Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

cześć, moja koleżanka za parę tygodni będzie miała obronę doktorską. bardzo dużo czasu i energii poświęciła na jej napisanie. więc postanowiliśmy ze znajomymi kupić jej jakiś ładny upominek-gratulacje. tylko nie wiemy co najlepiej pasowałoby do takiej okazji. proszę o waszą pomoc.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

dobre pióro Parkera, może jakiś fajny wskaźnik elektroniczny albo jej praca doktorska pięknie oprawiona w skórę z podpisami ważnych przy jej tworzeniu osób?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

koleżanka mi opowiadała, że jej grupa kupiła na prezent dla promotora taki szklany kryształ z wygrawerowany w środku podziękowaniem za fajnie spędzone lata studiów. mówiła że był bardzo zaskoczony i teraz trzyma to u siebie na biurku. więc myślę, że coś takiego móglibyście też kupić koleżance.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

A może coś praktycznego? Jakiś voucher?

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

powiem ci szczerze, że już nie może patrzeć na swoją pracę doktorską, a piórko Parkera chyba już ma.
Voucher też wchodzi w grę, ale chcielibyśmy, żeby to był fajny upominek.

Cytat
angelxx
koleżanka mi opowiadała, że jej grupa kupiła na prezent dla promotora taki szklany kryształ z wygrawerowany w środku podziękowaniem za fajnie spędzone lata studiów. mówiła że był bardzo zaskoczony i teraz trzyma to u siebie na biurku. więc myślę, że coś takiego móglibyście też kupić koleżance.
w sumie ten pomysł mi się podoba. już zrobiłam małe rozeznanie i znalazłam fajną stronę z kryształami - wysokie oceny i dobre opinie mają. Zastanawiam się jednak nad wyborem:

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Obie są fajne, ale musisz sama wybrać. Lepiej znasz swoją koleżankę, jej upodobania i preferencję.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

mój promotor też ma taki kryształ na biurku i bardzo z niego się cieszy. myślę, że dziewczynie oceni taką pamiątkę ;) Ja bym wybrała ten pierwszy kryształ, moim zdaniem jest lepszy na tego typu okazje)

Dla mnie te kryształy - zbieracze kurzu są paskudne i tandetne.. Dobra bedzie miała pamiątkę, postawi gdzieś, co chwile bedzie musiała to wycierać i co więcej ? Proponowałabym jakiś fajny komplet biżuterii złotej lub srebrnej, cos co wykorzysta dla siebie, jak nie biżuteria to voucher do salonu jubilerskiego. Do nas bardzo czesto przychodzą klienci i poszukują czegoś dla magistra/inżyniera/doktora na obronę, bywa ze jest to nieokreślony fason/wzór ale bywa też że szukają czegoś co moze miec związek z kierunkiem wykształcenia :) jest duze pole wyboru w tej chwili i na pewno cos ciekawego się znajdzie :)

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
MoniqueJulie
Dla mnie te kryształy - zbieracze kurzu są paskudne i tandetne..

bez przesady, tragedii nie ma. mi się osobiście nawet coś takiego podoba. kwestia gustu.

może bransoletka z grawerką ?



niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Wszystko zależy od tego czym interesuje się Twoja koleżanka, istnieje wiele możliwości może jakiś kubek, koszulka czy jakiś inny przydatny przedmiot. Warto rozejrzeć się na aukcjach allegro oraz zajrzeć na stone artykulupropgandowe.pl gdzie możecie sprezentować koleżance coś patriotycznego z napisem bądź bez.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokaż swoje JAJA