Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

04 gru 2015 - 15:02:04

Za chwilę mikołajki, zapewne spora część z was miała dylematy, co podarować ;) Podzielcie się swoimi pomysłami na prezenty na mikołaja dla chłopaka :) ja co prawda mam już drobny podarunek (koszulka, która mu się bardzo podoba + upieczone przeze mnie ciasteczka w ozdobnej świątecznej puszce) ale szukam inspiracji na prezent pod choinkę.
Niestety moja pomysłowość się kończy, liczę na Wasze rady serce

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

04 gru 2015 - 17:51:05

Ja postawiłam na kreatywność:

Na allegro kupiłam elegancki słoik z klipsem


Kupiłam kolorowe arkusze papieru w papierniczym


Do słoika włożę pyszne cukierki, a w każdy cukierek zawinę wiadomość niespodziankę, np:

"Zabiorę Cię na randkę"
"Dostaniesz buziaka"
"Ugotuję Twoje ulubione danie"

itd :)

Jak długo będzie się czuł jak w niebie zależy od jego łakomstwa ha ha ha

Pozdrawiam kreatywne Mikołajki ;)

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

04 gru 2015 - 23:21:41

Mikolajki to nie jest jakies wielkie swieto wiec ja uwazam ze najlepiej cos kreatywnego w aki dzien podarowac. Swietnym pomysłem są własnie wlasnorecznie zrobione babeczki albo ciasteczka w jakims ozdobnym słoiku :) Człowiekowi się milo robi jesli druga osoba poswieci troche czasu na zrobienie czegos samemu a nie tylko pojdzie i kupi cos w sklepie :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

01 sty 2016 - 21:01:30

Na Mikołaja, na Walentynki, a może nawet i bez okazji można chłopakowi/narzeczonemu/mężowi podarować fajny prezent motoryzacyjny. Myślę, że niejeden facet marzy o tym, żeby poczuć się jak kierowca F1. Proponuję zakupić prezent w postaci jazdy po torze sportowym samochodem, przykładowo Ferrari 458 Italia: http://prezenty.sjs.pl/prezenty/present/index/29/jazda-ferrari-458-italia :) Opcja dla każdego mężczyzny bez względu na jego hobby.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

28 cze 2016 - 09:25:32

Fajne są takie kreatywne pomysły na różne okazje :) Ja ostatnio kupuje dla połowy moich męskich znajomych prezenty na stronie dystryktzero, bo mają dużo gadżetów związanych z grami, komiksami, a wiadomo, że faceci to lubią ;) Lubię zawsze dać coś od siebie, pokazać, że znam daną osobę, więc zdarza się, że sama też coś stworzę.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

29 lis 2016 - 17:17:50

Coś praktycznego zawsze będzie trafione TUTAJ
No chyba, że chodzi zarośnięty;)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

10 gru 2016 - 16:21:07

Ja raczej na mikołajki nic nie kupuję bo skupiam się na świętach-mikołajki raczej traktuję jako święto w którym kupuję prezenty dzieciakom. Więc ja wolę dołożyć i kupić coś fajniejszego na święta. Uważam, że jedną z dobrych i bezpiecznych opcji dla chłopaka to bluzy męskie zawsze się przydadzą a mężczyźni je zwyczajnie lubią. Zresztą jestem też zwolennikiem, że jak już nie mam zielonego pojęcia co kupić to zwyczajnie pytam co chłopak chce i mam problem z głowy:)

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

20 gru 2016 - 17:30:58

To prawda ubrania zawsze są trafionym pomysłem.

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

06 lis 2022 - 22:18:41

Jeśli chodzi o Mikołajki to zawsze wręczamy sobie coś wyjątkowego. Zazwyczaj to co usłyszymy w ciągu całego roku co druga osoba chciałaby dostać. Zawsze korzystam ze strony https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-mikolajki/. Co jest na duży plus to można w każdym przedziale cenowym coś znaleźć. Polecam, bo nie zawsze jakiś pomysł przyjdzie od razu więc można się czymś zainteresować. Również na inne okazję korzystam z tej strony. Polecam :)

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

29 wrz 2023 - 09:36:33

Zamiast materialnego prezentu, możesz zaplanować wspólną przygodę, taką jak romantyczny weekendowy wypad, bilety na koncert ulubionego zespołu lub wspólną lekcję czegoś, co was obu interesuje (np. gotowanie, tańce).

szal wełna, elagancki szal do płaszcza, jedwabny szalik damski, chusta z jedwabiu, https://akcesoriamody.pl/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-10-20 20:16 przez karpiar199.

Prezenty na mikołaja dla chłopaka

07 mar 2024 - 21:17:05

Czołem! Jeżeli poszukujesz kwiaciarni w stolicy, pragnę gorąco polecić Ci Kwiatowe Królestwo - https://kwiatowekrolestwo.pl/. Mają szeroki wybór pięknych kwiatów i nienaganną obsługę interesanta. Każdego dnia można kupić świeże kwiaty, niezwykłe bukiety jak i również profesjonalne podejście do każdego zamówienia. Liczę, iż ta pozytywna opinia będzie dla Ciebie wartościowa. Pozdrawiam!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent dla mamy na 50 urodziny