Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Cześć! Potrzebuję pomocy. Sprawa wygląda tak, że z tą całą organizacją wesela, zupełnie zapomniałam o prezencie dla rodziców na podziękowanie. Nie mam tak naprawdę zbyt dużo czasu, żeby chodzić i czegoś szukać. Zastanawiamy się na zakupem takich szklanych kryształów z wygrawerowanym wspólnym zdjęciem w środku. Może ktoś ma fajny pomysł?

Co kto lubi. Ja bym takiego czegos nie dala z zadnej okazji. Znam swoja mame. Bardziej by ją ucieszyl kosz owocow i np karnet na jakis zabieg kosmetyczny.

Tylko nie to... Pracowałam w firmie, która grawerowała takie badziewia, wg mnie naprawdę fatalnie i kiczowato to wygląda, ale to tylko moja opinia. My kupiliśmy w Almie produkty za kilka stów- te co nasi rodzice lubili, a Pani w sklepie zapakowała nam pięknie za free- mieliśmy własne kosze, ale również można kupić je w sklepie. I to się zużyło... skorzystała cała rodzina :). A taki grawer na szkle to wg mnie kurzołapka. Ale wybór należy do Ciebie

Ja bym postawiła na jakiś kosz kwiatów i dobre wino, ale na przykład wiem, że moja mama takim kryształem z grawerem by była zachwycona i z radością by pokazywała koleżankom jaki piękny, bo lubi takie rzeczy, podoba jej się kicz i durnostojki...tak więc wszystko zależy od tego co lubi osoba, którą chcesz obdarować. Moja z żadnego karnetu by się nie ucieszyła- no, ale to taki typ :)

No właśnie Ty znasz najlepiej swoją matkę, wiec zależy wszystko co lubi.

Wolałabym sobie strzelić w stopę niż podarować komuś taką badziewną durnostojkę. W ogóle te zwyczaje ślubne stają się coraz bardziej pretensjonalne. Rodzicom się po prostu dziękuje. MOżna im humorystycznie podarować kotkę nazwaną własnym imieniem, żeby rodzicom zastąpiła córkę.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Ja bym zrobiła jakiś album ze zdjęciami:D A moja koleżanka np. prezentowała statuetki rodzicom na podziękowanie. Dobrze były wykonane. I tak jak wyżej dziewczyny pisały, wszystko zależy od gustu konkretnej osoby;) Mogę zapytać, gdzie kupiła :)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
alicja70
... W ogóle te zwyczaje ślubne stają się coraz bardziej pretensjonalne. Rodzicom się po prostu dziękuje....

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Wiem, że można poszukać czegoś innego, ale mama mi już parę razy wspominała o tych statuetkachhmm Więc pytam co o nich myślicie:) może jeszcze ktoś zna jakiś sprawdzony sklep, chciałabym sobie poczytać opinie?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
milena844
Wiem, że można poszukać czegoś innego, ale mama mi już parę razy wspominała o tych statuetkachhmm Więc pytam co o nich myślicie:) może jeszcze ktoś zna jakiś sprawdzony sklep, chciałabym sobie poczytać opinie?
Ja już parę razy kupowałam takie szklane statuetki na prezent między innymi właśnie dla rodziców (prezent na rocznicę) Fajnie były wykonane :) Na żywo nie wyglądały lepiej, niż na zdjęciu.
Taki kupiłam dla rodziców, tylko dodałam własny tekst :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-20 00:29 przez angelxx.

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

Ciągle myślę o tych koszach z almy, jutro pójdę zobaczyć;)

Cytat
angelxx
Cytat
milena844
Wiem, że można poszukać czegoś innego, ale mama mi już parę razy wspominała o tych statuetkachhmm Więc pytam co o nich myślicie:) może jeszcze ktoś zna jakiś sprawdzony sklep, chciałabym sobie poczytać opinie?
Ja już parę razy kupowałam takie szklane statuetki na prezent między innymi właśnie dla rodziców (prezent na rocznicę) Fajnie były wykonane :) Na żywo nie wyglądały lepiej, niż na zdjęciu.
Taki kupiłam dla rodziców, tylko dodałam własny tekst :)
A gzie dokładnie kupujesz te statuetki? bo w necie tego jest bardzo dużo.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Kupiłam te statuetki w sklepie internetowym, który nazywa się krysztaly3D, zamówienie jest realizowane w ciągu 2-3 dni bez żadnych problemów.oczko

Te statuetki są straszne, żaden z nich pożytek, już wolałabym wykupić rodzicom jakiś pobyt w spa, w Zakopanem, nad morzem, albo gdziekolwiek, gdzie miło spędzą czas i/lub ewentualnie przygotować dla nich fotoobraz (wasze foto).

my z mezem dalismy kosze z roznymi rozmaitosciami zapakowane w celofan z kokardka do tego na pamiatke zegary z grawerem kupione na allegro i takie medaliony czekoladowe tez z napisami tylko musze dodac ze koszami zajela sie moja siostra sama kompletowala ich zawartosc takze byly przygotowane indywidualnie wszystko bylo ladne i uwazam ze praktyczne no i ja nie musialam biegac po sklepach;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wesele Świętkorzyskie