Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

10 maj 2016 - 18:45:36

Zbliża się 26 maja- Dzień Mamy

Macie już pomysły na prezenty?
a może już coś kupiłyście/ wykonałyście?


Pochwalcie się, może i mnie coś zainspiruje bo nie mam w tym roku głowy ani czasu na rozważanie różnych opcji, latanie po sklepach itp.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

10 maj 2016 - 18:52:52

Też sama chętnie poczytam, bo nie mam jak na razie pomysłu poza zamówioną już przez Mamę u mnie kartką <moderacja> spam, reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-10 18:55 przez moderator.

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

10 maj 2016 - 19:16:22

kubek, na którym po zalaniu wrzątkiem pojawia się napis „Kochanej Mamie” :)

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

11 maj 2016 - 16:21:39

zaprojektowałam kartkę, którą wyślę jej pocztą :) mieszkam za granicą więc nie mogę być osobiście. Możesz przesłać jej kwiaty pocztą kwiatową. Ulubione perfumy lub biżuteria zawsze się sprawdzi :)

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

11 maj 2016 - 16:41:44

może bilet do teatru lub na koncert

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

12 maj 2016 - 18:25:16

Cytat
olusska92
zaprojektowałam kartkę, którą wyślę jej pocztą :) mieszkam za granicą więc nie mogę być osobiście. Możesz przesłać jej kwiaty pocztą kwiatową. Ulubione perfumy lub biżuteria zawsze się sprawdzi :)

super, lubiię personalizowane kartki:)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

17 maj 2016 - 07:10:56

Wszystko zależy od danej kobiety. Każda mama będzie zadowolona z czegoś innego. Poza tym mama będzie najbardziej szczęsliwa z faktu,że o niej pamiętałyście i że dałyście jej prezent :) Jak to mama.

Proponuję wygospodarować sobie tego dnia czas na to aby wybrać się razem na kawkę , spędzić czas. Prezentem może być na przykład bukiet kwiatów albo czekoladki. Przepyszne są na przykład Wedlowskie praliny Lalibelle


zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

23 maj 2016 - 13:31:36

moja mama nie lubi bibelotów, raczej użytkowe rzeczy więc zamówiłam jej czajniczek elektryczny ceramiczny, jestem na 99% pewna że będzie zadowolona.


niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

01 cze 2016 - 16:18:11

w tym roku nieco się szarpnęłam muszę przyznać. Sprezentowałam mojej mamie pobyt w hotelu Abidar w Ciechocinku (nasza kochana miejscowość), ponieważ moja mama zawsze marzyła o SPA. Przeglądnęłam ich oferte na <moderacja>link reklamowy i okazało sie że oprócz SPA w cenie noclegu mają korzystanie z jacuzzi oraz sauny! Mama płakała..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-18 19:45 przez moderator.

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

01 cze 2016 - 17:12:01

Ja mamie zamowilam poczta kwiatowa ogromny bukiet czerwonych róż, do tego dołączyłam kartkę z życzeniami i troche gotówki na jakies małe zakupki - płakala ze szczescia serce

Cytat
nbbo
moja mama nie lubi bibelotów, raczej użytkowe rzeczy więc zamówiłam jej czajniczek elektryczny ceramiczny, jestem na 99% pewna że będzie zadowolona.

[attachment 989230 11241783_3.jpg]
cudny serce gdzie taki znalazłaś? Chetnie bym sobie taki kupiła :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-01 17:14 przez czokoszok1992.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 4/5

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

04 lip 2016 - 10:24:51

no ja np mojej kupiłam weekendowy pobyt w spa w mielnie (unitral) i była bardzo zadowolona, wypoczęła wreszcie, a ja wcale dużo nie zapłaciłam ;)

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

26 gru 2016 - 21:13:27

ja w sumie dałam na święta, ale na dzień mamy również pasuje jak ulał myślę :) dałam mamie pakiet na konsultację u kosmetologa w profemedzie z poradą, peelingiem, masażem twarzy no i jeszcze mają jej tam jakieś maseczki i krem wklepać :) ucieszyła się

Dzień Mamy- pomysły na prezenty

21 lut 2017 - 22:37:24

Ktoś mógłby jeszcze coś poradzić na dzień Mamy ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podziękowanie dla rodziców