym kolorze, młody z muchą i jakims stylowym garniturze, sala w kwiatach i bieli, wódka np z grawerem z polanina, samochód jakiś starodawny.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

wesele

27 wrz 2016 - 09:22:09

Podejrzewam, że buty nie są już potrzebne, ale może ktoś szuka jeszcze. Ja właśnie szukam butów dla siebie, zależy mi, by były wygodne, ale też ładne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-27 11:29 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

wesele

27 paź 2016 - 08:33:03

Cytat
nejtan
Suknia - zwiewna, lejąca się, wianek, szpilki w jakims wyrazistym kolorze, młody z muchą i jakims stylowym garniturze, sala w kwiatach i bieli, wódka np z grawerem z polanina, samochód jakiś starodawny.

No właśnie ta wódka z Polanina mnie zainspirowała, jak z kosztami graweru to wygląda?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ślub w górach- dobry pomysł??