Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 20:06:05

Cześć, idę jako osoba towarzysząca z chłopakiem na chrzciny dziecka jego cioci, której nawet nie znam i myślałam nad jakimś drobnym prezentem no ale nie mam pojęcia co kupić. Pomóżcie.

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 20:34:06

Mam swietna stronke gdzie sama kupowalam prezent na chrzciny. Niedrogo bo okolo 90 zl zaplacilam za " pudeleczko wspomnien" do ktorego gratis robia grawer na wieczku pudelka. Rodzice dziecka byli zachwycenie prezentem a ja bardzo sie nie wykosztowalam :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 20:44:45

Może album pamiątkowy ?

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 20:52:06

Dorzuć się chłopakowi do prezentu i tyle...jesteś tylko osobą towarzyszącą więc nie musisz szaleć z prezentem, od siebie mozesz dorzucić nawet grzechotkę, to będzie również miły gest, chłopak powinien się wysilić:)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 21:20:21

Cytat
CzerwoneUsta
Dorzuć się chłopakowi do prezentu i tyle...jesteś tylko osobą towarzyszącą więc nie musisz szaleć z prezentem, od siebie mozesz dorzucić nawet grzechotkę, to będzie również miły gest, chłopak powinien się wysilić:)
Popieram.

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 21:21:51

ubranko, kocyk, zabawka... jest mnóstwo rzeczy które mogą przydać się dzidziusiowi.

fajne są też te bukiety lub torty z pampersów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 21:22 przez kkoolloo91.

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 22:25:08

Cytat
CzerwoneUsta
Dorzuć się chłopakowi do prezentu i tyle...jesteś tylko osobą towarzyszącą więc nie musisz szaleć z prezentem, od siebie mozesz dorzucić nawet grzechotkę, to będzie również miły gest, chłopak powinien się wysilić:)

No własnie też mi się tak wydaje, jeszcze z nim o tym nie rozmawiałam ale wiem, że on sam będzie chciał dac pieniądze czy coś ale ja także chciałabym dorzucić coś od siebie, choćby jakiś drobiazg.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 22:30:51

To niech daje kasę, a Ty album z dedykacją i kasę w kopercie do albumu. Niech dziecko ma jaką pamiątkę, a nie tylko kasę.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 22:37:25

Cytat
princesssska
chciałabym dorzucić coś od siebie, choćby jakiś drobiazg.
Ja kupiłam przydatny drobiazg; niemowlęcy srebrny bucik- skarbonkę, a dla innego dziecka srebrny obrazek "Anioł Stróż"

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 22:49:17

Cytat
PaniGami
Cytat
princesssska
chciałabym dorzucić coś od siebie, choćby jakiś drobiazg.
Ja kupiłam przydatny drobiazg; niemowlęcy srebrny bucik- skarbonkę, a dla innego dziecka srebrny obrazek "Anioł Stróż"

Nie chcę inwestować w srebra, nawet nie znam tych ludzi.

Chrzest prezent

19 kwi 2016 - 22:55:57

Albo się dorzuć do prezentu do chłopaka, albo kup album na zdjęcia czy modne teraz różne figurki z pampersów :)

Chrzest prezent

20 kwi 2016 - 12:17:31

jesteś osobą towarzyszącą, on na pewno przygotuje prezent od WAS skoro zaprosił Ciebie abyś mu towarzyszyła. Możesz dopytać co planuje dać w prezencie i ewentualnie coś podpowiedzieć, dokupić jakąś drobnostkę. Na pewno nie dwa oddzielne prezenty.

Chrzest prezent

20 kwi 2016 - 17:44:12

nie ma co sie wychylać,omów to z nim na poczatek,a później kombinuj.Ja byłam najbardziej zadowolona w "kosza obfitosci"- od pampersów,przez kaszki,słoiczki,herbatki po grzechotke-idealne

Chrzest prezent

20 kwi 2016 - 19:15:56

wydaję mi się że jako osoba towarzysząca nie powinnaś nic kupować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupic,pomozecie?