Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

22 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Góralskie wesele

18 kwi 2016 - 09:13:29

Był ktoś kiedyś na takim weselu? Pytam, bo w weekend była u nas rodzina z zaproszeniem ślubnym. Pan młody pochodzi z Podbeskidzia i ma być po góralsku :)

Góralskie wesele

18 kwi 2016 - 09:33:21

Ja byłam w Beskidzie Żywieckim. Dwa razy, ale wesele jak wesele. Poprawiny w klimacie góralskim :) Ale zabawa była super.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Góralskie wesele

18 kwi 2016 - 14:21:14

Wesela góralskie są bardziej rozłożone w czasie od tych nizinnych :) Byliśmy jakiś czas temu w Bielsku-Białej na weselu w Hotelu na Błoniach. Weselicho w klimacie góralskim. Czyli te wszystkie potrawy typu kwaśnice, sporo mięsnych potraw. Raczej nikt nie wyszedł głodny. Miło to wspominam.
Tutaj na blogu LINK do artykułu, można sprawdzić te najpopularniejsze góralskie dania.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-28 13:43 przez vallen.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Góralskie wesele

26 kwi 2016 - 16:53:10

Marzy mi się uczestniczenie na weselu góralskim. Na pewno jest tam taki klimat, że nic tylko pomarzyć! To prawda, że wesele trwa 3 dni?

Góralskie wesele

26 kwi 2016 - 17:26:37

Cytat
vallen
Wesela góralskie są bardziej rozłożone w czasie od tych nizinnych :) Byliśmy jakiś czas temu w Bielsku-Białej na weselu w Hotelu na Błoniach. Weselicho w klimacie góralskim. Czyli te wszystkie potrawy typu kwaśnice, sporo mięsnych potraw. Raczej nikt nie wyszedł głodny. Miło to wspominam.

Bielsko to raczej ma mało wspólnego z góralami :P
Ale hotel fajny,też kiedyś byłam tam na weselu :)

Takie prawdziwe,góralskie to na pewno nie w tych terenach :D
Byliśmy jakiś czas temu na weselu w okolicach Suchej Beskidzkiej,tam już można było poczuć ten klimat :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-26 17:27 przez Amelia_25.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 8/5

Góralskie wesele

06 cze 2016 - 21:49:33

Góralskie wesele może być naprawdę świetne :) Koniecznie opiszcie te doświadczenia na portalu http://www.weselewawa.pl/ Jest to ogromny zbiór własnie takich ciekawostek i porad a także ogromna baza zespołów, DJów, podwózek na wedsele czy fotografów. Wchodźcie i piszcie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Samochód do ślubu