Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Facet i romans w pracy...

01 gru 2015 - 19:07:44

Cześć,
pisze na forum no wierzę że jesteście w stanie mi pomóc i doradzić.
Prawie dwa lata temu zaczęłam pracę w mojej firmie. Poznałam już wszystkich, nikt szczególnie nie wzbudził mojego zainteresowania pomimo że były jakieś próby ale jakoś to nie było dla mnie..

Był i jest taki jeden facet którego zawsze wszyscy uważali za niedostępnego i ogólnie raczej zajętego0 z nikim nie utrzymywał relacji, ciężko było z niego coś wyciągnąć. Taki typ praca dom i w pracy nie opowiadam o sobie.

Od wakacji urwał mi się kontakt z kilkoma osobami w pracy z którymi zawsze spędzałam każdą przerwę itp..

I zaczęło się... Zauważyłam koło października że ten własnie wspomniany kolega coraz to częściej ze mną rozmawia, pojawia się obok, w kuchni a nawet wracamy razem z pracy, czeka na mnie często to w sklepie, to po pracy, opowiada mi o sobie i w styczniu nawet wybieram się z nim i jego znajomymi do teatru (zaproponował). Dał mi swój nr telefonu, zagaduje książkami, teatrem, musicalami, pyta co u mnie i wszystko to robi w taki fajny sposób że uprzedzam iż nie jest nudziarzem w tym co robi...

Wszystko pięknie ładnie... On jest strasznie zdystansowany, czasem zbyt poważny i nie wiem już jak mam odbierać jego zachowanie wobec mnie... Możliwe że jest tak gdyż on jest managerem, ja pracownikiem innego działu. Nigdy nie widziałam go w towarzystwie żadnej dziewczyny, był zawsze taki nieosiągalny i nagle tyle zaczyna nasz tematów łączyć...

Mamy stały kontakt ale czemu nie zaproponuje wspólnej kawy poza pracą? Czy to możliwe żeby facet 30 lat szukał koleżanki o wspólnych zainteresowaniach? Nie rozumiem zachowania facetów, nie wiem czy się nie błaźnię myśląc sobie że może coś mogłoby być z tego...Czasem czuję że jak widzi moje zainteresowanie to ucieka... A później znowu nakręca coś jak ja go unikam...Nie wiem co robić, wiem że mam może trochę obniżoną samoocenę i brak mi trochę pewności siebie żeby realnie oceniać sytuację więc może pomożecie...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-03 17:47 przez sgosiak19.

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 11:35:39

Może on lubi Cie po prostu jako koleżankę :) Fajnie mu sie z toba rozmawia, spędza czas. Może on akurat nie patrzy narazie na Ciebie jako obiekt seksualny. Nie spiesz się jak ma wyjść to wyjdzie ;) Podejdź do tematu na ludzie.

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 12:01:55

Wszystko pięknie piszesz o gościu. A co u Ciebie?
Jesteś sama? Dalczego romans w pracy?
Ja poznałem swoją partnerkę w pracy i jesteśmy już małżeństwem 15lat:)
A jeżeli chcesz posłuchać jak to wygląda ze strony faceta to zapraszam do lektury poniżej:)

Jeżeli facet przychodzi do Ciebie i mówi o książkach i zaczyna piękne bajki opowiadać tzn. że jemu się bardzo podobasz i wysoko Cię ceni.
Skoro on jest powściągliwy ( może mało odważny- tak jak np. ja ) to sama zaproponuj miejsce spotkania. Jeżeli nie dasz mu żadnego znaku, że jest ok albo że może byś chciała spróbować, to on zakończy swoje działania.
Z tego co opisujesz, to facet na poziomie.

P.S.
Daj znać jak wyszło:)

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 12:33:09

OOOo... a ja bym mu żadnego spotkania nie proponowała. Jak facetowi zależy to znajdzie sposób, żeby się spotkać po pracy. Moja zdanie jest takie, że to facet ma zabiegać o kobietę, a nie odwrotnie.
Co do Twojej sytuacji autorko: niestety nikt Ci tutaj nie powie co jest grane. Możliwości są dwie: albo lubi Cie wyłącznie jako koleżankę i dając mu do zrozumienia, że Ci na nim zależy wygłupisz się, albo spodobałaś mu się naprawdę, co nie zmienia moim zdaniem faktu, że i tak to on powinien zrobić pierwszy krok.

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 12:46:11

Wyczytałam z mojej kryształowej kuli, że gościu jest gejem i żeby w pracy o tym nie plotkowano postanowił wykorzystać Cię jako przykrywkę. Stąd rozmowy, teatr itd. Ale, że nie jest zainteresowany seksem z kobietą, to się dystansuje i nie zaprasza na kawę, żebyś się nie napaliła za bardzo.wiatrak

A tak naprawdę, to wszystko jest możliwe i ciężko zgadnąć czemu ktoś zachowuje się tak a nie inaczej:)

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 13:19:38

Nic innego mi do głowy nie przyszło jak to co napisała "starababa" . Może tak właśnie być, albo po prostu facet jest na pewnym poziomie i nie myśli tylko tym na dole. Poczekaj jak sytuacja się rozwinie, może po wyjściu do teatru zaproponuje kawę, spacer czy randkę. Powodzenia i nie narzucaj się.

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 22:16:18

Najperw popytaj czy facet czasem nie jest żonaty:) Może dlatego unika wspólnych wyjść na kawe w miejscach publicznych :) albo lubi cie jako koleżanke a gdy widzi że zaczynasz np. kleic się czy robic maślane oczy to ucieka bo nie o to mu chodzi.

Facet i romans w pracy...

04 gru 2015 - 23:18:09

wlasnie najlepiej żebys jaos dyskretnie dowiedziala sie czy nie jestzajęty albo przez przypadek nie jest innej orientacji. W sumie zaprosil Cie do teatru..drogą edukcji gdyby kogos miał chyba by Cie nie zapraszal. A moze jest niesmialy i boi się jak zareagujesz na to? Trudno to okreslic bo wbrew pozorom faceci są skomplikowani...

Facet i romans w pracy...

05 gru 2015 - 11:41:26

Moze on po prostu jest nieśmialy, potrzebuje czasu na poznanie, a z tego co piszesz ma raczej poważne zaintresowania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-05 11:41 przez listeczek22.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Śmieszny prezent na mikołajki