Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 13:15:04

Walentynki coraz bliżej a ja nie mam kompletnie pomysłu na prezent :( Co kupic chlopakowi na walentynki? Pewnie większość z Was twierdzi, że to dość oklepane święto ale mimo wszystko chciałabym coś podarować lubemu.
Ktoś coś? :)

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 14:02:57

Chętnie pomogę coś wymyślić ale potrzebuję więcej informacji.
Co lubi? Czym się interesuje? Czym zajmuje się na co dzień? Typ eleganta czy sportowca? Może jest kibicem? Napisz coś o nim to spróbuję wymyślić coś ciekawego :)

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 14:07:59

@autosugestia lubi muzykę, ostatnio zaczął regularnie chodzić na siłownię, chociaż też jest miłośnikiem słodyczy.
Myślałam nad płytą zespołu, który lubi albo biletem na koncert ale płyt ma już sporo a koncertów godnych uwagi na chwilę obecną brak :(
Może koszulka albo coś na siłownię? ale to dość oklepany prezent :(
Jeśli wpadniesz na jakiś pomysł, daj znać! :)

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 14:16:48

kup sobie sexy bieliznę i daj mu w obie dziury przy jego ulubionej muzyce
będzie i słodko i na sportowo i elegancko i muzykalnie

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 14:24:39

@Gepardka brawo za pomysłowość ;) super

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 14:31:48

Może jakaś tego typu? Ładne i oryginalne.
https://surgepolonia.pl/pol_m_ON_KOSZULKI_SPORTOWE-180.html
Albo sprzęt do ćwiczenia w domu np. drążek do podciągania (np. w Decatchlonie są od 40zł)lub hantelki. Jeśli również biega to fajnym prezentem mógł by być plecak z bukłakiem. Albo torba na siłownię z logo ulubionego zespołu :)
Albo jakiś inny gadżet związany z zespołem lub może plakat oprawiony w antyramę i w koło wasze wspólne zdjęcia? Tak romantycznie :)
Albo może wycieczka niespodzianka taka jednodniowa.

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 15:32:42

Taki rzeczy to mozecie na urodziny komus dac! Ludzie to sa walentynki!! Moze jakies wasze wspolne zdjecie w ramce albo jak masz zdolnosci to torta mozesz upiec w ksztalcie serca skoro lubi slodycz. Albo jakas podkoszulke z wlasnym napisem lub obrazkiem, zdjeciem mozna na allegro cos takiego zamowic.

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 17:47:25

a dziękuję taka tam sobie kreatywność mała

Co kupic chlopakowi na walentynki

02 lut 2016 - 21:04:13

na allegro jest dość sporo aukcji z "365 powodów za które Cię kocham" akurat to była moja inspiracja i sama coś takiego teraz tworzę ;)

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Co kupic chlopakowi na walentynki

03 lut 2016 - 11:27:25

No to całkiem spoko pomysł. Ja mu kupuję na prezent rzeczy, które on sam by sobie z różnych powodów nie kupił. Albo mu szkoda pieniędzy, albo się wstydzi. W tym roku zamówiłam mu np. środek na powiększenie penisa <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-06 13:25 przez moderator.

Co kupic chlopakowi na walentynki

03 lut 2016 - 12:01:31

Kup sobie seksowną bieliznę albo pójdź z nim do sexshopu. Najlepszym prezentem dla chłopaka jesteś Ty odpowiednio ubrana lub nieubrana ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile na chrzest