Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

calominal opinie

30.01 o 21:06

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

otworzyć?

04 sty 2016 - 00:48:23

Dziewczyny mam problem. Za kilka dni robię imprezę urodzinową.Wiem ,że powinno otwierać się prezent w momencie kiedy ktoś nam go wręcza.Niestety ale jestem osobą ,która nie potrafi kłamać ani udawać ,że coś jest fajne i sprawiło mi radość kiedy tak nie jest.Wydawałoby się,że znajomi znają mnie bardzo dobrze i wiedzą co lubię jednak rok temu dostałam białą torebkę... nie żebym coś do białych torebek miała ale akurat ta pasowała bardziej do pani pracującej na nocną zmianę(ładnie mówiąc) niż do mnie:).W momencie kiedy ją zobaczyłam trochę mnie wmurowało i nie wiedziałam jak się zachować.Starałam się bardzo pokazać ,że się cieszę ale chyba nie bardzo mi to wyszło.Wolałabym nie otwierać prezentów przy wszytskich tylko nie wiem czy nie będzie to nie grzeczne.. I co tu robić .odłożyć''niegrzecznie'' prezenty i otworzyć po imprezie czy też od razu a jeśli nie podpasuje to próbować udawać ,że jest super????

otworzyć?

04 sty 2016 - 00:53:13

ja nie lubię otwierać prezentów przy kimś, więc tego nie robię ;P i nie przejmuję się czy wypada czy nie ;) ....wiec jeżeli się wahasz co zrobić zrób to na co masz ochotę :D

otworzyć?

04 sty 2016 - 00:56:31

wszystko zależy tak naprawdę ile osób jest na imprezie, przecież na weselu też nie otwiera się prezentów ... i nie słyszałam żeby ktoś się obrażał ... Wiem że urodziny to nie wesele ale... natomiast warto za prezenty podziękować po późniejszym otwarciu osobiście lub dzwoniąc.

otworzyć?

04 sty 2016 - 10:29:43

niestety są osoby ,które same nalegają na otworzenie przy nich;/ i co wtedy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stroje karnawałowe